Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

laurala thumbup.gif drinks_cheers.gif
as taip pat myliu BMW wub.gif pastebejau ir as sitoj temoj toki dalykeli, kad "Nepatinka BMW, bet nežinau kodėl" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o man tokia nuomone susidaro, kad apskritai zmones netureje BMW ir raso. aisku gal pasitaiko, kas paturejes ir jam nepatiko, bet manau tokiu vienetai mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 22, 18:11)
gal pasitaiko, kas paturejes ir jam nepatiko, bet manau tokiu vienetai  mirksiukas.gif    biggrin.gif

Paturėt neužtenka, reik turėt biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif na taip sutinku drinks_cheers.gif kad ja reik turet mirksiukas.gif biggrin.gif o ne paturet mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuriozai...Kol vazinejau su Audi, sakiau, kad jokiu kitu masinu gyvenime - tik Audi.. Vazineju su BMW ir jau sakau, kad, kai sita atitarnaus, tai naujesnio modelio noresiu rolleyes.gif Ner cia ko sudirbinet BMW, na nebent kam jau labai nepasiseke su tokio modellio masina g.gif
Turi, aisku, BMW savu bedu, pvz pirmuju TDS'u beda - varikliu "galvos"..
Jau geriau sudirbinekim kokia "Dacia" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 08 23, 00:21)
Kuriozai...Kol vazinejau su Audi, sakiau, kad jokiu kitu masinu gyvenime - tik Audi.. Vazineju su BMW ir jau sakau, kad, kai sita atitarnaus, tai naujesnio modelio noresiu  rolleyes.gif Ner cia ko sudirbinet BMW, na nebent kam jau labai nepasiseke su tokio modellio masina g.gif
Turi, aisku, BMW savu bedu, pvz pirmuju TDS'u beda - varikliu "galvos"..
Jau geriau sudirbinekim kokia "Dacia"  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 22, 18:11)
laurala  thumbup.gif      drinks_cheers.gif   
as taip pat myliu BMW  wub.gif    pastebejau ir as sitoj temoj toki dalykeli, kad "Nepatinka BMW, bet nežinau kodėl"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
o man tokia nuomone susidaro, kad apskritai zmones netureje BMW ir raso. aisku gal pasitaiko, kas paturejes ir jam nepatiko, bet manau tokiu vienetai  mirksiukas.gif    biggrin.gif

man nepatinka ne BMW, o tokiu personu nuomone, kad BMW liuks, o visa kita sudas.
Teko vaziuoti su BMW nepadare didelio ispudzio. Na gal ir nieko pasitaike ta masinyte, bet nepadare didelio skirtumo tarp merso ar audi.

O kad apie BMW neigiama nuomone, tai nieko keisto - pasiziurek kiek pienburniu su bmw laksto, kuriems proto nerasta, bet prisiklausia tokiu kalbu bmw ir dideli greiti laiko kietumo ir vyriskumo simboliu.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 08 23, 09:50)
man nepatinka ne BMW, o tokiu personu nuomone, kad BMW liuks, o visa kita sudas.
Teko vaziuoti su BMW nepadare didelio ispudzio. Na gal ir nieko pasitaike ta masinyte, bet nepadare didelio skirtumo tarp merso ar audi.

O kad apie BMW neigiama nuomone, tai nieko keisto - pasiziurek kiek pienburniu su bmw laksto, kuriems proto nerasta, bet prisiklausia tokiu kalbu bmw ir dideli greiti laiko kietumo ir vyriskumo simboliu.


