Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Rams @ 2008 12 09, 23:45)
Dabar turbut koks 85% sako,kad atsisedes uz bmw vairo,kita masina bus tik brangesne BMW:)
As vienas is ju:)

tikra tiesa biggrin.gif net nekyla jokio noro pabandyti kitą auto vairuoti biggrin.gif tik BMW brangesnę kyla noras lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Mes pasirinkome lotuliukas.gif is 5 kl. pakeiteme i 7 kl.E65.Man jos smagios, nors tikrai ne pirmos auto kurias vairuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kam idomu bus,kuo uzsiima BMW vairuojantis zmones:)Beizoniu vaiku namuose:

http://galerija.bmw-.../bmwkaledos2008
Atsakyti
As tai BMW silpnybes tikrai nejauciu schmoll.gif Kaip kitos panos, jei su BMW tai cia jau kazkas oi oi stebuklingo blink.gif Buna ir graziu ir negraziu. Draugas turi, tai reikia priekaba su benzu veziotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 12, 11:38)
As tai BMW silpnybes tikrai nejauciu  schmoll.gif  Kaip kitos panos, jei su BMW tai cia jau kazkas oi oi stebuklingo  blink.gif  Buna ir graziu ir negraziu. Draugas turi, tai reikia priekaba su benzu veziotis  lotuliukas.gif

Manau, nereikia pirkti tokios auto,kurios islaidos degalams "prabanga" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 12 12, 20:49)
Manau, nereikia pirkti tokios auto,kurios islaidos degalams "prabanga" mirksiukas.gif

Sutinku. Turbut todel ir nevairuoju BMW blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 12 12, 12:38)
Draugas turi, tai reikia priekaba su benzu veziotis  lotuliukas.gif

Nu jo... lotuliukas.gif jei į degalinę pamiršta užsukti arba nepakeliui, tai geriau su priekaba važinėtis lotuliukas.gif Nematau aš čia jokios prabangos, kad šiek tiek gal daugiau benzo ima biggrin.gif Prisidėjo taupukai dujų balionų, tai labai jau ,,daug išlošė"... biggrin.gif
Atsakyti
na aš tik už BMW bet kad jos nėra jau tokios rijikės, sakyčiau labai priklauso kaip važiuoji, yra žmonės kurie turi BMW ir rauna iš vietos ir ne tik - tai taip, siurbia, aš kai važinėju su ja ir tikrai daugiau mažiau pagal taisykles - ji ryja labai normaliai.
naujasnė BMW gėris, aš pavasariui jau žvalgausi kitos, aišku idealu būtų X3 - bet pagal kišenę nžn ar išneš nes MB irgi su 8m. senumo BMW...
Bet noriu jos, 3-ios ji man nereali.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 14, 14:50)
na aš tik už BMW bet kad jos nėra jau tokios rijikės, sakyčiau labai priklauso kaip  važiuoji, yra žmonės kurie turi BMW ir rauna iš vietos ir ne tik - tai taip, siurbia, aš kai važinėju  su ja ir tikrai daugiau mažiau pagal taisykles -  ji ryja labai normaliai.
naujasnė BMW gėris, aš pavasariui jau žvalgausi kitos, aišku  idealu būtų X3 -  bet pagal kišenę nžn ar išneš nes MB irgi su 8m. senumo BMW...
Bet noriu jos, 3-ios  ji man nereali.

Skonis geras tamstos:)3-er coupe saldainiukas:)
Na kalbant apie naujos kartos dyzelius,tai apie sanaudas greitu laiku teks kitiems gamintojams pagalvoti,nes BMW tikrai daug inovaciju diegia sia tema.Ir jei 3 litru motoro vidutines(miestas+uzmiestis) sanaudos 8-9ltr.(pagal gamintoja dar maziau)tai ci tikrai nedaug.O kam reikia ekonomijos,yra ir 2ltr motorai,kurio sanaudos isvis super.
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 14, 14:50)
na aš tik už BMW bet kad jos nėra jau tokios rijikės, sakyčiau labai priklauso kaip  važiuoji, yra žmonės kurie turi BMW ir rauna iš vietos ir ne tik - tai taip, siurbia, aš kai važinėju  su ja ir tikrai daugiau mažiau pagal taisykles -  ji ryja labai normaliai.
naujasnė BMW gėris, aš pavasariui jau žvalgausi kitos, aišku  idealu būtų X3 -  bet pagal kišenę nžn ar išneš nes MB irgi su 8m. senumo BMW...
Bet noriu jos, 3-ios  ji man nereali.

Pritariu del sanaudu mirksiukas.gif Palyginimui musu buvusi 5kl.98m. mechanine 2,3l mieste valge 14l, si 3,5l automatas 11-12l.O, dar kartais pavairuoju citroen c5 3l automata, tai mieste stabiliai 13-15l doh.gif Tai, kaip ir nera tie bmw dideli kuro sanaudu ryjikai,kaip vaziuosi,tiek ir pilsi biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui smile.gif
dėl kuro, mano senutė kregždutė 1,8 mieste daugiau nei 10 neima, vidutiniškai 8litrai, važiuoju -nesivelku bet ir nespaudžiu iš vietos kaip pacanėlis akis išdegęs.
Aišku pirmoji huligankė buvo kažkas, ką galiu pavadinti BMW klasika. O ir gerulė buvo, paspaudi - lekia kaip huliganas, aišku kuro sanaudos buvo atitinkamos bet vis tiek gaila buvo atsisveikinti.
Kaip nauja moteris/vyras taip ir nauja BMW mašina - vilioja, bet gaila, neilgai - nes neužilgo pamatai patrauklesnę.

X3 turėsiu, tik realiai įvertinus galimybes galbūt ne taip greit kaip norėtųsi
Papildyta:
QUOTE(lovely @ 2008 12 14, 22:10)
Pritariu del sanaudu mirksiukas.gif Palyginimui musu buvusi 5kl.98m. mechanine 2,3l mieste valge 14l, si 3,5l automatas 11-12l.O, dar kartais pavairuoju citroen c5 3l automata, tai mieste stabiliai 13-15l doh.gif Tai, kaip ir nera tie bmw dideli kuro sanaudu ryjikai,kaip vaziuosi,tiek ir pilsi biggrin.gif

BMW ir automatas - man tas pats kas seksas ir vibratorius.

Tai kad aš dairausi tik galingo su mechanine pavarų dėže wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 12 14, 22:15)
Papildyta:

BMW ir automatas -  man tas pats kas seksas ir vibratorius.

Tai kad aš dairausi tik galingo su mechanine pavarų dėže  wub.gif

Tai, kad siu modeliu mechaniniu nelabai ir rasi g.gif Plius vyrui prie sirdies automatas, o man mechanine.Kiek turejau savo automobiliu visi tik su mechanine greiciu deze biggrin.gif
Atsakyti