Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

3 klases BMW man isvis neatitinka BMW ivaizdzio.. juk tai turetu buti patogi, komfortiska, erdvi masina. Su 5 klase nera net ko lyginti. Jei MB rijo 7 litrus, tai turbut buvo dyzelis,o gal A klases? Nera tikslinga (greiciau klaidinami kiti skaitantys si foruma), kai lyginate 2 automobilius, kurie skiriasi ne tik zenkliuku ant priekio, bet is esmes - variklio darbiniu turiu, galia, mase..galu gale varikliais (nesamone lyginti dyzelini su benzininiu ir keikti, kad jis ima daugiau kuro). Visi BMW benzininiai nera taupus automobiliai, norintys taupiai vaziuoti ju ir neperka.. na, nebent dar dyzelinis.. mano senoji gelda (524) rydavo apie 10 litru..automatas ax.gif Vel noreciau dyzelio,tik naujesnio (mastau apie 525tdi).
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 29, 13:30)
3 klases BMW man isvis neatitinka BMW ivaizdzio.. juk tai turetu buti patogi, komfortiska, erdvi masina. Su 5 klase nera net ko lyginti. Jei MB rijo 7 litrus, tai turbut buvo dyzelis,o gal A klases? Nera tikslinga (greiciau klaidinami kiti skaitantys si foruma), kai lyginate 2 automobilius, kurie skiriasi ne tik zenkliuku ant priekio, bet is esmes - variklio darbiniu turiu, galia, mase..galu gale varikliais (nesamone lyginti dyzelini su benzininiu ir keikti, kad jis ima daugiau kuro). Visi BMW benzininiai nera taupus automobiliai, norintys taupiai vaziuoti ju ir neperka.. na, nebent dar dyzelinis.. mano senoji gelda (524) rydavo apie 10 litru..automatas  ax.gif Vel noreciau dyzelio,tik naujesnio (mastau apie 525tdi).

Dabartinės BMW daug ekonomiškesnės. Manoji 5 klasės 2000 m. ryjo 12 l benzino mieste, 2005 m. - 8,6 l benzino mieste. (mechaninės).
Atsakyti
Gal dar apsistociau ties kokiu 98 m. ax.gif Bet dar kazin kada tas bus... kol kas pagal keliuko bukle reikia dzipo biggrin.gif (x5 dzipu nelaikau)
Atsakyti
Man BMW thumbup.gif thumbup.gif automobilis, tik kad gal asmeniskai man sunkiau vairuoti ziema kai slidu, kadangi galas varomas, o siaip tai BMW - jega

O kas pagal tave X5 yra? g.gif MAn tai tikras dzipas ir man jis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo the one: 30 birželio 2007 - 12:08
x5 tik didele masina, parketinis dzipas. Tikri dzipai tai pvz Mitsubishi Pajero ar Nissan Patrol ax.gif
O jei gala varoma labai sudetinga vairuoti, visada galima isigyt 4 varoma auto smile.gif
Atsakyti
Važinėju treti metai bmw316 ir nieko blogo negaliu pasakyti, matyt pasisekė nupirkti, nei karto nebuvo sugedus net menkiausia smulkmena.O savaitgalį buvom Kaune mašinų turguje, tai vėl akį traukė tik BMW modeliai, tačiau kol kas nežadu su saviške atsisveikint, o pamačius x5 širdis apsaldavo ir nuo grožio ir nuo kainos smile.gif ,bent jau man jis labai patinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 30, 14:37)
x5 tik didele masina, parketinis dzipas. Tikri dzipai tai pvz Mitsubishi Pajero ar Nissan Patrol  ax.gif
O jei gala varoma labai sudetinga vairuoti, visada galima isigyt 4 varoma auto smile.gif


drinks_cheers.gif dar prie džipų pridėčiau Jeep Cherokee bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 30, 13:37)

O jei gala varoma labai sudetinga vairuoti, visada galima isigyt 4 varoma auto smile.gif


drinks_cheers.gif aš kitokio negu galu varomo nesu vairavusi, išskyrus kursuose, tai net ir negalliu sakyti, ar tai blogai ar sudėtinga unsure.gif
Atsakyti
greit priprantama smile.gif as po savo bmw ziema persedau i priekiu varoma - ciut i pusni neimainojau lotuliukas.gif buna buna rolleyes.gif
Atsakyti
Na jei jau labai pavarvint seile norisi, tai turgus ne lygis irnesakyk.gif Geriau tada i krasta maut mirksiukas.gif As kaskart kai ten uzsuku, taip liezuvi ir padedu lotuliukas.gif Noriu visko.... O ypac patinka modeliukai vaikam. JAu saviskiui galvoju ak cia pirkt ta paspiriama masinyte is pardos uz 50lt, geriau is krastos uz 370... Tada kiekvienas turesim po savo bemsiuka, net ir mazylis blush2.gif Na gi reikia ir vaikus nuo mazu dienu pratint prie geru daiktu lotuliukas.gif Bet kai uzsimaniau vaikui kedutes i savo auto, tai kaina truputi atbaide... Kas kad su BMW zenkliuku ale 1300moket ziauroka doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 26, 23:33)
BeMWai yra liga  ax.gif


Anksciau taip negalvojau, bet dabar jau isitikinau biggrin.gif Vyras anksciau visada kartodavo turiu zmona ir meiluze (tipo bmw). Dabar turi jas netgi dvi ir matyt galo nesimatys, nes jau dairos i naujas lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(the one @ 2007 06 30, 13:07)
Man BMW  thumbup.gif  thumbup.gif automobilis, tik kad gal asmeniskai man sunkiau vairuoti ziema kai slidu, kadangi galas varomas, o siaip tai BMW - jega

O kas pagal tave X5 yra?  g.gif MAn tai tikras dzipas ir man jis  thumbup.gif  thumbup.gif

Nu man tai jis barska labai unsure.gif vat 7 naujas thumbup.gif
Atsakyti
As tai zadu parduot savo bmw unsure.gif Gal kam reikia? rolleyes.gif
Atsakyti