Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 25, 18:11)
Dekui wink.gif tik idomu, kokia karve man tas remontas vel atsieis.. biggrin.gif


Jei keis vieną varikliuką, tai nedaug, apie 100-150Lt.
Atsakyti
pala, Vytautai, perskaiciau iki galo Tavo postus. Kokis orinis uzraktas turimas omeny? Jei pas mane el. varikliukas, tai kokia dar armonika? g.gif
bet kokiu atveju - vaziuot galima.. susitvarkysiu kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2006 11 23, 19:59)
Brangus servizas.

drinks_cheers.gif as irgi tik si minusa radau
Atsakyti
Rytu europoje bmw vairuotojui deda idioto stampa. Net jei jis vairuotu gerai mandagiai pam param... Tokio tikrai neileisciau spustyje is salutinio. Juk patys suprantat kas dauguma ju vairuoja.
Tik dvi bmw markes noreciau turet z1 arba z8 (tokiu su niekuo nesupainiosi ir joks seimo narys tokios neturi smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(cucumber @ 2006 11 30, 01:07)
Rytu europoje bmw vairuotojui deda idioto stampa. Net jei jis vairuotu gerai mandagiai pam param... Tokio tikrai neileisciau spustyje is salutinio. Juk patys suprantat kas dauguma ju vairuoja.
Tik dvi bmw markes noreciau turet z1 arba z8 (tokiu su niekuo nesupainiosi ir joks seimo narys tokios neturi smile.gif )

blink.gif na tuo tai tik savo "vairavimo kultura" pademonstruotum. Vairuoju BMW ir kol kas tikrai kitos nesirinkciau, o is salutinio visi labai maloniai praleidzia, uztenka tik nusisypsoti rolleyes.gif , nebent pasitaiko tokie "kulturingi" vairuotojai, kaip tu , kurie is principo nepraleidzia, is pavydo, kad pas tave geresne masina nei pas ji pati tongue.gif
o del z1 ir z8, tai tokiu modeliu gyvenime nesirinkciau, nebent gyvenciau Majamyje, sios masinos tikrai ne musu keliams, galiu ta uztikrintai tvirtinti, nes pati vazinejau ir su porsche kabrioletu ir su z4 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sofili @ 2006 11 30, 09:10)
blink.gif na tuo tai tik savo "vairavimo kultura" pademonstruotum. Vairuoju BMW ir kol kas tikrai kitos nesirinkciau, o is salutinio visi labai maloniai praleidzia, uztenka tik nusisypsoti rolleyes.gif , nebent pasitaiko tokie "kulturingi" vairuotojai, kaip tu , kurie is principo nepraleidzia,  is pavydo, kad pas tave geresne masina nei pas ji pati tongue.gif
o del z1 ir z8, tai tokiu modeliu gyvenime nesirinkciau, nebent gyvenciau Majamyje, sios masinos tikrai ne musu keliams, galiu ta uztikrintai tvirtinti, nes pati vazinejau ir su porsche kabrioletu ir su z4 mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Aš taip pat buvau užsimaniusi z1, bet labiau pasidomėjus greitai noras praėjo. Dabar važinėju su penktuku ir labai džiaugiuosi, tikrai į jokią kitą nkeisčiau. O dėl nepraleidimo - to nepastebėjau tikrai visi maloniai praleidžia. O apie žmones spręsti tik vien iš to kokia jie mašina važinėja gali tikrai tik idiotai.
Atsakyti
QUOTE(cucumber @ 2006 11 30, 02:07)
Rytu europoje bmw vairuotojui deda idioto stampa. Net jei jis vairuotu gerai mandagiai pam param... Tokio tikrai neileisciau spustyje is salutinio. Juk patys suprantat kas dauguma ju vairuoja.
Tik dvi bmw markes noreciau turet z1 arba z8 (tokiu su niekuo nesupainiosi ir joks seimo narys tokios neturi smile.gif )

Ale koks ribotas mastymas:tokios masinos nepraleisciau,tokios irgi nepraleisciau schmoll.gif
Atsakyti
uzeis man viena grazia diena ir as nepraleisiu kokiu nors masinu lotuliukas.gif is tikro ziauriai juokinga clap_1.gif
Atsakyti
Ei... BMW vairuotojai, keičiam mašinėles, nes kitaip iš spūsčių neišvažiuosim hihihi.gif
Čia ir išlindo žmogaus kultūra doh.gif Bet prajuokino lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cucumber @ 2006 11 30, 00:07)
Rytu europoje bmw vairuotojui deda idioto stampa. Net jei jis vairuotu gerai mandagiai pam param... Tokio tikrai neileisciau spustyje is salutinio. Juk patys suprantat kas dauguma ju vairuoja.
Tik dvi bmw markes noreciau turet z1 arba z8 (tokiu su niekuo nesupainiosi ir joks seimo narys tokios neturi smile.gif )

Manau kad formume cucumber sau užsidėjai tokį štampą. Nėra ką šnekėti... aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(cucumber @ 2006 11 30, 01:07)
Rytu europoje bmw vairuotojui deda idioto stampa. Net jei jis vairuotu gerai mandagiai pam param... Tokio tikrai neileisciau spustyje is salutinio. Juk patys suprantat kas dauguma ju vairuoja.
Tik dvi bmw markes noreciau turet z1 arba z8 (tokiu su niekuo nesupainiosi ir joks seimo narys tokios neturi smile.gif )

Oi kokia keista logika...nu ir kas tokias masinas vairuoja? Nemazai mano seimos draugu vairuoja bmv,ir ka? taip iseitu,kad jie kazkokie neigiami? doh.gif Vertinti zmones pagal tai kokia masina jie vairuoja,mazu maziausia juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
Nekreipt demesio i tokius "nepraleidziancius" siulyciau wink.gif O mano bmw siand many nemaloniai nustebino ir kiek pagadino taip myleta savo marke g.gif Ano vaziuokle veda mane is pusiausvyros jau ne tik finansiskai, bet ir moraliskai (biski sniego ir jau "panislo pakatilo" ant minimaliausio posukio).. Misliju apie investavima i naujesne masinele... tik bijau, kad neipirksiu bmw biggrin.gif
Atsakyti