Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Nakviša @ 2006 05 29, 23:19)
Nekokiam balerūnui ir kiaušai tarp kojų maišo  blush2.gif

Gal, kas jį ten žino smile.gif Bet tikrai ne pirmus metus žmogus važinėja ir mėgėjas pasidraskyt, tas tai tikrai. Vienok jeigu įlipus į BMW reikia vėl iš naujo mokytis vairuot, tai irgi ne pliusas?

QUOTE(motce @ 2006 05 29, 23:47)
o kodel nelygini su tu paciu metu golfu?  blush2.gif

Tai kad gal jei teikiama, kad BMW - geriausia, tai su gerais ir reikia lygint? Nu jei su 1989 Opel Ascona palyginus, tai visi pliusai bus BMW bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2006 05 29, 21:54)
to uups: Sveicariski laikrodziai ir ginklai prie to, kad ju precizija nepriekaistinga (mano poziuriu), o stai BMW, zinau, kad jie ne sveicariski, bet sveicariskos precizijos, taip daznai norimos visame pasaulyje, nera ;-)

BMW patoguma iszvelgciau nebent autostradoje, kur isedai, isiremiai i kresla ir mini sau nieko neziuredamas, bet miesta... sorry, maikes, nematau to patogumo su laivu, tuo labiau, kai dar vaiku klegesiu rupinkis ir kaip ilaviruoti siaurose Vln gatvese... ;-)

Kai sedi uz kitos masinos vairo, kiek supratau vaikais tuomet nereikia rupintis g.gif
Vilniaus gatvevimis tikrai imanoma laviruoti ir su BMW mirksiukas.gif ir man vaikai ne kiek netrukdo, manau cia nuo igudziu priklauso.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 06:20)
Gal, kas jį ten žino smile.gif Bet tikrai ne pirmus metus žmogus važinėja ir mėgėjas pasidraskyt, tas tai tikrai. Vienok jeigu įlipus į BMW reikia vėl iš naujo mokytis vairuot, tai irgi ne pliusas?
Tai kad gal jei teikiama, kad BMW - geriausia, tai su gerais ir reikia lygint? Nu jei su 1989 Opel Ascona  palyginus, tai visi pliusai bus BMW bigsmile.gif

Tikrai su BMW is naujo nereikia mokytis vairuoti, nebent buvo iprates prie priekiniu varomu, o cia galiniai. Man jokio skirtumo, ziema gal ir meto, bet nereikia lekt kaip be galvos.
Kazkuris rase 89m. ir supuvusi, uzkelk bet kokia ka rasi, tikrai bus ir rudziu ir dar visko ko nemates.
Jei aptarinejama tokia masina, reiketu sukonkretinti nebent metus ir modeli. Siuo metu neaisku, kas apie kokia raso ir kas pries kiek laiko bande vairuoti BMW.
Atsakyti
smile.gif g.gif

gerai, kad sedejau, kai radau cia tokia tema blink.gif

Na, bmw nemegejams linkiu ir toliau myleti kitokias masinas.

O tiems, kas myli bmw, uzeikite cia .

Gezai vazineja ir su golfais, ir su mersais...

As dabar vairuoju jau 3cia BMW automobili, ir, pripazinsiu, nekeisiu i kitoki. Bandziau pakeisti, issedejau Colte gal 3 min ir pabegau. Kiekvienam savo.
O del rijimo, tai kiekviena masina kaip spausi, taip ir valgys wink.gif Mitas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugile @ 2006 05 30, 07:27)
smile.gif  g.gif

gerai, kad sedejau, kai radau cia tokia tema  blink.gif

Na, bmw nemegejams linkiu ir toliau myleti kitokias masinas.

O tiems, kas myli bmw, uzeikite cia .

Gezai vazineja ir su golfais, ir su mersais...

As dabar vairuoju jau 3cia BMW automobili, ir, pripazinsiu, nekeisiu i kitoki. Bandziau pakeisti, issedejau Colte gal 3 min ir pabegau. Kiekvienam savo.
O del rijimo, tai kiekviena masina kaip spausi, taip ir valgys wink.gif Mitas  smile.gif

good.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 05 30, 07:32)

Kazkuris rase 89m. ir supuvusi, uzkelk bet kokia ka rasi, tikrai bus ir rudziu ir dar visko ko nemates.
Jei aptarinejama tokia masina, reiketu sukonkretinti nebent metus ir modeli. Siuo metu neaisku, kas apie kokia raso ir kas pries kiek laiko bande vairuoti BMW.

