Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(leliukazz @ 2007 08 30, 10:03)
As tai zadu parduot savo bmw unsure.gif Gal kam reikia? rolleyes.gif


na, labai jau informatyvus skelbimukas, sakyc... 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad vyro vis prasau, kad man parasytu skelbima kas kaip, bet jis neparaso... Sako kur ta skelbima desi biggrin.gif Man gaila masiniuko, bet planuojam keist i didesni, tai jei ka domintu bmw 525, 90metu, TA iki 2008 spalio, tai parasyciau daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2007 08 31, 09:39)
Tai, kad vyro vis prasau, kad man parasytu skelbima kas kaip, bet jis neparaso... Sako kur ta skelbima desi biggrin.gif Man gaila masiniuko, bet planuojam keist i didesni, tai jei ka domintu bmw 525, 90metu, TA iki 2008 spalio, tai parasyciau daugiau 4u.gif

yra skelbimu skiltis smile.gif
Atsakyti
BMW mylėtojoms wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 09 13, 10:15)
BMW mylėtojoms  wub.gif

user posted image

hihihi.gif idomu, tas pats kaip merso zenklas ant kaklo lotuliukas.gif
Atsakyti
Nevisai, čia juk smulku ir netabaluola kaip merso ženklas ant kaklo mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
...sakykit ką norit, ale kaip tik griovy ar medy automobiliuks, taip "BMW" doh.gif ir būtinai koks nors "škacas su cepūra" new_russian.gif mobiliaku rėkiantis laugh.gif
Man "BMW" vairuotojo įvaizdis - nebrendyla greičio mylėtojas.... pati a/m yra neblogai, ale kai idiotas sėda užu barankos, tai jau ginklas bezdžionės rankose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2007 09 26, 15:43)
...sakykit ką norit, ale kaip tik griovy ar medy automobiliuks, taip "BMW"  doh.gif  ir būtinai koks nors "škacas su cepūra"  new_russian.gif mobiliaku rėkiantis  laugh.gif
Man "BMW" vairuotojo įvaizdis - nebrendyla greičio mylėtojas.... pati a/m yra neblogai, ale kai idiotas sėda užu barankos, tai jau ginklas bezdžionės rankose  rolleyes.gif


Tai cia Lietuvoje toks ivaizdis nes senos masinos valdo ir kiekvienas pacukas labai nori buti kiets todel is paskutiniu krapsto, bet bmseli perka, nesvarbu, kad 15-20 metu puvena, bet bmselis. ir prisiskraido tokie nes varikliai pakankamai ir tu senuju galingi, o proto galvose ne uz kapeika.
Uzsienyje BMW prestizine masina, nueikite i salona pamatysite kainas ir suprasite kodel ten pacukai ju nedrozia(nebent labai turtingu teveliu vaikai).
Atsakyti
labas,as jau dvejus metus vazineju su Bemsiuku 520 ir labai patenkinta,nieko blogo pasakit apie sia masina negaliu,,,tik tiek kad SUPER,ir ji pasikeisiu arba i galingiasni varykli arba i nauja modeliuka
Atsakyti
Labas mergaites ir jaunikaiciai. Taip uzkabinot sia tema, kad ir as prisijungiau. Tikiuosi neismesit 4u.gif
Kai kas nors man bando aiskinti, kad BMW nera gera masina, pasiulau su ja kelis metus pavazineti, persesti savaitei i bet kuria kita ir tada toliau diskutuoti g.gif
As su sios markes masinomis vazineju desimt metu, todel, patikekit, zinau apie ka kalbu. Greiti as megstu ir pasidraskyti megstu. Kodel gi ne? Vairavimas malonuma teikti turi. Keliu eismo taisykles zinau ir daugiau maziau ju paisau. Nebrendyla taip pat saves nepavadinciau. Metai nebe tie smile.gif
1. Nepasakyciau, kad BMW taip jau ziauriai daug kuro suvalgo. Priklauso nuo variklio galingumo ir, zinoma, nuo to, kaip vairuoji. As turejau 528, automata benzina, tai daugiau 10l. neeme, o vaziuojant pastoviai 90 km/h greiciu kompas tik 6,4 l. paskaiciavo. Mano vyras vazineja su 545 benzinine, tai ir kuro atitinkamai suvartoja - 13l. Dar turejom 320 dyzeli, eme 7l. Dabar turiu 323 benzina, valgo apie 9l.
2. Galinia ratai varomi. Anksciau vazinejau su Audi, varomas priekis. Is naujo mokytis vairuoti tikrai neteko. Del slydimo, tai jau kokie penkiolika metu masinose yra montuojama antislydimo sistema (sorry, nezinau lietuvisko pavadinimo) ir elektronine stabilumo sistema. Dar galima i bagazine pora maisu smelio isimesti, tai tikrai neslys. Jei nesidraskysi per pliksala lotuliukas.gif
Ir dar ziema reikia vazineti su zieminemis padangomis, kurios turi pakankamai gilu profili ir nera nuo metu nastos sukieteje...
Beje, as su savo audine taip pat sugebejau ziema i griovi ivaziuoti biggrin.gif
Galiniais ratais varomi automobiliai yra zymiai paslankesni, lengviau apsisukti, isiparkuoti ir t.t., be to stabilesne ant kelio ir geriau "ima" posukius. Dar geriau tempti priekaboms ir vezti dideliems svoriams.
3. Saugumas. Mano vyras maniske supyle vaziuodamas 200 km/h greiciu. Sprogo padanga, skrido per visa autobana, nukale aptvaras abiejose pusese, is masinos liko metalo lauzas, o jam nieko, nei melynes, nei idreskimo. Vairuorojo kabina liko sveikutele. Jei norit nuotraukas imesiu.
4. Komfortas. Nu nezinau, lyginti BMW ir japonisku masinu komfortabiluma... Parasykit konkreciai ka su kuom lyginat? Kazkam BMW variklis per garsus? Gal pavara pamirsot perjungti?
Vienintelis BMW minusas yra kaina. Na dar gali buti pirmadieni gaminta, kai darbininkai pachmielingi buvo drinks_cheers.gif Ir dar BMW yra virusas, kas bijot nepagydomai susirgti, nekiskit nagu nono.gif
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2007 10 07, 22:19)
Kai kas nors man bando aiskinti, kad BMW nera gera masina, pasiulau su ja kelis metus pavazineti, persesti savaitei i bet kuria kita ir tada toliau diskutuoti g.gif


Važinėjau kelis metus, persėdau į kitą... ir nieko baisaus biggrin.gif biggrin.gif Ir su kita smagu važinėti (gal kad naujesnė ir patogumų daugiau biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Na nebent i mersa arba audi pakeitei cool.gif
Atsakyti