Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

nieko bloga negaliu pasakyt.. tik kad juoda, tai dulkes matos......... biggrin.gif
Atsakyti
perskaiciau beveik visu komentarus doh.gif ir žinokit 4u.gif sakykit jūs ka norit bet BMW nekeisčiau i jokios kitos markes automobili schmoll.gif pati važineju su 2002 metu markes BMW ir nieko nenutiko 4u.gif nieko nereikejo keisti ir servizu neprireikė biggrin.gif nebent nuvaziuoti ir padangas pasikeisti biggrin.gif todel nereikai teigti kad BMW yra nieko verta o tik brangi mašina g.gif na gal ji ir brangi bet ne tiek ir daug kad negalėtumete ipirkti mirksiukas.gif
o tos kurios raso kad jos nieko vertos manau tiesiog nera su tos markes automobiliu vazinejusios ir pavydi tiems kas jas turi lotuliukas.gif Nes daug draugu tarpe turiu pazystamu kurie viena karta isigije BMW nekeis i jokios kitos markes automobili mirksiukas.gif

sėkmes visoms vairuojančioms BMW automobilius mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2008 09 27, 20:34)
perskaiciau beveik visu komentarus  doh.gif ir žinokit  4u.gif  sakykit jūs ka norit bet BMW nekeisčiau i jokios kitos markes automobili  schmoll.gif pati važineju su 2002 metu markes BMW ir nieko nenutiko 4u.gif  nieko nereikejo keisti ir servizu neprireikė  biggrin.gif nebent nuvaziuoti ir padangas pasikeisti  biggrin.gif todel nereikai teigti kad BMW yra nieko verta o tik brangi mašina  g.gif na gal ji ir brangi bet ne tiek ir daug kad negalėtumete ipirkti  mirksiukas.gif
o tos kurios raso kad jos nieko vertos manau tiesiog nera su tos markes automobiliu vazinejusios ir pavydi tiems kas jas turi  lotuliukas.gif Nes daug draugu tarpe turiu pazystamu kurie viena karta isigije BMW nekeis i jokios kitos markes automobili  mirksiukas.gif

sėkmes visoms vairuojančioms BMW automobilius  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Ir išvis, kas per temos pavadinimas doh.gif , kaip daržely rolleyes.gif .
Atsakyti
nepastebejau jokiu stebuklu, tose masinose. Tiesiog niekada nemaciau zmogaus, kuris tikrai daug nusimano apie masinas, vazinejancio su bmw g.gif (kalbu apie tuos kurie duona is to uzsidirba). man asmeniskai atrodo, kad kaina neatitinka kokybes. as asmeniskai jei jau noreciau laivo (limuzino) tai rinkciaus lexus, kurio kuro sanaudos mazesnes, dizainas aukstos klases, bei gera kokybe.
P.s. as manau kad tie bmw treciukai isvis gadina bmw kaip geru auto varda, cia tik nesupykit ax.gif. bmw prestizas, kartais man tai panasu i drabuzio etiketes vergyste.
is anksto atsiprasau uz savo nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilee @ 2008 12 07, 23:51)
nepastebejau jokiu stebuklu, tose masinose. Tiesiog niekada nemaciau zmogaus, kuris tikrai daug nusimano apie masinas, vazinejancio su bmw  g.gif (kalbu apie tuos kurie duona is to uzsidirba). man asmeniskai atrodo, kad kaina neatitinka kokybes. as asmeniskai jei jau noreciau laivo (limuzino) tai rinkciaus lexus, kurio kuro sanaudos mazesnes, dizainas aukstos klases, bei gera kokybe.

Galima lažintis, kad pati BMW nesi važinėjusi (kaip vairuotoja). BMW paprastai visi mėgsta dėl to, kaip mašina klauso vairuotojo. Ne dėl taupumo, ne dėl patikimumo, bet būtent dėl to kaip mašina važiuoja. Teko važinėti su labai daug ir įvairių mašinų, be kalbų geriausiai ir tiksliausiai valdomos buvo BMW. Pačios prasčiausios — amerikietiškos.
Atsakyti
BMW wub.gif
Kažkada buvo sakoma, kad 75% iš BMW šeimininkų kitą mašiną taip pat rinktųsi BMW.
Įdomu kiek procentų dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(gedas @ 2008 12 08, 10:09)
BMW  wub.gif
Kažkada buvo sakoma, kad 75% iš BMW šeimininkų kitą mašiną taip pat rinktųsi BMW.
Įdomu kiek procentų dabar  g.gif

