Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

thumbup.gif super mašina, nėra čia ką ir pridurti ir komentuoti biggrin.gif
Atsakyti
As apie BMW neturiu nieko blogo. Ji man gal netgi patinka, taciau yra geresniu masinu. O siaip BMW vairuotojai statistiskai daugiausiai sudalyvauja avarijose,
todel ju BMW Kasko draudimas ,kiek girdejau, labai brangus.
Tokias masinas linke pirkti " tikri vyrai", kuriu testosterono kiekis kiek per didelis, o proto- mazokas.
Moterims tai netaikoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 23, 09:34)
Mano nuomone pienburniai vazineja tik su vadinamomis 'kregzdemis', arba dar senesniais BMW, nes naujesniems modeliams nelabai ir pinigeliu manau yra.


zinot, esu pastebejusi tokia tendencija, kazkada seniai, buvo ant bangos tie 3 bmw, vosokie "tipeliai" tiek kaime, tiek mieste duodavosi, atseit krutas "bicas", jeigu tokia turi;
kaip ir su pries tai 2ais golfais...
dabar pastebiu, kad 5u bmw banga kaip ir praejo...idomu kas toliau?
gal 7?
aisku, netaikau visiems, pati 7 turiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bulius @ 2006 08 29, 12:09)
As apie BMW neturiu nieko blogo. Ji man gal netgi patinka, taciau yra geresniu masinu. O siaip BMW vairuotojai statistiskai daugiausiai sudalyvauja avarijose,
todel ju BMW Kasko draudimas ,kiek girdejau, labai brangus.
Tokias masinas linke pirkti " tikri vyrai", kuriu testosterono kiekis kiek per didelis, o proto- mazokas.
Moterims tai netaikoma blush2.gif

Kasko draudimo kaina tikrai nepriklauso nuo avaringumo. Jo kaina priklauso nuo automobilio modelio ir metu ir ar papuola i labiausiai vagiamu automobiliu sarasa.








Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 08 29, 15:07)
zinot, esu pastebejusi tokia tendencija, kazkada seniai, buvo ant bangos tie 3 bmw, vosokie "tipeliai" tiek kaime, tiek mieste duodavosi, atseit krutas "bicas", jeigu tokia turi;
kaip ir su pries tai 2ais golfais...
dabar pastebiu, kad 5u bmw banga kaip ir praejo...idomu kas toliau?
gal 7?
aisku, netaikau visiems, pati 7 turiu  4u.gif

aisku ateis ir septintuku bangam, juk metai ina masinos sensta, jos pinga...
kasko kaina labai priklauso nuo auto kubaturos, vairuotojo amziaus taip pat auto, ir pagal jos rinkos ivertinima. bent kai mes darudemes mums i tai atkreipe demesi. gal kiekviena draudimo bendrove turi savus reikalavimus g.gif nzn.
Atsakyti
Galiu pasakyti viena bloga dalyka biggrin.gif
automobilis (nori nenori) formuoja vairuotojo "charakteri". Pats BMV yra agresyvi masina, todel zmones ja pavazineje, tampa agresyviais vairuotojais. (PVZ: kas naglai uzlindineja? kas virsija greiti? dazniausiai "bemvai".. smile.gif ) Net ziauru kaip pasikeite mano brolio vairavimo stilius!!!
Man, kaip svelniai asmenybei, BMV nelimpa, jauciuosi kaip ne savo ratuose . Va mazytes miesto masinytes thumbup.gif Jokiu parkavimo problemu, kuro mazai ryja ... thumbup.gif
Atsakyti
Atsisėsk į bemsą ir Tu kitaip vairuot pradėsi lotuliukas.gif Aš niekam asmeniškai netaikysiu, bet pasakysiu - jei su bmw agresyvūs, tai su mažytėm mašinytėm dažniausiai "grybautojai" po juostas, eismo stabdytojai. Ne visi, bet tendencija ryškėjanti smile.gif Taigi, kiekvienas renkasi auto pagal savo charakterį
Atsakyti
QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 01, 18:51)
Galiu pasakyti viena bloga dalyka biggrin.gif
automobilis (nori nenori) formuoja vairuotojo "charakteri". Pats BMV yra agresyvi masina, todel zmones ja pavazineje, tampa agresyviais vairuotojais. (PVZ: kas naglai uzlindineja? kas virsija greiti? dazniausiai "bemvai"..  smile.gif  ) Net ziauru kaip pasikeite mano brolio vairavimo stilius!!!
Man, kaip svelniai asmenybei, BMV nelimpa, jauciuosi kaip ne savo ratuose . Va mazytes miesto masinytes  thumbup.gif  Jokiu parkavimo problemu, kuro mazai ryja ...  thumbup.gif

