Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

buvau radusi, nepamenu kelintu metu bet tikrai iksiuka
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 15, 11:30)
Tai, kad siu modeliu mechaniniu nelabai ir rasi g.gif Plius vyrui prie sirdies automatas, o man mechanine.Kiek turejau savo automobiliu visi tik su mechanine greiciu deze biggrin.gif


Tikrai yra mechaninių, kad ir kokiam autoplius'e galit pažiūrėti mirksiukas.gif .
Atsakyti
is krasta auto galima gauti geresnem kainom
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2008 12 15, 20:47)
Tikrai yra mechaninių, kad ir kokiam autoplius'e galit pažiūrėti mirksiukas.gif .

Jei yra autopliuse suraskite mirksiukas.gif Noreciau paziureti, kaip atrodo mechanine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 15, 22:13)
Jei yra autopliuse suraskite mirksiukas.gif Noreciau paziureti, kaip atrodo mechanine biggrin.gif


Gal aš ką nors ne taip suprantu? g.gif Čia.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 15, 22:13)
Jei yra autopliuse suraskite mirksiukas.gif Noreciau paziureti, kaip atrodo mechanine biggrin.gif

na nėra problemų aš dairiausi maždaug tokios:

http://auto.plius.lt...t...&id=1804115

čia aišku nepalyginti bet kaina irgi nebloga smile.gif

http://auto.plius.lt...t...&id=2004480
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 15, 22:53)
na nėra problemų aš dairiausi  maždaug tokios:

http://auto.plius.lt...t...&id=1804115

čia aišku nepalyginti bet kaina irgi  nebloga smile.gif

http://auto.plius.lt...t...&id=2004480

lotuliukas.gif Susirasom, bet nesusisnekame biggrin.gif Tokiu, kaip jus sau ieskote mechaniniu yra lotuliukas.gif , maniau, kad rasote apie mano modelio mechanine greiciu deze lotuliukas.gif
http://auto.plius.lt...t...&id=1882292
O, jusu pasirinkimas superinis, man tokios labai patinka drinks_cheers.gif Na, cia ne audi tema, bet labai noreciau Q7, nezinau gal su laiku perdegsiu g.gif Kazkada labai norejau BMW X5, bet perdegiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 16, 09:32)
lotuliukas.gif Susirasom, bet nesusisnekame biggrin.gif Tokiu, kaip jus sau ieskote mechaniniu yra lotuliukas.gif , maniau, kad rasote apie mano modelio mechanine greiciu deze lotuliukas.gif
http://auto.plius.lt...t...&id=1882292
O, jusu pasirinkimas superinis, man tokios labai patinka drinks_cheers.gif Na, cia ne audi tema, bet labai noreciau Q7, nezinau gal su laiku perdegsiu g.gif  Kazkada labai norejau BMW X5, bet perdegiau biggrin.gif


Aš ir sakau kad kažkas čia ne taip biggrin.gif . Tik man pačiai X3 schmoll.gif .
Atsakyti
oj tas 7 modelis man labai negražus - geriau jau tada 3klasė 2000metų wub.gif
o X3 man patinka todėl kad gyvai teko "pačiupinėti" abu modelius, 2007 X5 ir X3 tai X 5 man asmeniškai per didelė, vyrui tokia nepatinka o man, visada vienai važinėjančiai audi TT būtų smagu porai mėnesiuku smile.gif bet įvertinus realiai - X 3 nėra tokia karviška todėl ir traukia labiau, o 5klasė bei 7 klasė - mano akimis nėra dailių modelių smile.gif laivai ( sorry tai mano subjektyvi nuomonė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 16 gruodžio 2008 - 21:09
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 16, 21:08)
oj tas 7 modelis man labai negražus -  geriau jau tada 3klasė 2000metų wub.gif
o X3 man patinka todėl kad gyvai teko "pačiupinėti" abu modelius,  2007 X5 ir X3 tai  X 5 man asmeniškai per didelė, vyrui tokia nepatinka o man, visada vienai važinėjančiai  audi TT būtų smagu porai mėnesiuku smile.gif bet įvertinus realiai -  X 3  nėra tokia karviška todėl ir traukia labiau, o 5klasė bei 7 klasė  -  mano  akimis nėra dailių modelių smile.gif laivai ( sorry tai mano subjektyvi nuomonė)


