Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Subjektyvi @ 2008 08 29, 16:50)
Ne viskam taikoma garantija.


Pavyzdžių galima?

Garantija taikoma tik gamykliniam brokui, o natūralus detalių nusidėvėjimas jau kliento sąskaita. Kitas dalykas, kai automobilių atstovas "įtikina" klientą mokėti už gamyklinį broką, tai čia jau ne pačio automobilio kokybės problema, o kliento. Reikia žinoti savo teises ir išsireikalauti kas priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2008 08 23, 08:33)
Stazas 15 metu. mirksiukas.gif

o prie ko stazas ir BMW? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 08 28, 18:36)
Brangi ir neverta pinigų mašina. Naujuose modeliuose užprogramuota, kad po x valandų perdegs lemputės. Vos nusipirkęs ir pavažinėjęs, po kurio laiko turi važiuoti keisti, pirkti naujas. Ir šiaip BMW yra suplanuotos taip, kad reikėtų kuo dažniau svečiuotis servisuose. Kas turėjo naujas ar senesnes, visi keikėsi. Nesutikau nei vieno visapusiškai patenkinto.

Tą patį galima pasakyti apie bet kurią naują mašiną. Kaip kad vat vyro darbo Skoda, praėjo 2 mėnesiai po garantinio ir užsilenkė variklis arba Pegeut Boxer'is irgi po garantinio net mėnesiui nepraėjus parėjo greičių dėžė, arba nuajas Civic - termometras parėjo po pirmų saulės spindulių, lemputes keisti reikia kas pora mėnesių ir tik servise, nes pačiam išimti labai jau sudėtinga.
Taip, kad čia yra naujų mašinų problema, o ne BMW.
Atsakyti
Visos vokiskos yra geriausios, o bent mano favoritas yra bmw, esu vairavusi ne viena ir ne dvi auto iki jos, bet jau zinau prie kokios markes apsistosiu, vairavimo komfortas ir nebutinai paskutiniu metu auto tai priskiriu, manoji 1995metu kregzdute, vaziuoju ir labai dziaugiuos savo pirkiniu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2008 08 21, 10:16)
BMW tai yra tikra masina. Nes rimti auto visi yra galiniais arba visais varomais ratais. Ziema vazineju jokiu problemu nera su nesiojimu nes auto yra stabilumo sistema. Del remonto : jeigu normal auto issirenki tai maziausiai gendanti,bet jei reikia remontukas ir dalys pakainuoja. Bet manau taisant kas du metus tai kainos lieka juokingos,panasiai kaip taisant golf ,audi ar kita franse auto kas menesi lotuliukas.gif . BMW yra BMW kalbekite apie ja gerai arba nieko, nes mano manymu, kiek skaiciau siu auto minusu forume zmones nelabai turi suvokima apie automobilius apskritai.  thumbup.gif   thumbup.gif   thumbup.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Niekada BMW nebuvo ir nebus geriausia...Kaip ir bet kokios kitos markės auto...Visos jos turi savų pliusų ir minusų... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 04 rugsėjo 2008 - 10:39
QUOTE(Aronija @ 2008 08 21, 10:16)
BMW tai yra tikra masina. Nes rimti auto visi yra galiniais arba visais varomais ratais. Ziema vazineju jokiu problemu nera su nesiojimu nes auto yra stabilumo sistema. Del remonto : jeigu normal auto issirenki tai maziausiai gendanti,bet jei reikia remontukas ir dalys pakainuoja. Bet manau taisant kas du metus tai kainos lieka juokingos,panasiai kaip taisant golf ,audi ar kita franse auto kas menesi  lotuliukas.gif . BMW yra BMW kalbekite apie ja gerai arba nieko, nes mano manymu, kiek skaiciau siu auto minusu forume zmones nelabai turi suvokima apie automobilius apskritai.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif Čiut nuo kėdės nenukritau skaitydama šitą briedą. Sorry, bet atrodo, kad būtent tamsta ir priklauso tai kategorijai žmonių, kurie nelabai ką apie mašinas nutuokia.
Ne nu, šitaip parašyti tai net penkių klasių nereikia būt baigus.
Kas blogiausia jūsų mašinoje? Ogi tarpinė tarp sėdynės ir vairo hihihi.gif (čia ne aš sugalvojau)
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 04, 18:37)
lotuliukas.gif  Čiut nuo kėdės nenukritau skaitydama šitą briedą. Sorry, bet atrodo, kad būtent tamsta ir priklauso tai kategorijai žmonių, kurie nelabai ką apie mašinas nutuokia.
Ne nu, šitaip parašyti tai net penkių klasių nereikia būt baigus.
Kas blogiausia jūsų mašinoje? Ogi tarpinė tarp sėdynės ir vairo hihihi.gif  (čia ne aš sugalvojau)

