Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Gratis @ 2008 12 17, 01:26)
Nu man tai X3 niekaip. schmoll.gif Nei kaip džipas, nei kaip normali mašina schmoll.gif . Va X5 kitas reikalas rolleyes.gif . Prašom nesupykti biggrin.gif .

X5 man per brangi, gal todėl rolleyes.gif nes X3 galima nusipirkti už visai normalią kainą kai tuo tarpu tokių pat X5 jau gerokai daugiau krastoje kainuoja doh.gif

O dėl statistikų, kas kokias nori tas tokias mato smile.gif esu skaičiusi dar seniau mazdų bei audi, tai juokiausi iki negalėjimo kaip kvailai atrodė, esu vairavusi mazdutę efkutę, tikrai negaliu nieko blogo pasakyti o ten aprašyta buvo juodai,
kaip ir apie BMW apie nei vieną auto tiek nėra prirašyta kaip apie šią - o jei kalba vadinas - įdomu, aktualu - ane rolleyes.gif
3 klasė vien gezai, graudu, aš taip pat gezas unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 12 17, 09:46)
vat tokios statistikos ir suformuoja nuomonę  biggrin.gif  perskaitei ir užsidėjai galvoje etiketę  doh.gif 
Jeigu taip, tai aš tada renkuosi tokį vyrą, nei mėmę, apsileidusį, nevyrišką  lotuliukas.gif  Jei skustas, tai dar nereiškia, kad banditas  mirksiukas.gif  Jei su paaugintais plaukais, tai dar nereiškia, kad labai intelektualus ir ne statybininkas  biggrin.gif

Pritariu jusu minciai biggrin.gif Manyciau sau toki vyra jau pasirinkau, jis trumpai apsikirpes, bet ne storas lotuliukas.gif, gal labiau liesai "sportiskas" lotuliukas.gif ,plius ne statybininkas, o jo zmona ne blondine ir net i jas nepretenduoja lotuliukas.gif Teises nenupirktos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 17, 16:50)
Pritariu jusu minciai biggrin.gif  Manyciau sau toki vyra jau pasirinkau, jis trumpai apsikirpes, bet ne storas lotuliukas.gif, gal labiau liesai "sportiskas" lotuliukas.gif ,plius ne statybininkas, o jo zmona ne blondine ir net i jas nepretenduoja lotuliukas.gif Teises nenupirktos. doh.gif

tai jums kas nors parašys, kad jūs nepatenkat į 90% , jūs mažuma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 12 17, 15:57)
tai jums kas nors parašys, kad jūs nepatenkat į 90% , jūs mažuma  lotuliukas.gif

Tikrai taip lauksiu patvirtinimo lotuliukas.gif O, jei rimtai i viska ziurint, nekreipiu demesio i tai kas ka galvoja, praejo tie laikai mirksiukas.gif Masina man turi buti didele ir saugi, plius patogi, kaip ir visa kita. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 17, 16:36)
Tikrai taip lauksiu patvirtinimo lotuliukas.gif O, jei rimtai i viska ziurint, nekreipiu demesio i tai kas ka galvoja, praejo tie laikai mirksiukas.gif Masina man turi buti didele ir saugi, plius patogi, kaip ir visa kita. biggrin.gif


yra ir kitų didelių bei saugių, bet ne vulgarių ax.gif
kai mano vyras pirkos mašina, žiūrėjo ir BMW, bet vis tik va tas negiamas atspalvis kažkaip neleido jam jos nusipirkt, pajamė Lexus, ir ačiū dievui mirksiukas.gif

ai nu bet kiekvienam savo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2008 12 17, 22:40)
yra ir kitų didelių bei saugių, bet ne vulgarių  ax.gif