as rinkciausi tongue.gif
Atsakyti
Dabar turbut koks 85% sako,kad atsisedes uz bmw vairo,kita masina bus tik brangesne BMW:)
As vienas is ju:)
Papildyta:
QUOTE(Nilee @ 2008 12 07, 23:51)
nepastebejau jokiu stebuklu, tose masinose. Tiesiog niekada nemaciau zmogaus, kuris tikrai daug nusimano apie masinas, vazinejancio su bmw  g.gif (kalbu apie tuos kurie duona is to uzsidirba). man asmeniskai atrodo, kad kaina neatitinka kokybes. as asmeniskai jei jau noreciau laivo (limuzino) tai rinkciaus lexus, kurio kuro sanaudos mazesnes, dizainas aukstos klases, bei gera kokybe.
  P.s. as manau kad tie bmw treciukai isvis gadina bmw kaip geru auto  varda, cia tik nesupykit  ax.gif. bmw  prestizas, kartais man tai panasu i drabuzio etiketes vergyste.
    is anksto atsiprasau uz savo nuomone  smile.gif

Jus esate teisi,tik del vieno,kad izulus vairuotojai,vairuojantis pigius bmw,gadina marke:)
Del sanaudu.Tarkim perkate auto 2002m,bmw dyzelis 2.0,2.5.ar 3.0ltr
sanaudos vidutines bus atitinkamai iki 6,apie 6.5 ir 6.7ltr simtui km
Lexus dyzelio tais laikais neturejo ,taigi tik benzinas lieka,kurio sanaudos esat panasiam galingumui bus tikrai zenkliai dydesnes.Patikimumo zinoma lexus daugiau nei bmw,bet malonumo maziau:)
Nors as tikrai esu prisiekes bmw vairuotojas,bet jei jau man uzdraustu pirkti bmw ir tektu rinktis kazka tik ne bmw,rinkciausi lexusa.
Atsakyti
Aš irgi prisidėsiu prie to procento thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 12 08, 10:55)
Galima lažintis, kad pati BMW nesi važinėjusi (kaip vairuotoja). BMW paprastai visi mėgsta dėl to, kaip mašina klauso vairuotojo. Ne dėl taupumo, ne dėl patikimumo, bet būtent dėl to kaip mašina važiuoja. Teko važinėti su labai daug ir įvairių mašinų, be kalbų geriausiai ir tiksliausiai valdomos buvo BMW. Pačios prasčiausios — amerikietiškos.


Na nereikia tik smarkiai diskutuoti apie tai kiek paprastam miesto vairuotojui reikalingas tas tikslumas ir meilė tam. Ar žiedinėse lakstysit su ta mašinyte? Nereikia perdėti ir mokėti už "tikslumą" nuo to mašinos tikrai nebus lengviau prie šaligatvio priparkuoti.

BMW kaip mini Lietuvos (ir UK) statistika, vairuoja labai sveikam protui "neklusnaus" charakterio vairuotojai (padorių vairuotojų tai neliečia). Ir tai mano nuomone ne gadina BMW vardą, o tik jį papildo, nieko čia nebepadarysi.

Trečiukai deja nėra šeštukai ar septintukai, be to ir modelis nelygus koks, todėl tikrai neverta čia dėti lygybės ženklo nes BMW nelygu koks BMW.
Atsakyti
QUOTE(gedas @ 2008 12 08, 10:09)
Kažkada buvo sakoma, kad 75% iš BMW šeimininkų kitą mašiną taip pat rinktųsi BMW.
Įdomu kiek procentų dabar  g.gif

Aš nesirinkčiau. Bet ne dėl to, kad man nepatinka BMW, bet dėl to, kad norisi pabandyti ir kitus auto, nes šis BMW man pirma mašina. Gali būti, kad vis tik sugrįžčiau prie BMW, kas žino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 10 gruodžio 2008 - 08:19
QUOTE(pikkolo @ 2008 12 10, 08:19)
Aš nesirinkčiau. Bet ne dėl to, kad man nepatinka BMW, bet dėl to, kad norisi pabandyti ir kitus auto, nes šis BMW man pirma mašina. Gali būti, kad vis tik sugrįžčiau prie BMW, kas žino.

Visad lauksim sugryztant drinks_cheers.gif
Atsakyti