Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 25, 01:23)
Oj, atrakina puikiai. uzrakina irgi puikiai, bet tik is antro karto  doh.gif paspaudziu uzrakinimo mygtuka, lyg viskas suveikia, bet atsoka atgal (na tie shtipsiukai atgal islenda ir prasom - dureles atidarytos). Is antro karto - viskas gerai. Jei butu kiaura ir leistu ora - isvis turbut nerankintu  g.gif
pekla.. Tik sukisom 200 lt i kuro siurblio tarpiniu keitima (itartinai 11 l/100 km valgyt pradejo - pasirodo varo dyzeli pro visus tarpelius), tai dabar vel islindo. Gerai rusai sako: "starost - ni radost" biggrin.gif Geros masinos tos bmw, bet kiek teko girdet naujesnis modelis prie dar lepesniu (e39), o dar naujesnio kisene neleidzia. kregzdes nenoriu  ax.gif Teks senuka savo paremontuot... et...



Jei dar pagelbes, tai gali buti centrinio valdymo blokas. Ziurint kokia masina. Pas E30 - 100% liga. Ir valdomas jis ne vakumu, o elektra. Vakumu labiau megsta audines.
Atsakyti
Aš turėjau 5 klases, o vyras turi X3.Labai liuks mašinytės.Nematau prasmės kažką bloga apie jas rašyti, o rašo , manau, tik tie, kas nelabai įgali tokią nusipirkt! mad.gif
Atsakyti
Koks dar E30? blink.gif pas mane E34 smile.gif ir turbut kaledinis stebuklas ivyko..nieko netaisiau - pats susitvarke. vel rakinasi is pirmo karto be jokiu oziavimusi thumbup.gif
Sigitara> apie X3 niekas tikrai nieko blogo nekalba.isvis nekalba, nes gana retas eksponatas, palyginus su standartiniais 3,5,7 klases smile.gif
Atsakyti
o man kartais duoda chuliganke pavairuot smile.gif
gal as ir pati pakvaisu mergyte, bet man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif si mashinyte smile.gif
o ziema su tokia is vis fainai smile.gif
vnz viskas fainai ir siuo momentu noreciau tik bumsiuko, tik gal naujesnio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgis75 @ 2006 12 28, 14:27)
Jei dar pagelbes, tai gali buti centrinio valdymo blokas. Ziurint kokia masina. Pas E30 - 100% liga. Ir valdomas jis ne vakumu, o elektra. Vakumu labiau megsta audines.


Elektra? O ne elektromagnetu?
Atsakyti
Norint megautis BMW vairavimu, reikia, kad vaziuokle butu ideali...nebent megstate nuolatinius "uzpakalio" pasvaidymus ir patinka sustot pries posuki. biggrin.gif Viskas butu gerai is esmes, bet tas tvarkingos vaziuokles turejimas gana brangiai atsieina.
As buvau patenkinta, kol viskas buvo ok... bet taip sakant pabandziau ir kol kas daugiau nenoriu smile.gif
Atsakyti
vairuoju bemsiuka,ir tikrai nematau ka cia suvarinet unsure.gif masiniukas kaip masiniukas,dargi man ju dizainas patinka ax.gif dabar tai vairuoju turbut zemiausios klases bmw'uka,bet ai,vistiek jis man labai mielas wub.gif ir siaip simpajos BMW,yra dar du modeliai,kuriu labai noreciau,ir kiti,kuriuos mielai tureciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 15, 17:44)
Norint megautis BMW vairavimu, reikia, kad vaziuokle butu ideali...nebent megstate nuolatinius "uzpakalio" pasvaidymus ir patinka sustot pries posuki. biggrin.gif Viskas butu gerai is esmes, bet tas tvarkingos vaziuokles turejimas gana brangiai atsieina.
As buvau patenkinta, kol viskas buvo ok... bet taip sakant pabandziau ir kol kas daugiau nenoriu smile.gif



jei masina yra kokiu 89 metu, tai gal ir nepasimegausi vaziavimu, bet jei vairuoji 2004 metu BMW modeliuka tai masina nesudirbama zodziais!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
jei galeciau sau leist 2004 m. masina rinkciaus Audi..
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 21, 15:44)
jei galeciau sau leist 2004 m. masina rinkciaus Audi..

Kiekvienam savo...
Atsakyti
o man BMW 7 komfortas su niekuo nesulyginamas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , 5 irgi nieko tik 7 daugiau vietos , 3 nelabai patinka, o tas naujasis BMW 1 modelis tai schmoll.gif , zodziu as uz komforta cool.gif
Atsakyti
negi 1 klases BMW jau toks nekomfortiskas? Siaip tai jie man irgi kazkokie netokie - priekis lyg ir BMW, o galas greiciau VW Polo primena biggrin.gif visiskas nesuderinamumas
Atsakyti