Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

Aš ir prie BMW mylėtojų. tongue.gif
Visada svajojau apie BMW ir dabar turiu kregždute ir esu absoliučiai ja patenkinta. thumbup.gif Superinė mašinytė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vaikai BMW nesudirbsit,nebent kokia senute nusipirke? Mersedes,Bmw pirmaja vieta dalinai.Aisku jei "ubage" bmw nusipirkot galit kallbeti ,bet palyginkit Jusu "ubages" gamybos metu su kitais gamintojais ir vistiek neiseis sudirbt.
Atsakyti
QUOTE(eco @ 2006 07 28, 12:00)
Vaikai BMW nesudirbsit,nebent kokia senute nusipirke? Mersedes,Bmw pirmaja vieta dalinai.Aisku jei "ubage" bmw nusipirkot galit kallbeti ,bet palyginkit Jusu "ubages" gamybos metu su kitais gamintojais ir  vistiek neiseis sudirbt.

BMW yra BMW thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , ir nieko čia daugiau nepridursi schmoll.gif
Atsakyti
galas varomas - doh.gif
musu ziemos salygom schmoll.gif
O jei gyveni uz miesto, tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhucka @ 2006 05 28, 19:33)
taigi taigi taigi... karts nuo karto iskyla koks ginciukas su mano Princu del to, ar BMW geriausias automobilis... Niekada neneigsiu, kad Sveicariski laikrodziai geriausi, o ir ju Sig sauer nepeikiami, bet vat kad BMW geriausi pasaulyje automobiliai... na, nors uzmusk negaliu sutikti! Ir nezinau, ar kvailas uzsispyrimas, ar isitikinimas, ar neapykanta Kauno gezams, kurie drasko tuos BMW veikia...
Mano pagrindinis argumentas - asmeniskai nemegstu galiniu varomu. Pameginau ziema, nepatiko.

O ka jus BLOGO zinote? ;-) Nagi, padekite laimeti kova :-D


Jei nemoki važiuoti tai nei žiema, nei vasara nekalta. Galiniai varomi irgi niekuo dėti.
BMW idealus automobilis savo savybėmis ir kokybe atitinkantis ir kainą ir visus kitus kriterijus. Įsijunk "Penktą pavarą" ir pasižiūrėk (laida per TV). bash.gif
Papildyta:
QUOTE(rencew @ 2006 07 28, 13:54)
BMW yra BMW thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , ir nieko čia daugiau nepridursi schmoll.gif


PRITARIU gun_smilie.gif gun_smilie.gif
Papildyta:
QUOTE(Rinesa @ 2006 07 27, 20:41)
Aš ir prie BMW mylėtojų. tongue.gif
Visada svajojau apie BMW ir dabar turiu kregždute ir esu absoliučiai ja patenkinta. thumbup.gif Superinė mašinytė.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

manau, kad temos tikslas "sudirbti" nepavyko. Kregždutė jėga. O kai turėsim vaikučių BMW 5 bus pats tas - idealiausias variantas.

Tao kur bijo galinių varomų galima ir daugiau modelių pavardinti, bet tiek to, lai jos PRINCAS ją apšviečia tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 26, 10:36)
Man patinka BMW bet jauciu ju prieziura ir remontas labai brangus g.gif

nepasakyčiau, kad barngus. Mes savo kregždei perkame originalias detales - investuojam vieną kartą ilgam laikui. Nori turėti daiktą - reikia į jį ir investuoti. Bet mašina atperka visas investicijas biggrin.gif
Atsakyti
Šuds - tas BMW, gyvenime nepirkčiau tokios mašinos. doh.gif
Papildyta:
O apie "kregždutes" tai visai patylėsiu, kas ten do mašina doh.gif tai siaubas.
Atsakyti
Idomi cia diskusija... hihihi.gif
Mazuciai, nieko jus nepakeisit ir nesudirbsit BMW.. cool masina thumbup.gif pati jau bet kiek laiko vazineju, taip pat mano vyras ir dar daug draugu... o taip pat ir mercedes'ais ir lexus'ais.. tai pradekit sudirbineti ir tas masinas.. hihihi.gif doh.gif
Toks ispudis, kad BMW peikia tik tie, kurie nieko apie jas neismano ar net nebande su jomis vazinetis.. o sneka is nuogirdu.. Cia ir pavydas kalba.. jei neistengiat nusipirkti tokios masinos, tai nera reikalo ir varyti ant jos.. Tipo pasikele tik vazineja.. hihihi.gif Ne pasikele, o vertinantys kokybe tongue.gif
Del sezonu - gerai kolegos sake, kad geros padangos (ir dar stanga ar smelio maiselis bagazineje) panaikina sunkumus. Visos sprotines masinos yra galu varomos (formules ir t.t.) Tokios masinos yra skirtos atitinkamiems vairuotojams - kurie sugeba vairuoti. Nemoksoms nera reikalo sesti uz tokios masinos vairo.. Taip gi ir gime posakis, kad tarpine tarp vairo ir sedynes bloga ir butent ja reikia keisti, norint kad masina gerai vaziuotu.. Tam ir sukurtos priekiu varomos masinos - tai palengvinimas tokiems nemoksoms.. Tai ir vazinekite su priekiu varomu ir sedekit suglaude ausis, o ne varykit cia... Geda turetu buti.. tongue.gif hihihi.gif Apskritai vairavimas yra menas ir gal tik 20 proc. visu zmoniu tikrai MOKA vairuoti.. ir bet kokioje situacijoje zinos ka daryti ar ko nedaryti, o ne kels i virsu rankas ir uzsimerks.. tongue.gif
Tai wa.. BMW rulez, brangieji... thumbup.gif Teks susitaikyti su tuo mirksiukas.gif ypac temos autorei... nes tikrai nezino ka kalba..
Atsakyti
Rasti nenudrožtą mašiną - stebūklas tongue.gif
Atsakyti
Man irgi BMW thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau daugiau nei metus važinėju ir kol kas patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
BMW auto yra thumbup.gif ypac 7 klases 96m mirksiukas.gif daugiau kaip puse metu vazinejame ir labai patenkinti rolleyes.gif kolkas jokiu gedimu nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 06 21, 22:01)
Na, nezinau is kur tokios kosmines kainos g.gif Pries menesi keiciau savai masinai tepalus, keiciant tepalus filtras automatiskai keiciamas, plius pakeite oro filtra, uz viska sumokejau 230lt
Kai maniskis vairuoja , tai tuomet ir gali pilti ir pilti benza. mirksiukas.gif



QUOTE(cresta @ 2006 06 21, 22:42)
Tai tikriausiai BMW centre tepalus ruosesi keisti. Tik ten tokios kainos, o visur kitur kainos kaip kainos  4u.gif



Paklausiau vyro, tkrai ne BMW cente, o KEMI autoservise. Bijau net pagalvoti kiek kainuotu BMW centre doh.gif. Kaina tikriausiai priklauso nuo modelio.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 08 05, 21:01)
Paklausiau vyro, tkrai ne BMW cente, o KEMI autoservise. Bijau net pagalvoti kiek kainuotu BMW centre  doh.gif.  Kaina tikriausiai priklauso nuo modelio.

Nezinau kiek nuo modelio, musiske 98m. 5klases i BMW centra apsimoka varyti, jei masina garantine ir jei elektronika streikuoja, o kita remonta geriau atlikti kituose auto servisuose.
Atsakyti