Nu man tai X3 niekaip. schmoll.gif Nei kaip džipas, nei kaip normali mašina schmoll.gif . Va X5 kitas reikalas rolleyes.gif . Prašom nesupykti biggrin.gif .
Atsakyti
gera tema thumbup.gif
pasakysiu savo nuomonę:
šiaip nelabai patinka man klijuot etiketes ar pan., be šiuo atveju kitaip nemanoma:
negaliu nieko pasakyt apie BMW labai blogo išskyrus vieną detalę:

negiamą šios auto savininkų reputaciją

ir ši tendencija pastebima ne tik Lietuvoje, kaip anksčiau maniau, bet ir kitose šalyse. Kažkuriam forume, berods britų, BMW buvo pavadinta "vulgaria mašina". Aš sutinku su ta mintim. Šiuo posakiu daug kas pasakyta. Ir tikrai:
- BMW 1 klasės auto vairuoja 90% kvailų blondinių, kuriom nelemta išmokt vairuot
- BMW 3 klasės: 90% "pacukėlių", tokių "šeštų" banditukų-geziukų
- BMW 5 klasės: 90% paaugusių pacukėlių
- BMW 7 klasės 90% "didesnių" banditų.
- BMW džipai: statybininkai ir jų žmonos
Atkreipkit dėmesį, kad 90proc BMW vairuotojų skusti g.gif o 7 klasės - ir stori blush2.gif intelekto nesužalotais veidukais blush2.gif
ir dar:
- jie nerodo posūkių (o gal tai silpna BMW vieta ir jie nuolat genda? )
- jie labai nenuspėjami: persirikiuoja kada sugalvoja, blaškosi tarp juostų, neadekvačiai lenkia (pvz viršyja 50km), ir kitaip chamiškai elgiasi...
aš stengiuos jų privengt: visad labai stebiu.
jokiom kitom markėm žinokit neturiu tokių apibudinimų, bet BMW nusipelnė smile.gif
nors mašina nieko kokybės atžvilgiu smile.gif
prašom nesupykt už nuomonę smile.gif
kaip būna vulgarūs rūbai (juk irgi dėl stereotipų? ), taip būna vulgarios auto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2008 12 17, 02:54)
gera tema thumbup.gif
pasakysiu savo nuomonę:
šiaip nelabai patinka man klijuot etiketes ar pan., be šiuo atveju kitaip nemanoma:
negaliu nieko pasakyt apie BMW labai blogo išskyrus vieną detalę:

negiamą šios auto savininkų reputaciją

ir ši tendencija pastebima ne tik Lietuvoje, kaip anksčiau maniau, bet ir kitose šalyse. Kažkuriam forume, berods britų, BMW buvo pavadinta "vulgaria mašina". Aš sutinku su ta mintim. Šiuo posakiu daug kas pasakyta. Ir tikrai:
- BMW 1 klasės auto vairuoja 90% kvailų blondinių, kuriom nelemta išmokt vairuot
- BMW 3 klasės: 90% "pacukėlių", tokių "šeštų" banditukų-geziukų
- BMW 5 klasės: 90% paaugusių pacukėlių
- BMW 7 klasės 90% "didesnių" banditų.
- BMW džipai: statybininkai ir jų žmonos
Atkreipkit dėmesį, kad 90proc BMW vairuotojų skusti g.gif o 7 klasės - ir stori blush2.gif intelekto nesužalotais veidukais blush2.gif
ir dar:
- jie nerodo posūkių (o gal tai silpna BMW vieta ir jie nuolat genda? )
- jie labai nenuspėjami: persirikiuoja kada sugalvoja, blaškosi tarp juostų, neadekvačiai lenkia (pvz viršyja 50km), ir kitaip chamiškai elgiasi...
aš stengiuos jų privengt: visad labai stebiu.
jokiom kitom markėm žinokit neturiu tokių apibudinimų, bet BMW nusipelnė smile.gif
nors mašina nieko kokybės atžvilgiu smile.gif
prašom nesupykt už nuomonę smile.gif
kaip būna vulgarūs rūbai (juk irgi dėl stereotipų? ), taip būna vulgarios auto wink.gif

