Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Zhucka @ 2006 05 28, 21:38)
O del to kokiais kriterijais remiamasi, tai cia ir sunkiausia, nes i mano teigini, kad del skonio nesigincijama, atremiama tuo, kad BMW turi tikti visiems skoniams, juk jis super automobilis :-D

Koks yra tobulas automobilis - saugus, ekonomiskas, talpus, manevringas, patogus. Nurodykit man nors viena toki BMW ir as tapsiu ju fanatike
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 05 29, 21:02)
Koks yra tobulas automobilis - saugus, ekonomiskas, talpus, manevringas, patogus. Nurodykit man nors viena toki BMW ir as tapsiu ju fanatike

Kodel ji netalpi, ziurint koks BMW modelis. O, kaip jus lengvajame automobilyje iziurite talpuma, as tai manau tik universalai talpus!
Atsakyti
Nu kad visiems skoniams - tai ne... Mamai su vaikais tai BMW ne atradimas... Žiūrėjau aš į juos. Grožis saikingas, prestižas - taip. Bet... Jei mažas variklis, tai dviejų durų, o kaip vaiką gale į kėdutę įsabačint? Gale sėdėt nepatogu - prieky tai gal, bet mano vaikai sėdi gale. Galingas? A pofig man mieste galingas. Taupus? Tie su keturiom durim ryja kaip arkliai. Ir toliau... Netelpa ten niekas. Diedui, kuris pats sau vienas - gal, bobai su dviem vaikais - yra geriau...
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2006 05 28, 17:33)
Niekada neneigsiu, kad Sveicariski laikrodziai geriausi, o ir ju Sig sauer nepeikiami, bet vat kad BMW geriausi pasaulyje automobiliai... na, nors uzmusk negaliu sutikti! Ir nezinau, ar kvailas uzsispyrimas, ar isitikinimas, ar neapykanta Kauno gezams, kurie drasko tuos BMW veikia...
Mano pagrindinis argumentas - asmeniskai nemegstu galiniu varomu. Pameginau ziema, nepatiko.

O ka jus BLOGO zinote? ;-) Nagi, padekite laimeti kova :-D


a vat man tai labiausiai idomu, prie ko cia shveicaru laikrodziai ir ginklai? Dar shveicarishki suriai siaip neblogi, shokoladas beigi bankai, jeika...
O BMW tai vokishkas automobilis,kaip ir Mercedes,Opel ar Volkswagen ax.gif Miunchene, berods, gamina... Bavarian Motor Works shifruojasi.Variklis galingas (puiku, kam to reikia) , tai daug degalu ir rija. Beje,ne pats patikimiausias. Kietoka mashina dar (aisku, priklauso ir nuo naujumo bei klases)
Asmenishkai priesh turiu tik viena bobishka argumenta,- nu negrazhus gi... ale paimciau, jei kas padovanotu tongue.gif
Atsakyti
He he, ir uups negražus biggrin.gif Nu ne toks negražus, kaip Volvo, ale vis tiek nelabai smile.gif
Atsakyti
BMW ne mašina nes visų pirma kodėl jie tokie pigūs? Brangus remontas, daug ryja, rūdyja iš ten ir pigumas atsiranda... Čia nekalbu apie limuzino klasės nes ten jau atskira tema. Pamenu kaimynas pasikėlė savo bmw 89m. ant keltuvo spėkit kas buvo... lotuliukas.gif pradėjus kelt slenksčiai įlūžo... lotuliukas.gif
Atsakyti
to uups: Sveicariski laikrodziai ir ginklai prie to, kad ju precizija nepriekaistinga (mano poziuriu), o stai BMW, zinau, kad jie ne sveicariski, bet sveicariskos precizijos, taip daznai norimos visame pasaulyje, nera ;-)

BMW patoguma iszvelgciau nebent autostradoje, kur isedai, isiremiai i kresla ir mini sau nieko neziuredamas, bet miesta... sorry, maikes, nematau to patogumo su laivu, tuo labiau, kai dar vaiku klegesiu rupinkis ir kaip ilaviruoti siaurose Vln gatvese... ;-)
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 05 29, 19:41)
He he, ir uups negražus biggrin.gif Nu ne toks negražus, kaip Volvo, ale vis tiek nelabai smile.gif


volvo grazhuuu...senukai, kur tokie kampuoti, i grabus panashus... ax.gif

dariau7,- kur tau BMW pigus? su kuo cia lygini? blink.gif ar apie senas kalbam?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 05 29, 17:53)
<...>
Mano bendradarbis žiemą su BMW pravažinėjęs pardavė tą BMW ir sakė, kad daugiau nebenori, būtent dėl tų galinių varomų ratų - labai jau jas mėto žiemą, sakė...
<...>

Nekokiam balerūnui ir kiaušai tarp kojų maišo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 29 gegužės 2006 - 22:19
QUOTE(uups @ 2006 05 29, 23:14)
volvo grazhuuu...senukai, kur tokie kampuoti, i grabus panashus...  ax.gif

dariau7,- kur tau BMW pigus? su kuo cia lygini? blink.gif  ar apie senas kalbam?

Nu pvz. kregždės kur eina nuo 95m. ir palygink su ta pačia vokiška audi. Skirtumas akivaizdus... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darius7: 29 gegužės 2006 - 22:37
QUOTE(darius7 @ 2006 05 29, 23:36)
Nu pvz. kregždės kur eina nuo 95m. ir palygink su ta pačia vokiška audi. Skirtumas akivaizdus...  smile.gif


o kodel nelygini su tu paciu metu golfu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2006 05 29, 23:47)
o kodel nelygini su tu paciu metu golfu?  blush2.gif

Nu apie golfus tai gal nepradėkim... Mano nuomone tai vokiškas žigulys. biggrin.gif Tai galima sakyti transporto priemonė o ne mašina... Mano nuomone golfas buvo sukurtas tiems žmonėms kurie uždirba minimalias pajamas... (tikiuosi nesupyks tie kas vairuoja golfus).
Atsakyti