lotuliukas.gif O ka gali konkreciai parasyti apie bmw, kokius trukumus,daznus gedimus. Bele ka prirasyti bet kas gali.
Pati ar turejai bemsiuka,gal vazineji su eko automobiliuku be jokiu privalumu. Matau kad apie si modeli pasakyti nelabai ka ir turi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2008 09 04, 23:04)
lotuliukas.gif  O ka gali konkreciai parasyti apie bmw, kokius trukumus,daznus gedimus.

Na pati irgi nesugebėjai argumentuoti, kodėl BMW gerai.
O vienas didžiausių BMW trūkumų yra elektra. Na ji skirtingai nuo prancūzų pakvailioja ir nustoja. Bet vis tiek tai nemalonu. Dar priklauso koks kompas ar Bosch ar Siemens. Su pirmu problemų mažai, o vat antras tai truputį pasiligojęs. Taip pat rūdija. Remonto išlaidos didelės, važiuoklės remontas sudėtingas, duslintuvas keičiasi visas, o ne dalimis kaip kitose mašinose. Kondicionierius gana greitai pareina, nes ne saugikliai, o varžos yra. Taip pat nepatinka, kad akumas bagažinėje. Jei variklis "plyta", reikia vengti jo perkaitimo, nes kitaip trūks galva. Galas varomas (man tai ne privalumas). Durelių gumos greitai susidėvi. Daugiau nepamenu. Bet čia ne vien mano vienos pastebėjimai. Nuvežus į servisą nereikia ilgai aiškinti ką reik tvarkyt, jie jau žino visas būdingas ligas.
Dar labai daug kas priklauso nuo metų. Iki 1995 m. buvo daug paprastesni BMW, nuo 1995 iki 1998 jau daugiau patobulinimų, o nuo 1998 praktiškai pilnas elektros paketas (netgi kondicionierius elektroniškai įsijungia), o tai jau gerokai padidina detalių ir darbų kainas.
BMW - brutal money waster.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 05 rugsėjo 2008 - 07:20
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 05, 08:19)
Taip pat rūdija. Remonto išlaidos didelės, važiuoklės remontas sudėtingas, duslintuvas keičiasi visas, o ne dalimis kaip kitose mašinose. 

rudija praktiskai visos necinkuotos, o vat butent dusliuje as izvelgiu privaluma, nes dujos pasisalina daug geriau, negu neistisineje duju salinimo sistemoje smile.gif nugi "neuzsikabina" niekur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 05, 08:19)
Na pati irgi nesugebėjai argumentuoti, kodėl BMW gerai.
O vienas didžiausių BMW trūkumų yra elektra. Na ji skirtingai nuo prancūzų pakvailioja ir nustoja. Bet vis tiek tai nemalonu. Dar priklauso koks kompas ar Bosch ar Siemens. Su pirmu problemų mažai, o vat antras tai truputį pasiligojęs. Taip pat rūdija. Remonto išlaidos didelės, važiuoklės remontas sudėtingas, duslintuvas keičiasi visas, o ne dalimis kaip kitose mašinose. Kondicionierius gana greitai pareina, nes ne saugikliai, o varžos yra. Taip pat nepatinka, kad akumas bagažinėje. Jei variklis "plyta", reikia vengti jo perkaitimo, nes kitaip trūks galva. Galas varomas (man tai ne privalumas). Durelių gumos greitai susidėvi. Daugiau nepamenu. Bet čia ne vien mano vienos pastebėjimai. Nuvežus į servisą nereikia ilgai aiškinti ką reik tvarkyt, jie jau žino visas būdingas ligas.
Dar labai daug kas priklauso nuo metų. Iki 1995 m. buvo daug paprastesni BMW, nuo 1995 iki 1998 jau daugiau patobulinimų, o nuo 1998 praktiškai pilnas elektros paketas (netgi kondicionierius elektroniškai įsijungia), o tai jau gerokai padidina detalių ir darbų kainas.
BMW - brutal money waster.