vat tokios statistikos ir suformuoja nuomonę biggrin.gif perskaitei ir užsidėjai galvoje etiketę doh.gif tik kažin kodėl skiriasi nuo kito tyrimo?... lotuliukas.gif Įmetu visą straipsnį:
Tyrimas: stilingiausi yra "Porsche", "Mini" ir "Audi" vairuotojai
2008 m. Rugpjūčio 30 d. ,,Vakarų ekspresas"


,,Vokietijos gyventojų įsitikinimu, "Porsche", "Mini" ir "Audi" markės automobilius dažniausiai vairuoja gerai atrodantys vyrai ir moterys. Tuo tarp už "Mercedes-Benz" vairo sėdintieji yra miesčionys arba rimti žmonės. "Volkswagen" dažniausiai renkasi linksmi vairuotojai. Tokie atitinkamo tyrimo rezultatai pristatyti sekmadienį.

Iš tūkstančio apklaustų vokiečių 40 proc. nurodė, kad "Porsche" transporto priemones vairuoja ypač patrauklūs vairuotojai. "Mini" vairuotojus tokiais vadino 35, o "Audi" - 31 proc. respondentų.

Kartu vyrauja įsitikinimas, kad už "Porsche" vairo sėdi sportiškas, bet kartu arogantiškas tipas. 56 proc., be to, mano, kad "Porsche" vairuotojai yra nutrūktgalviai. 43 proc. respondentų tą patį sako apie "BMW" savininkus. Vokiečiai sportiškais laiko ir "Mini", BMW bei "Audi" vairuotojus. Tuo tarpu už "Ford", "Dacia" ir "Citroen" vairo, jų įsitikinimu, dažniausiai sėdi nesportiški piliečiai.

Respondentų nuomone, vyresnio amžiaus žmonės daugiausiai vairuoja "Mercedes". Vidutinis šių automobilių savininkų amžius, spėja jie, yra 62 metai. Toliau šioje kategorijoje eina "Lexus" (44 metai) ir "Porsche" (42). Jauniausi vairuotojai esą renkasi "Mini" (29) ir "Smart".

Linksmiausių vairuotojų kategorijoje pirmauja "Volkswagen" mėgėjai. Po jų eina "Mini" ir "Smart" vairuotojai.

Moteriškiausiomis automobilių markėmis laikomos "Mini", "Smart" ir "Fiat". Kaip ypač vyriškais tuo tarpu traktuojami "Porsche" ir BMW automobiliai.
Tyrimo metu tūkstantis Vokietijos piliečių buvo paprašyti nurodyti, kokias savybes jie priskiria iš viso 16 modelių automobilių vairuotojams."


Tai ką? Apibendrinam gal šitą statistiką? lotuliukas.gif BMW vairuotojai nutrūktgalviai, sportiški, ypač vyriški thumbup.gif
Jeigu taip, tai aš tada renkuosi tokį vyrą, nei mėmę, apsileidusį, nevyrišką lotuliukas.gif Jei skustas, tai dar nereiškia, kad banditas mirksiukas.gif Jei su paaugintais plaukais, tai dar nereiškia, kad labai intelektualus ir ne statybininkas biggrin.gif
Atsakyti