Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

[quote=Laumėnė,2006 11 22, 09:42]Aiškinam aiškinam dėl tų degalų, ateina nauji forumiuko lankytojai ir vėl tą patį porina  doh.gif  Jei jau ateinat pasisakyt, tai nors perskaitykit temutę nuo pradžios, ji tikrai nėra ilga  mirksiukas.gif

jei kiekvienos temos skaitysiu po 20 ar daugiau lapų, tai ir pražilsiu - aš tik savo nuomone iš patirties pasakiau, tad nereikia manęs pulti  bash.gif Daugiau tolerancijos ponios mielos 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Laumėnė @ 2006 11 22, 09:42)
ne vienos japoniškos mašinytės išlaikymas beveik dvigubas  doh.gif

Neturėjau japoniškos, tad su ja ir nelyginu. Lyginu su tuo ką turėjau ax.gif .


Papildyta:
QUOTE(_braskute @ 2006 11 22, 13:41)
detales brangokos, bet jos ir laiko ilgiau, idejai ir pamirsai smile.gif

O kas dėl patvarumo - tai ir aš pastebėjau. Sumoki nemažai, bet ilgam gali būt ramus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 22 lapkričio 2006 - 17:59
Brangus servizas.
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2006 11 23, 19:59)
Brangus servizas.


kas siais laikasi pigu smile.gif
Atsakyti
pasakykit man kuriai masinai "servisas" (zodis "servizas" kiek zinau, yra naudojamas apibudint indu komplekta) yra pigus? Na Opel gal nebrangus, jei apie normalias masinas kalbam.
jau kelias dienas nesuprantu savo masinos - ijungiu signalizacija, centrinis lyg suveikia (varikliukas girdisi), bet atsoka atgal, t.y. galima atidaryt visas duris. Is antro kart dazniausiai uzsirakina normaliai. Gal jau centriniui - amen, ar cia signalizacijos kalte? pries menesiuka man ja kazkiek tvarke - keite sirena (tai kaukia dabar ir nuo sipresnio vejo, ir nuo katino doh.gif lakstancio), ar galejo ka pridirbt?
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 23, 22:34)
pasakykit man kuriai masinai "servisas" (zodis "servizas" kiek zinau, yra naudojamas apibudint indu komplekta) yra pigus? Na Opel gal nebrangus, jei apie normalias masinas kalbam.
jau kelias dienas nesuprantu savo masinos - ijungiu signalizacija, centrinis lyg suveikia (varikliukas girdisi), bet atsoka atgal, t.y. galima atidaryt visas duris. Is antro kart dazniausiai uzsirakina normaliai. Gal jau centriniui - amen, ar cia signalizacijos kalte? pries menesiuka man ja kazkiek tvarke - keite sirena (tai kaukia dabar ir nuo sipresnio vejo, ir nuo katino  doh.gif lakstancio), ar galejo ka pridirbt?


gali būt varikliukas g.gif o dėl signalizacijos "rėkimo" tai tikriausia užstatė ant jautriausios padėties g.gif čia neproblema, galima sumažinti ir nebus tokia jautri mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinot, viena minute pagalvoju - nusibodo man ta masina iki gyvo kaulo. Kita minute - kokia ji smagi ir svarbiausia, kad uz tokius pinigus nieko geriau nenupirksiu (ypac, kai poreikis automato ir dyzelio). Vakar nudziugau pamacius, kad vaziuojant 100 km/h (nestabdant, negazuojant) valgo tik 4 litrus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 23, 23:34)
pasakykit man kuriai masinai "servisas" (zodis "servizas" kiek zinau, yra naudojamas apibudint indu komplekta) yra pigus? Na Opel gal nebrangus, jei apie normalias masinas kalbam.
jau kelias dienas nesuprantu savo masinos - ijungiu signalizacija, centrinis lyg suveikia (varikliukas girdisi), bet atsoka atgal, t.y. galima atidaryt visas duris. Is antro kart dazniausiai uzsirakina normaliai. Gal jau centriniui - amen, ar cia signalizacijos kalte? pries menesiuka man ja kazkiek tvarke - keite sirena (tai kaukia dabar ir nuo sipresnio vejo, ir nuo katino  doh.gif lakstancio), ar galejo ka pridirbt?


