Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(zirne @ 2007 10 08, 11:05)
Na nebent i mersa arba audi pakeitei cool.gif


Ne. Į SAAB. Tikrąjį cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 08 spalio 2007 - 10:08
O buna ir netikru? Apie SAAB nieko negaliu pasakyti, nei vaziuoti nei joje sedeti neteko, tik tos firmos lektuvu esu skridus, tas tai labai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2007 10 08, 11:28)
O buna ir netikru? Apie SAAB nieko negaliu pasakyti, nei vaziuoti nei joje sedeti neteko, tik tos firmos lektuvu esu skridus, tas tai labai patiko lotuliukas.gif


Neseniai perpirko General Motors, nu tai... nebe lėktuvai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2007 10 07, 22:19)
Saugumas. Mano vyras maniske supyle vaziuodamas 200 km/h greiciu. Sprogo padanga, skrido per visa autobana, nukale aptvaras abiejose pusese, is masinos liko metalo lauzas, o jam nieko, nei melynes, nei idreskimo. Vairuorojo kabina liko sveikutele. Jei norit nuotraukas imesiu.


Zinai ka su viskuo sutinku ka rasei daugiau ar maziau, bet uz si posta drasiai galiu pavadinti tave arba tavo vyra skiedalu... 200km/h ten ne tik nebutu ka rodyti nuotraukose, bet ir mesos gabalu ne tik masinos nesurinktu keliu simtu metru atstumu. Ypac kai rasai, kad nei melynes nei idrskimo... lotuliukas.gif O vairuotojo kabina tai cia kas per daiktas gal ten lektuvas buvo. Nuotraukas butinai imesk, bet vistiek nepatikesiu biggrin.gif , na nebent vyras gime po laimingiausia pasaulyje zvaigzde ir tas jo skrydis per autobana blogiausiu atveju buvo ciuozimas keliu svelniai braukiant apsaugine tvora nors ir tai prie tokio greicio yra daugiau nei nerealu... Cia jums ne Cobra 11.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 09 spalio 2007 - 08:54
Tiketi ar ne, tavo reikalas. Tai, ko tu isivaizduoti negali, nebutinai turi buti skiedalai rolleyes.gif Rasydama vairuotojo kabina, turejau galvoje masinos salona.
Nuotraukas gali pasiziureti cia, spausti "Diashow starten":
http://www.gmx.de/mc...VeNGyh6sYfd3rKe
Atsakyti
Antivirusine blokuoja kazkodel,negaliu atidaryti linko verysad.gif O butu idomu pasiziureti smile.gif
Atsakyti
Man atidaro, nors is darbo internete sedziu, tai cia apsaugota iki neimanomo. Gal pas tave "Pop up" langai uzblokuoti?
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif man patinka BMW wub.gif wub.gif wub.gif Ypač 3 klasės,bet tikrai nesam pacukai........ schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Seip neblogos tos BMW markes automobiliai smile.gif bet kaip zinia jas perka tik tie, KAS NEMOKA VAIRUOTI IR UZSIMUSA g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qlka @ 2007 10 15, 15:45)
Seip neblogos tos BMW markes automobiliai smile.gif bet kaip zinia jas perka tik tie, KAS NEMOKA VAIRUOTI IR UZSIMUSA g.gif

NA MAŽIŲ MAŽIAUSIAI JŪS PERDEDAT bigsmile.gif Kur vedama tokia statistika,kad dažniausiai užsimuša BMW vairuotojai? schmoll.gif schmoll.gif ..nesupykit,bet kartais tikrai atrodo,kad žmonės taip rašo iš pavydo........Ne kitaip.........Mes turim BMW tai nori pasakyt važiuot nemokam??????/ doh.gif Prieš rašant reikia ''pakramtyt'' ką rašai...
Atsakyti
QUOTE(Qlka @ 2007 10 15, 14:45)
bet kaip zinia jas perka tik tie, KAS NEMOKA VAIRUOTI IR UZSIMUSA g.gif


hmh, koks lengvabudiskas pasakymas....
nors vairuoju 10 metu be jokiu avariju, bet tai man vistiek jau smerties laukt? doh.gif tongue.gif
beje, esu girdejus, kad reno laguna kazkokia labai jau "smertelna".... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bent jau pries perkant bmw man labai siule reno laguna, taciau "viena boba sake" , jog daug zmoniu LT su ja apsivozia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vauga: 15 spalio 2007 - 17:36
Na as sakau ka matau tongue.gif tongue.gif tongue.gif paziurekit kiek klaipedoje ilekusiu i "gaudykle" bmw masinu buwo rolleyes.gif ir seip is draugu patirties ta sakau:
Vienas is ju waziavo su pusbroliu ir pusesere kurie sedejo gale, prie Karkles nesuvalde masinos ir uzmuse tuos du savo giminaicius schmoll.gif buvo tikrai skaudu wisiems ju netekties... verysad.gif
Atsakyti