nu kame tas vulgarumas toj mašinoj? nesuprantu biggrin.gif ar mašina vulgariai atrodo ar sudarytas įvaizdis vulgarus? lotuliukas.gif man kaip tik BMW dizainas labai gražus, išbaigtas, minkštai važiuoja, na ko dar reikia moteriai...kad spalva graži būtų lotuliukas.gif
JaHarta, aš, matai, kalbu iš savo varpinės mirksiukas.gif Bus devinti metai kaip vairuoju tik BMW, gal jau ketvirtą, jei atmintis nepaveda biggrin.gif Priklausomybė biggrin.gif Lexus nevairavusi, gal ir patiktų, nežinau biggrin.gif Bet dizainas man jos nėra toks atkreipiantis dėmesį, įsimintinas, neįdomu, vadinasi doh.gif Bet aišku, ačiū dievui, kad ne visiems tik BMW ar Lexus'ai patinka, būtų neįdomu mirksiukas.gif Čia dar toks straipsnelis laisvalaikiui mirksiukas.gif Juk reikia apginti BMW lotuliukas.gif
http://www.autotyrim...odelis-lexus-is
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 12 18, 09:35)
nu kame tas vulgarumas toj mašinoj? nesuprantu  biggrin.gif  ar mašina vulgariai atrodo ar sudarytas įvaizdis vulgarus?  lotuliukas.gif man kaip tik BMW dizainas labai gražus, išbaigtas, minkštai važiuoja, na ko dar reikia moteriai...kad spalva graži būtų  lotuliukas.gif 
JaHarta, aš, matai, kalbu iš savo varpinės  mirksiukas.gif  Bus devinti metai kaip vairuoju tik BMW, gal jau ketvirtą, jei atmintis nepaveda  biggrin.gif  Priklausomybė  biggrin.gif  Lexus nevairavusi, gal ir patiktų, nežinau  biggrin.gif  Bet dizainas man jos nėra toks atkreipiantis dėmesį, įsimintinas, neįdomu, vadinasi  doh.gif  Bet aišku, ačiū dievui, kad ne visiems tik BMW ar Lexus'ai patinka, būtų neįdomu  mirksiukas.gif  Čia dar toks straipsnelis laisvalaikiui  mirksiukas.gif  Juk reikia apginti BMW  lotuliukas.gif
http://www.autotyrim...odelis-lexus-is


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 12 18, 10:35)
nu kame tas vulgarumas toj mašinoj? nesuprantu  biggrin.gif  ar mašina vulgariai atrodo ar sudarytas įvaizdis vulgarus?  lotuliukas.gif man kaip tik BMW dizainas labai gražus, išbaigtas, minkštai važiuoja, na ko dar reikia moteriai...kad spalva graži būtų  lotuliukas.gif 
JaHarta, aš, matai, kalbu iš savo varpinės  mirksiukas.gif  Bus devinti metai kaip vairuoju tik BMW, gal jau ketvirtą, jei atmintis nepaveda  biggrin.gif  Priklausomybė  biggrin.gif  Lexus nevairavusi, gal ir patiktų, nežinau  biggrin.gif  Bet dizainas man jos nėra toks atkreipiantis dėmesį, įsimintinas, neįdomu, vadinasi  doh.gif  Bet aišku, ačiū dievui, kad ne visiems tik BMW ar Lexus'ai patinka, būtų neįdomu  mirksiukas.gif  Čia dar toks straipsnelis laisvalaikiui  mirksiukas.gif  Juk reikia apginti BMW  lotuliukas.gif
http://www.autotyrim...odelis-lexus-is


drinks_cheers.gif thumbup.gif BMW thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 12 08, 10:55)
Galima lažintis, kad pati BMW nesi važinėjusi (kaip vairuotoja). BMW paprastai visi mėgsta dėl to, kaip mašina klauso vairuotojo. Ne dėl taupumo, ne dėl patikimumo, bet būtent dėl to kaip mašina važiuoja. Teko važinėti su labai daug ir įvairių mašinų, be kalbų geriausiai ir tiksliausiai valdomos buvo BMW. Pačios prasčiausios — amerikietiškos.


teko vaziuoti su treciuku 95metu, nieko geresnio uz golfa, beje vaziavau ir su 5 tai tikrai nieko ypatingo. manau, jog masinos valdymas priklauso nuo vairuotojo patirties, reakcijos ir automobilio bukles, tik tada galima kalbeti apie marke ir modeli. cia tik mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilee @ 2008 12 22, 12:53)
teko vaziuoti su treciuku 95metu, nieko geresnio uz golfa,

nelabai įsivaizduoju, kaip galima lyginti BMW su golfu smile.gif kelis kartus teko pavažiuoti su golfu, diena ir naktis smile.gif na nebent tas BMW visai jau toks subyrėjęs buvo, neįsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 12 22, 12:07)
nelabai įsivaizduoju, kaip galima lyginti BMW su golfu  smile.gif kelis kartus teko pavažiuoti su golfu, diena ir naktis  smile.gif  na nebent tas BMW visai jau toks subyrėjęs buvo, neįsivaizduoju  biggrin.gif

labiausiai subyrejes BMW turetu buti daugiafunkciskai pranasesnis uz sutvarkyta golfa smile.gif
Atsakyti
BMW auto geri, bet nepirkčiau jo vien dėl to, kad visi dundukai/buduliai jomis važinėja ir labai sugagino geros mašinos įvaizdį. smile.gif
Atsakyti