Visų pirma BMW, o ne BMV mad.gif ..
tai nori pasakyt, kad tavo brolis gali būti šablonas visiems??? Gal važinėdama tik BMW ir matai, jei sakai, kad kiti nenardo.
Pritariu Zhmonijui. kad maža mašina žioplumo nepanaikina, o jei bijai parkuotis su didesne mašinyte, tai ax.gif

Atsakyti
Šiandien (kai reikejo išsiparkuot kieme,kur visi mašinas sustatę skersai ir išilgai) vyras mano gerai pasakė "per tokius žioplius išmokstama vairuot" bigsmile.gif
ir neatrodo man 5 BMW toks didelės. Didelė mašina man yra autobusas arba fūra lotuliukas.gif Kad ir kaip beapgailestaudama ax.gif prispažinsiu,kad su tokia jau vargiai beįsiparkuočiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 08 29, 16:54)
Kasko draudimo kaina tikrai nepriklauso nuo avaringumo. Jo kaina priklauso nuo automobilio modelio ir metu ir ar papuola i labiausiai vagiamu automobiliu sarasa.

Cia dar priklauso nuo draudimo kompanijos. As manau, kad siuo atveju man zmogus pasakojo apie Lietuvos draudimą. Tarkime kad yra taip kaip tu sakai. Taciau as tuo zmogumi pasitikiu ir nemanau kad jis sneketu absurdus. Todel nepraleisiu progos patikrint. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 01, 23:54)
Atsisėsk į bemsą ir Tu kitaip vairuot pradėsi  lotuliukas.gif Aš niekam asmeniškai netaikysiu, bet pasakysiu - jei su bmw agresyvūs, tai su mažytėm mašinytėm dažniausiai "grybautojai" po juostas, eismo stabdytojai. Ne visi, bet tendencija ryškėjanti smile.gif Taigi, kiekvienas renkasi auto pagal savo charakterį

Tikrai pritariu ir sutinku drinks_cheers.gif kad su mazytem masinytem grybautojai, o kiekvienas auto renkasi pagal savo chrakteri mirksiukas.gif ir tie bmw tikrai nera labai jau dideli rolleyes.gif man asmeniskai problemu tai nesudaro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smaliziautoja @ 2006 09 01, 19:51)
Galiu pasakyti viena bloga dalyka biggrin.gif
automobilis (nori nenori) formuoja vairuotojo "charakteri". Pats BMV yra agresyvi masina, todel zmones ja pavazineje, tampa agresyviais vairuotojais. (PVZ: kas naglai uzlindineja? kas virsija greiti? dazniausiai "bemvai"..  smile.gif  ) Net ziauru kaip pasikeite mano brolio vairavimo stilius!!!
Man, kaip svelniai asmenybei, BMV nelimpa, jauciuosi kaip ne savo ratuose . Va mazytes miesto masinytes  thumbup.gif  Jokiu parkavimo problemu, kuro mazai ryja ...  thumbup.gif



agresyvios masinos man turbut mikriukai biggrin.gif
o siaip, pastebejau, kad visokie uzlindinetojai, greicio virsytojai tai daugiau nauju masinu savininkai, tiek mersedes, tiek bmw, tiek n kitu masinu
net posakis yra "naglas kaip tankas" biggrin.gif
Atsakyti