Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 15, 16:44)
Norint megautis BMW vairavimu, reikia, kad vaziuokle butu ideali...nebent megstate nuolatinius "uzpakalio" pasvaidymus ir patinka sustot pries posuki. biggrin.gif Viskas butu gerai is esmes, bet tas tvarkingos vaziuokles turejimas gana brangiai atsieina.
As buvau patenkinta, kol viskas buvo ok... bet taip sakant pabandziau ir kol kas daugiau nenoriu smile.gif

zinok, po siandienos as tau pritariu del to, kad turi but labai gera vaziuokle. ... doh.gif Vaziuoju kasryt is uzmiescio, ryte i darba yriausi per puga, rezultatas - kol vaika nuveziau i darzeli, prasmirdo stabdziai, "uzklynino", tsakant, pradejo nebestabdyt ir t.t. meistrai servise pakele, paziurejo, paprase 500 Lt... nuolankiai padekojau, sumokejau uz apziura, Tanagroj prisipirkau detaliu uz 200 Lt, parvaziavau avariniu budu namo, atidaviau masina kaimynui- autoremontininkui, ir su vyro Nissan sunny ( is kurio visada šaipiausi) numyniau i darba... Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis... doh.gif
bet tai nereiskia, kad visos BMW tokios. cias man taip atsitiko, kaip kad gali atsitikt bet kurios markes automobiliui, juo labiau, savaja as turiu tik nuo spalio - gal jau seniai laikas buvo jai keist tas detales wink.gif
o kad "svaido", tai sunkoka man pakol kas priprast, is tiesu.... unsure.gif Pries posukius "raminuosi" smile.gif ne viena gi vazineju, su vaiku schmoll.gif neturi uteises rizikuot. bet is esmes masinyte man patinka smile.gif treciukas pas mane, jei ka.
Atsakyti
Aha, siandien vairavimo salygos nekokios buvo.. teko ir visiskai nevalytu keliu pavaziuot. Manevruot (kai uznesa ir tiesint vairu) kiek baisoka, kai masinu pilna..tai pries posukius kiek gaza nuimu ir thumbup.gif Be abejo, visos keliones uztrunka ilgiau sad.gif Bet dar vyra siandien ant buksyro patampiau biggrin.gif
Atsakyti
manes uosvis vakar paprase ant buksyro patempt jo autobusiuka, tai sakau, gerai - bet su tavo passatu biggrin.gif Patempiau smile.gif Pasimokiau su tais tampymais, kai Mazda turejau - paskui turejau problemu sad.gif Tai BMW tausoju smile.gif
Jei nedidele masinyte tempei, tai gnieko tokio, manau. Bet kai praso patemt dvigubai didesne, tai man sirdis neleidzia biggrin.gif
p.s. mano treciukas dar tvarkomas, bet tikiu, kad kai sutvarkys, tai vazinesiu atsiputusi biggrin.gif
Atsakyti
Nenoriu sudirbti savo BMW, bet galiu pasakyt tik tiek, kad Krasta Auto pažįstu daugelį meistrų unsure.gif Bet kai važiuoja, tai važiuoja puikiai tongue.gif
Atsakyti
Liu, tu irgi su BMW? Geras, fainiai biggrin.gif
Atsakyti
Tempiau Mersa.. Nusipirkau trosa gera, kad nespyruokliuotu. Bet tempiau gal 100 -150 metru iki degalines ir paskui, kol uzsivede (jetus, kam tiems vyrams galvas Dievulis dave, jei vistiek ju nenaudoja) biggrin.gif
Daugiau nieko netempsiu, nes automatas pas mane..bet sikart nebuvo kur dingt. Siaubas.
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2007 01 24, 09:33)
Liu, tu irgi su BMW? Geras, fainiai biggrin.gif



Jo, kaip meistras sakė: mano džiaugsmas, o aš atsakiau: lygiai tiek ir skausmas biggrin.gif

Moterišką tokį turiu - Compact.
Atsakyti
Aš galvojau, kad sunkiau seksis su mano mašinyte per sniegus važiuoti (BMW 5). Bet kol kas viskas normaliai, nė ant posūkių neužnešinėja, nei slysta. Žiūrėsim kaip toliau bus.
Atsakyti
jei prisistabdai pries posuki - aisku, kad neslysta. Bet vistik slys kazkada - juk galas varomas.
Viskas, isstoju is bmw vairuotoju gretu - nebeturiu savojo verysad.gif
Atsakyti
pardavei savo masinyte ar kas atsitiko?
Atsakyti
Apie naujus BMW nieko pasakyti negaliu. Kiek girdėjau labai geros mašinos. Bet pats turėjau senesnę. Tai galiu pasakyti kad niekad neturėjau prastesnės. Du kart sustojau vidury miesto be aiškios priežasties. Be įspėjimų. Kiek meistrų žiūrėjo niekas nepasakė realios priežasties. Sumokėjau kalną pinigų ir nervų. Galių gale padarė kad tik tam kartui važiuotų ir pardaviau kita BMW mylėtujui. Aš renkuosi kokią kitą mašiną, kur lengviau atrasti gedimus.
verysad.gif
Atsakyti
pardaviau ax.gif nieko jai neatsitiko, gera masina buvo.. bet eme neatitikt mano poreikiu ax.gif
Atsakyti