Na nezinau ar akumas bagazineja yra blogai,kai ziurejau tai jis atrodo kaip naujas ant kleumu aksodicijos zymiu net nera ir orginalus gamyklinis su datom stovi,dar nekeistas 8m.Del gumu susidevejimo tai gal nuo eksplotacijos priklauso jei auto ne pirmose rankose tai visko gali buti. Is elektronikos puses jei masina nebuvus dauzta tai dideliu prob. neturi kilti.Pas mane keisti ABS du davikliai,alkuninio veleno padeties dav. Na del keitimo tai ir vyras prie namu gali pakeisti, ant pirmu dav. po du varztus issukti ant sekancio tik vienas. Diagnostika ant kompo 50 lt. Vaziuokle sutvarkyti darbu kainos ir nera labai dideles na nebent daliu,bet daznai gi nekeiti jei laiku pastebi ir neuzleidi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2008 09 05, 23:04)
Na nezinau ar akumas bagazineja yra blogai,kai ziurejau tai jis atrodo kaip naujas ant kleumu aksodicijos zymiu net nera ir orginalus gamyklinis su datom stovi,dar nekeistas 8m.Del gumu susidevejimo tai gal nuo eksplotacijos priklauso jei auto ne pirmose rankose tai visko gali buti. Is elektronikos puses jei masina nebuvus dauzta tai dideliu prob. neturi kilti.Pas mane keisti ABS du davikliai,alkuninio veleno padeties dav. Na del keitimo tai ir vyras prie namu gali pakeisti, ant pirmu dav. po du varztus issukti ant sekancio tik vienas. Diagnostika ant kompo 50 lt. Vaziuokle sutvarkyti darbu kainos ir nera labai dideles na nebent daliu,bet daznai gi nekeiti jei laiku pastebi ir neuzleidi. smile.gif

Ne viskas priklauso nuo eksploatacijos. Tai ką išvardinau yra ne mano sugalvota. Kai kieme atsirado BMW, nemažai panaršiau po intenetą ir ne tik po lietuviškus BMW forumus. Visur bėdos tos pačios, netgi su nuotraukom kaip pasikeisti gumas ir pan. Ir tai nepriklauso ar daužta ar ne, nes Siemens kompas ne pats geriausias. Tik nežinau ar visai Europos rinkai ėjo su Siemens ar tik Rusijos.
O akumas bagažinėje yra blogai, ypač kai nusėda tiek, kad negali įlysti į bagažinę nepajungęs kito akumo prie mašinos. Tai beje irgi dažnas atvejis. Jeigu esant elektros nutekėjimui koks nors Citroen pasikurs, tai BMW išsikraus akumas.
Aš vis dar laukiu gerųjų BMW savybių, nes kažkaip po metų važinėjimo jų nelabai pastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 08, 13:39)
Ne viskas priklauso nuo eksploatacijos. Tai ką išvardinau yra ne mano sugalvota. Kai kieme atsirado BMW, nemažai panaršiau po intenetą ir ne tik po lietuviškus BMW forumus. Visur bėdos tos pačios, netgi su nuotraukom kaip pasikeisti gumas ir pan. Ir tai nepriklauso ar daužta ar ne, nes Siemens kompas ne pats geriausias. Tik nežinau ar visai Europos rinkai ėjo su Siemens ar tik Rusijos.
O akumas bagažinėje yra blogai, ypač kai nusėda tiek, kad negali įlysti į bagažinę nepajungęs kito akumo prie mašinos. Tai beje irgi dažnas atvejis. Jeigu esant elektros nutekėjimui koks nors Citroen pasikurs, tai BMW išsikraus akumas.
Aš vis dar laukiu gerųjų BMW savybių, nes kažkaip po metų važinėjimo jų nelabai pastebėjau.

Privalumas BMW tame,kad vaziuoju daug taisau mazai (na isskyrus einamieji darbai-tepelai,kaladeles,filtrai). Tai minusu niekur neizvelgiu. ax.gif
Atsakyti