Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 25, 13:17)
pardaviau  ax.gif nieko jai neatsitiko, gera masina buvo.. bet eme neatitikt mano poreikiu  ax.gif

Manau kita masiniuke bus ir is BMW serijos mirksiukas.gif Nebent, jau turi kita nusiziurejusi biggrin.gif
Atsakyti
Deja, deja... nusiziurejau Audi.. Siaip myliu ta marke labai, ir detales pigesnes ax.gif BMW, jei pirkciau, tai gerokai naujesni, bet labai brangus biesai...
Atsakyti
geros masinos gerai kainuoja smile.gif
Atsakyti
Aha...kai turesiu daug pinigu - pirksiu BMW biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 25, 14:20)
Deja, deja... nusiziurejau Audi.. Siaip myliu ta marke labai, ir detales pigesnes  ax.gif BMW, jei pirkciau, tai gerokai naujesni, bet labai brangus biesai...

Brangus malonumas BMW, bet... Audi geru metu ir savo kaina turi. Mes saviske ir vasara keisime i naujesne mirksiukas.gif Sita gera, bet moraliskai norisi naujesniu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš taip pripratau prie BMW nesinoi keisti į jokią kitą. Visoms ko nors trūksta. Mūsų šeimoje ir vyras r aš važinėjam su BMW 5. Tik vyro 2005 metų, o mano, 2000. Kelis kartus važiavau su vyro mašinuke, tai dabar jokios kitos nebenoriu. thumbup.gif
Atsakyti
Mano tevas turi bmv tai tikrai nesiskundzia ir man ji visai nieko, bet buvo kazkokiu problemu su pavaru deze bet patvarke ir viskas vel thumbup.gif
trukumu sioje masinoje nematau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 25, 14:20)
Deja, deja... nusiziurejau Audi.. Siaip myliu ta marke labai, ir detales pigesnes  ax.gif BMW, jei pirkciau, tai gerokai naujesni, bet labai brangus biesai...



kokią? wub.gif


aprašykit vairavimo ypatumus žiemą biggrin.gif ką daryti ir ko nedaryti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 26 sausio 2007 - 08:46
Vaziuoju siandien ziuret Vectra B... palinkekit man sekmes 4u.gif
Ko nedaryt su BMW? Nedaryt to, ko nedarytumet vairuodami bet kokia auto su galiniais varomais ratais smile.gif
beje, i saviski buvau susipylus Statoilo pilnai sintetinius tepalus..uj, ejo kaip bitute smile.gif kazkaip i toki kurini rankos nekyla kokius "motec" piltis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 26, 10:18)
Vaziuoju siandien ziuret Vectra B... palinkekit man sekmes  4u.gif
Ko nedaryt su BMW? Nedaryt to, ko nedarytumet vairuodami bet kokia auto su galiniais varomais ratais smile.gif
beje, i saviski buvau susipylus Statoilo pilnai sintetinius tepalus..uj, ejo kaip bitute smile.gif kazkaip i toki kurini rankos nekyla kokius "motec" piltis lotuliukas.gif



bėda, ta, kad žiemą nesu vairavus nė vieno galu varomu automobilio biggrin.gif
Atsakyti
Tai gal ka nors is teorijos pameni? Na ten pvz.: kai pradeda nesti masinos gala, reikia truputi atleisti akceleratoriaus pedala (ne visai) ir vaira sukti i priesinga nei slydimo puse...
As iki sios ziemos irgi vairavau tik priekiu varomas, tad manevruot (kai uznesa posuky..ieit skersai i ji) nebandziau biggrin.gif
Galas varomas biski durnai tuo, kad, jei ratai gauna nevienoda sukibima su kelio danga, ir truputis gazo, tuoj tas masinos galas pradeda mataruotis.
Greit ipratau. doh.gif

Siandien apturesiu garbes laikinai pavairuot mersa.. 20 metu senumo lotuliukas.gif irgi galu varoma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 03, 14:23)
Aš turėjau 5 klases, o vyras turi X3.Labai liuks mašinytės.Nematau prasmės kažką bloga apie jas rašyti, o rašo , manau, tik tie, kas nelabai įgali tokią nusipirkt! mad.gif

aijk tu nesvaijk, neverta tavo nuomone demesio. galeciau parasyt kas neturi SAABA tai neigali tokios nusipirkt nu tai ar logiska butu doh.gif
Atsakyti