Vat didelis minusas tų orinių centrinių užraktų, kad jie dažnai genda. Dažniausiai prakiursta tokia guminė "armonika", tada eina oras pro skylutes ir dėl to nebeužtenka jėgos atrakinti. Bet nejaugi visos durys taip grybauja? Na jei jau taip, tai teks ardyti visas duris ir pabandyti sutepti užrakto mechanizmą. Manau turėtų padėt. Geriausi yra magnetiniai užraktai - ir beveik negenda ir labai greit atsirakina/užsirakina.
O dėl signalizacijos jautrumo, tai susirask savosios naudojimo instrukciją ir pažiūrėk kaip valdosi jautrumas, ar pulteliu ar tiesiog automobilyje teks susirasti smūgio daviklį ir jį pareguliuot su mažu atsuktuvėliu.
Atsakyti
Oj, atrakina puikiai. uzrakina irgi puikiai, bet tik is antro karto doh.gif paspaudziu uzrakinimo mygtuka, lyg viskas suveikia, bet atsoka atgal (na tie shtipsiukai atgal islenda ir prasom - dureles atidarytos). Is antro karto - viskas gerai. Jei butu kiaura ir leistu ora - isvis turbut nerankintu g.gif
pekla.. Tik sukisom 200 lt i kuro siurblio tarpiniu keitima (itartinai 11 l/100 km valgyt pradejo - pasirodo varo dyzeli pro visus tarpelius), tai dabar vel islindo. Gerai rusai sako: "starost - ni radost" biggrin.gif Geros masinos tos bmw, bet kiek teko girdet naujesnis modelis prie dar lepesniu (e39), o dar naujesnio kisene neleidzia. kregzdes nenoriu ax.gif Teks senuka savo paremontuot... et...
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 25, 01:23)
Oj, atrakina puikiai. uzrakina irgi puikiai, bet tik is antro karto  doh.gif paspaudziu uzrakinimo mygtuka, lyg viskas suveikia, bet atsoka atgal (na tie shtipsiukai atgal islenda ir prasom - dureles atidarytos). Is antro karto - viskas gerai. Jei butu kiaura ir leistu ora - isvis turbut nerankintu  g.gif
pekla.. Tik sukisom 200 lt i kuro siurblio tarpiniu keitima (itartinai 11 l/100 km valgyt pradejo - pasirodo varo dyzeli pro visus tarpelius), tai dabar vel islindo. Gerai rusai sako: "starost - ni radost" biggrin.gif Geros masinos tos bmw, bet kiek teko girdet naujesnis modelis prie dar lepesniu (e39), o dar naujesnio kisene neleidzia. kregzdes nenoriu  ax.gif Teks senuka savo paremontuot... et...


Vat kai truputį prakiursta - būtent taip ir būna. Bet kažkaip keista, kad 4 durys vienu metu taip durnavoja.
Atsakyti
Manau, kad durnavoja vairuotojo dureles ir tas vercia durnavot visas likusias. Negi daba reikes ardyt? Gal kas zinot, kas Kaune uzsiimtu padaryt toki dalyka gerai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 25, 13:08)
Manau, kad durnavoja vairuotojo dureles ir tas vercia durnavot visas likusias. Negi daba reikes ardyt? Gal kas zinot, kas Kaune uzsiimtu padaryt toki dalyka gerai?  4u.gif


Važiuok ten, kur signalizacijomis užsiiminėja. Patars ką daryt, ar pavyks sutvarkyt, o gal teks keisti.
Atsakyti
Dekui wink.gif tik idomu, kokia karve man tas remontas vel atsieis.. biggrin.gif
Atsakyti