duodu saviske uzkelti ( tik moki savaime aisku tu). Jeigu atmesime duslintuva, kurio niekaip nesuremontuojam, tai nustebsi, kaip gali masina issilaikyti. Rudys tik dabar kur ne kur ties ratais islindo. Po gaubtu grazu. Masina tvarkinga. keliant tikrai slenksciai nelus.
P.S metai 89
Beje lengvoji masina nebutinai turi buti universalas, kad butu talpi. I hedzbeka irgi daug daugiau nei i sedana telpa.
Atsakyti
nebloga diskusija... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Diskusijos iniciatorei noreciau patarti nesimatuoti , atsiprasant pin...ais" su vyru, nes kaip zinia nera ka matuoti. Cia reik suprast, padekit mergos nugaleti mano vyra ! ar kaip? O sakyti, kad vienokia ar kitokia masina yra sh... vien del to, kad "mano vyras sako kitaip " ir " as noriu ji nugaleti" JAU yra nesamoniu nesamone. Tai visu pirma. Visu antra - kiek laiko ponia vairavote toki auto, kad galite spresti ar jis sh...ar ne? Nes jei pavaziavote pora menesiu , tuomet , jus jau man atleiskite, bet labai jau menkas jusu stazas tokiam automobiliui, kad sprest apie jo geruma, pajeguma ir pan.
Visu trecia: nemegti automobilio del to, kad kazkuriam tai mieste , siuo atveju KAune, kazkas kazkur juos "drasko" ....tai dar viena nesamoninga mintis , perskaityta si ryta. Ir beja, gezu tevyne kiek zinau yra Siauliai ( atleiskite kas is Siauliu, tikrai nieko blogo pries si miesta neturiu. Tiesiog faktas ir tiek.) Kaune mes turim savus "morozus". smile.gif
Taigi...kova beprasme. Nes BMW yra BMW. Neneigsiu, kad ir tarp japonisku masinyciu yra geru masinu. Kiekvienam savo, taip sakant. Man patinka BMW, kitam gal zaporozietis, bet juk nepulsiu dabar as to zapuko su kirviu , nes jis galbut labai mielas jo savininkui. ( o forma jo grazi smile.gif )) taip kad, palinkeciau tolerancijos truputeli ir nesimatuoti pin...lais , kai jo neturi.smile.gif Ir teisingai nurode rugile....jei norit suzinot , kas yra BMW uzsukit i www.bmw-klubas.lt

Sekmes.

P.S. dabar jau galit mane valgyt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Atsakyti
Šiaip aš už prancūziškas mašinytes, BMW nelabai imponuoja. Tik pastebėjau keletą tendencijų: žiemą jei girdžių už lango užklipmusios mašinos burzgesį, 90 proc. kad tai BMW; ir dar- nežinau kame problema (gal posūkio rankenėlė blogai veikia), bet jei vairuotojas prieš sukdamas nerodo posūkio, tai irgi dažniausiai būna BMW markės automobilis g.gif
Atsakyti
Lauri smile.gif, jei pasidometum, kaip vaziuoti su automobiliu, kurio galas varomas, suzinotum, kodel jie klimpsta ziema. Vat tie kurie uzsikasa matyt tuo irgi nepasidomi, bet veliau ismoksta, patikek.

O del posukiu nerodymo gera statistika smile.gif "Dazniausiai" bet ne visa laika smile.gif

Ne automobilyje beda - beda toj tarpinej, kur tarp vairo ir sedynes buna...

Nesuprantu kaip galima teigti, kad sitas man neskanus, jei nei karto jo neragavai wink.gif Peace! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugile: 30 gegužės 2006 - 08:22
QUOTE(Noa @ 2006 05 30, 06:20)
Gal, kas jį ten žino smile.gif Bet tikrai ne pirmus metus žmogus važinėja ir mėgėjas pasidraskyt, tas tai tikrai. Vienok jeigu įlipus į BMW reikia vėl iš naujo mokytis vairuot, tai irgi ne pliusas?
<...>

5 metus vairavau FWD, dabar 6 metus RWD, nepasakyčiau, kad jau teip viską reikėjo mokintis iš naujo. g.gif O jei žmogus megėjas pasidrąskyti - tegul gyvybės draudimu apsidraudžia ir asmens civilinės atsakomybės draudimu, kad kitiems dar padengtų gydymo išlaidas.
Atsakyti
Galejau pavadinti tema, kaip jau buvo siulyta, "Kas pries BMW - vinykimes" ar pan, bet tiesiai sviesiai parasiau, kad man ji nepatinka ir kad retsykiai su Princu smagiai apie tai padiskutuojame. Pim...lu su juo nelyginu, nes neturiu mados vaizduotis kazkuo, ko neturiu. Jei prireiktu, pasiulyciau krutine sulyginti ;-) Esminis dalykas, jei tarkim, ginam ir toleruojam nerukanciuju teises, tai turekim drasos toleruoti ir rukanciuju teises, taip pat, jei galime patapsnoti per peti BMW megejui, tai turekime tolerancijos nepulti draskyti i gabalus ir jo nemegeju ;-)

Kiekvienam savo - auksine fraze sioje temoje! tai pat ir tiems, kurie nemegsta BMW ;-) ir ne tik todel, kad jis patinka Princui ;-)
Atsakyti
Na, matau, kad nera cia ka komentuoti.

Suprasciau, jei uzvestum tema "Mazdu (ar dar kokiu nors automobiliu) megejai vienikymes!"

Tada suprantu, jus turit savo pamegta auto ir dalinates savo dziaugsmais ir vargais...

Bet kad sitaip reikst neapykanta del nepaaiskinamu priezasciu, mane kaip uzkietejusia bmw megeja tai izeidzia.

Bet tebunie kaip yra.

BMW nuo to tikrai nepasidarys prastesne masina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 05 30, 07:32)
Tikrai su BMW is naujo nereikia mokytis vairuoti, nebent buvo iprates prie priekiniu varomu, o cia galiniai. Man jokio skirtumo, ziema gal ir meto, bet nereikia lekt kaip be galvos.



QUOTE(rugile @ 2006 05 30, 09:19)
Lauri smile.gif, jei pasidometum, kaip vaziuoti su automobiliu, kurio galas varomas, suzinotum, kodel jie klimpsta ziema. Vat tie kurie uzsikasa matyt tuo irgi nepasidomi, bet veliau ismoksta, patikek.


Tai dabar pala, išaiškint man žmoniškai - tai mėto žiemą su jais ar nemėto? Klimpsta ar neklimpsta? Reikia mokintis su jais važiuot ar nereikia? O jei reikia, tai ką reikia išmokt, kame ten skirtumas, kas pas juos kitaip? Neaišku paliko unsure.gif
Atsakyti