tai dabar jei su ja laksto piemburniai tai reiškia BMW bloga mašina g.gif na atsiprašau, jei pagal tai žiūrėtume mašinos privalumus doh.gif
tai tikriausia geriausia mašina bus žiguliukas, nes su juo ne piemburniai o jau senyvo amžiaus žmonės važinėja ir jie nelaksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 23 rugpjūčio 2006 - 08:06
Mano nuomone pienburniai vazineja tik su vadinamomis 'kregzdemis', arba dar senesniais BMW, nes naujesniems modeliams nelabai ir pinigeliu manau yra. na, nebent kokiam pienburniui tevas nuperka, arba pasiima tevo masinas biggrin.gif niekas labai ir nepeikia tu kitu masinu, taip yra ir kitu geru, bet BMW vistiek geresni mirksiukas.gif biggrin.gif mes ir audi tureje, ir MB esame tureja, bet BMW vistiek mums asmeniskai geriausias mirksiukas.gif nes anose va kazko truksta ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 08 23, 08:50)
man nepatinka ne BMW, o tokiu personu nuomone, kad BMW liuks, o visa kita sudas.
Teko vaziuoti su BMW nepadare didelio ispudzio. Na gal ir nieko pasitaike ta masinyte, bet nepadare didelio skirtumo tarp merso ar audi.

O man irgi nepatinka tokių personų nuomonė, kad BMW šūdas, o visa kita tai jau liuks lotuliukas.gif Vieniems įspūdį daro mersai, kitiems audi, kiti BMW dievina, na negali patikti visiems tik golfai ar audi (kurių devynios galybės gatvėse) doh.gif A sakot su BMW'ais tik žalias jaunimėlis važinėja? Tai tie, kurie taip sakot, nepatingėkit ir pasidairykit gatvėse, kas su kuo važinėja ir ar labai jau daug tų pacaniukų su tais BMW'ais skraido... mirksiukas.gif
Atsakyti
taiva, kad zmones izvelgia tik blogaja puse, o gerosios nemato..... lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[
O kad apie BMW neigiama nuomone, tai nieko keisto - pasiziurek kiek pienburniu su bmw laksto, kuriems proto nerasta, bet prisiklausia tokiu kalbu bmw ir dideli greiti laiko kietumo ir vyriskumo simboliu.
[/quote]
o su golfais nelaksto... man tai kažkaip keistai bandoma prikišti šitą modelį pacukams. Manau, kad čia skonio ir kišenės reikalas
Papildyta:
QUOTE(laurala @ 2006 08 23, 10:00)
O man irgi nepatinka tokių personų nuomonė, kad BMW šūdas, o visa kita tai jau liuks  lotuliukas.gif Vieniems įspūdį daro mersai, kitiems audi, kiti BMW dievina, na negali patikti visiems tik golfai ar audi (kurių devynios galybės gatvėse)  doh.gif  A sakot su BMW'ais tik žalias jaunimėlis važinėja? Tai tie, kurie taip sakot, nepatingėkit ir pasidairykit gatvėse, kas su kuo važinėja ir ar labai jau daug tų pacaniukų su tais BMW'ais skraido...  mirksiukas.gif

PRITARIU thumbup.gif
Atsakyti
o kad prisiskaiciau visko.. :)kad bmw - masina be polekio, kad negrazi, kad brangi, kad, kad, kad...

as jums pasakysiu.. smile.gif
kad kartais visai nereikia ieskoti ausu subinej.

as, budama "meno zmogas", vazineju su bmw.. manot nuo to mano menas suprasteja? manot buciau labiau menininke jei vazineciau su senu vabalu ? arba su kokiu coltu ? ( nieko pries colta, cia tik pvz )
o taip, as neplanavau jos pirkti.. rinkausi, mazas, kompaktiskai, su mazom kuro sanaudom ir tt.. ir dziaugiuosi neissirinkusi smile.gif

pirmas komentaras is rimto vyro : "bent vairuosi masina. na, Masina " !!!
antras geras daiktas - man meno uztenka iki cia ir iki ten . mano auto yra transporto priemone.
trecias patikrintas dalykas - esu dalyvavusi dviejose avarijose. pirmakart ikale man, ir is toyotos carinos neliko nieko .. o bmw apibrozdino subine tiktai..
antra karta ikaliau as.. moteriskai atbuline eiga degalinej per lietu : ) man vel nieko, o golpukas sparno isvaziavo keistis smile.gif

tai va. puiki masinyte tas bmwukas smile.gif
Atsakyti