Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

Cia Vokietijoje taip. As susiskambinu su dirbtuvemis, pasakau, kad man laikas aptarnavimui, gaunu termina, nuvarau masina, pastatau prie duru, nunesu raktelius ir dokumentus i ofisa ir jie man pasako, kada atvaziuoti pasiimti. Aptarnavimas juk ne tik tepalu pakeitimas, jie visa technikine bukle patikrina, filtrus keicia, jei reikia ir stabdzius tvarko. Masinyte gaunu issiurbliuota ir nuplauta.
Siaip tai BMW servisuose visur taip turetu buti g.gif Mums kazkada Lenkijoje masina nusprogo, nutempe i BMW servisa Bialystoke, mes visai nupuse visa diena laukem, kol masina sutvarkys, finale jie sako, jau sutvarkem, dabar tik nuplauti ir issiurbti beliko. Mes puolem aiskinti, kad nereikia, mums tik masina greiciau atiduokit, bet nepasirase, tipo, jie privalo.
Vokietijoje draudimo suma nuo masinos galingumo nepriklauso, jie cia skaiciuoja pagal statistika: kiek avariju, kiek pavogtu ir t.t. Pagal kubatura mokescius valstybei mokam.
Atsakyti
nene, as nekalbu apie BMW servisus, tai visai kas kita... nemanau, kad dauguma zmoniu varo i firmos servisus, nes tai yra daug brangiau, nei varyt siaip i dirbtuves, ten Lietuvoje juk ant kiekvieno kampo meistru yra.Tai ten tikrai nieko viso tokio nedaro, tikrai tikrai dar neteko girdeti. Isvis nepatikeciau, jei Lietuvoje ir BMW servise darytu viska nuo A IKI Z nes jiems priklauso. Lietuva, ne Vokietija mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia merginos apie Krasta auto kalbejo, tai as galvojau, kad jie autorizuotas BMW servisas yra ir privaletu daryti taip, kaip BMW liepia.
Jei siaip i koki garaziuka varant, tai, manau, meistrai, pakeite tepalus ir filtrus, turetu ta kompa inulinti be papildomo mokescio, nemanau, kad ten baisiai sudetinga butu. Antraip kakaip nelogiska gaunasi. Tipo, tepalus pakeiciau, bet masina rodo kitka g.gif Is kur man, durnai bobai, zinoti, ar jis juos, apskritai, keite g.gif
Atsakyti
As jums sakiau kaip mums daro, ta oil service numusti poros minuciu reikalas, masinos net i garaza nevaro, ateini prie servisa aptarnaujancio zmogaus, pasakai koks reikalas, tada jis viska ir sutvarko, net mechaniko nekviecia. Va ir visas sunkumas ir kruva bereikalingu postu del to mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai zadejom pirkti BMW, nepirkom, nes vyras sake dalys brangios (cia tuo atveju, jei sugestu)
Papildyta:
Oi. Tema apie BMW trukumus paskelbta jau pries metus 4u.gif
Atsakyti
kazkaip uzstrigo pavadinimas "Krasta"..prie 1.5 vazinejau pusnauju BMW, tad susidurti su siuo servisu tekdavo kiekvieno naujo sezono pradzioje....kazkodel prisiminus si servisa norisi tik keiktis..amzinai veluojancios detales, eiles ir panasiai...nzn gal tik man taip "sekesi"
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 23, 13:29)
Kai zadejom pirkti BMW, nepirkom, nes vyras sake dalys brangios (cia tuo atveju, jei sugestu)
Papildyta:
Oi. Tema apie BMW trukumus paskelbta jau pries metus 4u.gif


Na, iš patirties galiu pasakyti kad BMW remontuoti tikrai pigiau nei bet kuria prancūzišką, japonišką, švedišką ar kt. mašiną. Prieš BMW turėjau Mitsubishi, Citroen - tai net negalima lyginti kiek brangiau ju remontas kainuodavo.... uj uj.... blink.gif
Atsakyti
330xd thumb_yello.gif Krasta brangoka... bet jei turi masinytei, turesi ir remontui... Nusiskundimu Krasta neturiu sunglasses2.gif O tvarkingai ir nebrangiai vargu ar kas dirba .
Atsakyti
Merginos, o gal kas vazinejate BMW 320(318, 330) universalu, nuo 2002 m. gamybos?
Ar smagi masinyte? blush2.gif kaip tik tokia ziurinejuos sau ...
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2008 04 12, 19:15)
Merginos, o gal kas vazinejate BMW 320(318, 330) universalu, nuo 2002 m. gamybos?
Ar smagi masinyte?  blush2.gif  kaip tik tokia ziurinejuos sau ...

Kas yra universalas? Man BMW visos smagios. Ypatingai kai is kurios kitos persedi. Labiausiai patinka penktas limuzinas. Pati dabar su 323 Coupe vazineju. Nevarau dievo i medi, bet penktas limuzinas fainiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirne: 17 balandžio 2008 - 01:02
Ufff...nu ir prisiskaičiau....
Pirmiausiai įstrigo temos pradžioj vienos ponečkos pasakymas: "patinka vokiškos mašinos, aišku jei tai ne opeliai"...Praleido puikią progą patylėt, tsakant...

Dabar važinėju su OPEL Omega, kad ir senoka (1995m) bet sutvarkyta ir aš ja pilnai patenkintas. Ko gi kišuosi į šitą temą? Ogi to, kad Omega kaip ir BMW yra galiniais ratais varoma....Ir man tas patinka.
Kažkas ten keliolika kartų klausė - kur tie privalumai, ir jei jų nėr, kam jas gamina?
Privalumų yra...Apie juos jau Vytautas kalbėjo...Tik jais pasinaudot , o ir pajust ne kožnas pradedantis gali....Vieno privalumo niekas nepaminėjo - tai "švarus" vairas....
Priekinių ratų neveikia jokios papildomos jėgos, jų geometrija skaičiuojama paprasčiau nei FWD ir jie skirti tik vairavimui,...vairas tikslesnis ir informatyvesnis....
tik kartoju, tą pajusti ne kiekvienam duota.
Taigi, o opel Omegos gamybą kažkodėl nutraukė....Kai manoji pasens.....belieka BMW....
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2008 04 17, 02:00)
Kas yra universalas? Man BMW visos smagios. Ypatingai kai is kurios kitos persedi. Labiausiai patinka penktas limuzinas. Pati dabar su 323 Coupe vazineju. Nevarau dievo i medi, bet penktas limuzinas fainiau.



O kas yra Coupe? lotuliukas.gif thumbup.gif
Man nei Coupe, nei sedanas netinka, todel, kad ieskau didesnes, bus veziojamas didelis suo bagazinej. Universalas - masinike su ,,uzpakaliuku" prailgintu. Paaiskinau normaliai? mirksiukas.gif
Atsakyti