Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(Sfinxute @ 2007 01 26, 11:23)
bėda, ta, kad žiemą nesu vairavus nė vieno galu varomu automobilio  biggrin.gif


Malonumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 26, 10:18)
Vaziuoju siandien ziuret Vectra B... palinkekit man sekmes  4u.gif
Ko nedaryt su BMW? Nedaryt to, ko nedarytumet vairuodami bet kokia auto su galiniais varomais ratais smile.gif
beje, i saviski buvau susipylus Statoilo pilnai sintetinius tepalus..uj, ejo kaip bitute smile.gif kazkaip i toki kurini rankos nekyla kokius "motec" piltis lotuliukas.gif

Jeigu ji tau tikrai tiks ir patiks linkiu sekmes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sfinxute @ 2007 01 26, 10:23)
bėda, ta, kad žiemą nesu vairavus nė vieno galu varomu automobilio  biggrin.gif

Bus proga pabandyti mirksiukas.gif Kai uznes masinos gala tikrai pajusi lotuliukas.gif O, jeigu rimtai, pries posuki ar slidziame kelyje pries stabdant mazink greiti. Sunku ka patarti, kiekvienoje situacijoje, tik vairuotojas mato tikraja padeti ir gali ja istaisyti. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinokit, siandien vairavau Mersa.. ir nustebau, kad tas galas varomas jokiu problemu papildomu nesukele (nors buvau Klp, kur siandien puga siaute..autostradoj ne ka geriau). labai tvarkinga vaziuokle.. O as visas galu varomas keikiau pasirodo be reikalo, vien del to, kad maniskis BMW tvarkinga vaziuokle nepasizymejo. uztat ismokau biggrin.gif

P.S. pajemiau vectra 4u.gif grazuole tokia pasitaike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 27, 00:35)
Zinokit, siandien vairavau Mersa.. ir nustebau, kad tas galas varomas jokiu problemu papildomu nesukele (nors buvau Klp, kur siandien puga siaute..autostradoj ne ka geriau). labai tvarkinga vaziuokle.. O as visas galu varomas keikiau pasirodo be reikalo, vien del to, kad maniskis BMW tvarkinga vaziuokle nepasizymejo. uztat ismokau biggrin.gif

P.S. pajemiau vectra  4u.gif grazuole tokia pasitaike smile.gif



ir aš buvau Klaipėdoj hihihi.gif viskas thumbup.gif patiko biggrin.gif

Sveikinu 4u.gif kelintų metų?
Atsakyti
Neabejoju, kad patiko smile.gif Kam galejo nepatikt sniegelis ir soninis vejas biggrin.gif
Aciu 4u.gif 99 metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 27 sausio 2007 - 10:32
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 27, 10:32)
Neabejoju, kad patiko smile.gif Kam galejo nepatikt sniegelis ir soninis vejas biggrin.gif
Aciu  4u.gif 99 metu  ax.gif

Nu ka, linkiu gero vejo mirksiukas.gif Taipogi istojus i opeliu kluba mirksiukas.gif
Manau, dar sugrisi i BMW kluba, sirdis jaucia mirksiukas.gif
Tiesa, pati nusiziurejau BMW3 01m, kas vairuojate 3-ius please patarimu, o tai man lyg per maza g.gif Pripratau prie 5, o vyras 7 dairosi ir dar long, tai kur man su tokia karve lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 27 sausio 2007 - 21:54
QUOTE(grida1 @ 2006 04 12, 22:56)
Na del automato tai mieste paprasciau. Na o del dyzelio...........? Mano brolis sake kad BMW turbo dyzeliu siurblys genda, stipriai genda ant kokiu 3000lt


Ką tik sugedo, įtariu, 525...wacko.gif Jeigu tokią kainą reikės sumokėti, tai nežinau... ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 27 sausio 2007 - 23:16
SVEIKI gyvi, seniai berasiau, gal tik temos pradzioj.... blush-anim-cl.gif: Vis kamuojuosi su vairo drebejimu stabdant ( kai vaziuoju virs 70 km/val.) pakeiciau visus diskus, visas kaladkes, cilindriukus. Kas dar gali but? Noriu vezt i servisa, ale vyras mano pats meistravoja, tai prase paklaust, gal mestelsit kokia minti, gal jis pats kur praziurejo, ims ir sutvarkys... aci uis anksto wink.gif
p.s. 93 metu, 316, benzinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vauga: 04 gegužės 2007 - 18:02
QUOTE(vauga @ 2007 05 04, 19:01)
SVEIKI gyvi, seniai berasiau, gal tik temos pradzioj....  blush-anim-cl.gif: Vis kamuojuosi su vairo drebejimu stabdant ( kai vaziuoju virs 70 km/val.) pakeiciau visus diskus, visas kaladkes, cilindriukus. Kas dar gali but? Noriu vezt i servisa, ale vyras mano pats meistravoja, tai prase paklaust, gal mestelsit kokia minti, gal jis pats kur praziurejo, ims ir sutvarkys... aci uis anksto wink.gif
p.s. 93 metu, 316, benzinas.

Gūzuota padanga, išsibalansavę ratlankiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 04 gegužės 2007 - 18:12
padangos geros, o ratlankiai... pas mane kalpokai tie vadinami... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Nieko blogo negaliu pasakyt apie Bmw, nusipirkom septintuka, tai super masiniokas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2007 05 04, 19:16)
padangos geros, o ratlankiai... pas mane kalpokai tie vadinami... blush-anim-cl.gif

Ratlankiai skardiniai, juos būtina BALANSUOTI.
O iš kur žinote, kad Jūsų padangų geometrija yra gera?
Atsakyti