Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

Na zhmonijus ir kurioj gi vietoj tavo BMW stovi? ax.gif sakau gal ir masinos kur nors viena salia kitos stovi biggrin.gif nes kaip supratau vienoj aikstelej laikom? mirksiukas.gif na, o mums aikstele priesais namus, tik per gatve pereit reikia ir jau aisktelej, tai praktiskai kaip "ant kiemo" stovetu bigsmile.gif
Bmw ir siaip dienos metu palikti jau baisu jei teisybe sakant. Ima jie bele ka kas tik nusiima. kiek su "gerbiamais pareigunais" kalbejome tai silainiuose daugiausia visokiu tokiu nesamoniu ir padaro unsure.gif
Atsakyti
O as parduodu BMW, susidomejot rasykite, nes noriu Almeros ax.gif
Atsakyti
Jaklina> mano Tavo mašina yra mistinis neregimas padaras? Kiek žinau, važinėji su 5 klasės automatu wink.gif Vat tai aikštelėj yra trys bmw, kur toj pačioj eilėj stovi, kur mano.. Arba 7 klasės, arba ne automatai.. blink.gif Staigiai pasirodyk.. Aš tai nesirodysiu, nes maniškis labai neplautas blush2.gif reikia suskubt paruošt vėsiajam sezonui.. ir nupoliruot būtinai
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 10 05, 17:05)
Jaklina> mano Tavo mašina yra mistinis neregimas padaras? Kiek žinau, važinėji su 5 klasės automatu wink.gif Vat tai aikštelėj yra trys bmw, kur toj pačioj eilėj stovi, kur mano.. Arba 7 klasės, arba ne automatai..  blink.gif Staigiai pasirodyk.. Aš tai nesirodysiu, nes maniškis labai neplautas  blush2.gif reikia suskubt paruošt vėsiajam sezonui.. ir nupoliruot būtinai

biggrin.gif masiniukas daznai nebuna aiksteleje.. pastatomas jau sutemus vakare apie 9h. BMW stovi 116 vietoj, 7 klases bmw ir atomatas mirksiukas.gif nr su visom trim septynkem mirksiukas.gif na, vistiek kada pamatysi. mirksiukas.gif
Atsakyti
apie limuzino klases BMW negaleciau pasakyti nei vieno blogo zodzio thumbup.gif
bet apie taip vadinamus
"penktus bmw", "kregzdes" tai nepasakysiu nei vieno gero zodzio doh.gif doh.gif doh.gif tragedija, o ne masina doh.gif
Atsakyti
Raspberry> o Tu manai, kad 3 ir 5 bmw priklauso vienodo lygio klasei? Gal turėjai 5 bmw, ar dabar vairuoji? Kad taip supeikei, tai nesitiki, kad is nuogirdu.
Jaklina> nu Tu cia pavarei..visiems apskelbei, kur masina stovi ir kokia.. as tai taip nepasitikeciau wink.gif esu macius Taviske - grazi masinyte wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 10 06, 20:09)
apie limuzino klases BMW negaleciau pasakyti nei vieno blogo zodzio  thumbup.gif
bet apie taip vadinamus
"penktus bmw", "kregzdes" tai nepasakysiu nei vieno gero zodzio  doh.gif  doh.gif  doh.gif tragedija, o ne masina  doh.gif


Pirmiausia tai kyla klausimas kokį auto iš BMW laikai limuzino kasėje g.gif
o kitas klausimukas, apie kokių metų 5-tą šneki? g.gif
Krekždės, tai ga tą minusą turi, kadjose yra mažai vietos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2006 10 07, 07:35)
Krekždės, tai ga tą minusą turi, kadjose yra mažai vietos.  ax.gif

Nežinau, mums kregždėj vietos per akis ir gale, ir prieky, bagbažinėj irgi. Jei normalioj mašinoj vietos mažai - perki mini veną arba džipą, dar šūstriau - mikriuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 10 06, 19:32)

Jaklina> nu Tu cia pavarei..visiems apskelbei, kur masina stovi ir kokia.. as tai taip nepasitikeciau wink.gif esu macius Taviske - grazi masinyte wink.gif

ai kad cia manau nieko blogo, truputi gal pasigyriau blush2.gif ax.gif manau kad nieko labai blogo mirksiukas.gif aciu uz pagyras... mirksiukas.gif ax.gif
o tavo sidabriukas, taip? mirksiukas.gif toj pacioj eileje?
Atsakyti
Jaklina> istrink, pakeisk ar dar kitaip patobulink ta savo posta.. As nuo vagiu esu tiek nukentejus, kad net nenoriu sneket, kur ta mano masina smile.gif Ir niekad niekam nesakyk, kelinta valanda ir kur varai masina. Zinau atveji, kaip paseke moteri i aikstele ir is iseinancios ateme rankine (na aisku, su leidimu, masinos raktais, dokumentais)..gerai, kad ji pirmu taikymu nuejo atgal i ta aikstele ir pasake, kad masinos niekam neduotu. Va ax.gif
Atsakyti
sveikos, ziuriu, kad sia temele reiktu perpavadinti... ax.gif nes cia dauguma bmw myletojos, o ne atvirksciai... cool.gif

QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 01, 17:51)

Pats BMV yra agresyvi masina, todel zmones ja pavazineje, tampa agresyviais vairuotojais. (


na nelabai sutikciau... cia gal tokia nuomone is senesniu laiku, kai ypac madingos buvo 3kl. senos bmw, bet dabar...nezinau schmoll.gif juk galingais varikliais buna ir daug kitu masinu, su kuriom gali lakstyt- honda, saab ir t.t.

dabar, kas turit naujesne bmw, parasykit, kaip ir uz kiek ja draudziate LT? busiu dekinga- musiskei bus metai tuoj, o Lietuva ji gris gal 2-3 m. senumo biggrin.gif
Atsakyti
man pvz bmv dar vienas trukumas, kad varomieji ratai galiniai ax.gif(nors ziema tai gal ir privalumas ax.gif ), bet man nepatogu tongue.gif ir dar nemazai benzino ryja ax.gif
Atsakyti