Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

Super tema thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Aš tai prie BMW gerbėju mirksiukas.gif

BMW šifruoju taip : Begalo Malonu Vairuoti biggrin.gif
Aplamai nežinau nei vienos mašinos kuri taip minkštai ir lengvai važiuotu kaip bmw.Paprasčiausiai yra toks dalykas,kad už malonumą reikia mokėti...Ne kiekvienam su ja lemta važinėti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ROMA'ntike: 21 birželio 2006 - 21:07
QUOTE(Izida @ 2006 06 21, 00:20)
Mano vyras seniai svajojo apie Bumeri. Pavazinejo menesi ir atsikrate  lotuliukas.gif , nors jeigu finansai leistu jauciu butu iki siol su juo vaziaves. Kadangi labai daug vazineja, tai kurui apie 100 Lt. i diena reikejo. Manau tikrai per daug.  Gal cia tik musu tiek valge, nezinau doh.gif. Aisku daug ka lemia vaziavimo greitis ir stilius, o manasis megsta palakstyti, barames del to pastoviai. Uz tepalu pakeitima ir kazkokius filtrus (nelabai ismanau) reikejo 1500 Lt sumoketi, tai nekeite. Nors detales ir brangios, bet uztat laiko gerai.


Tai tikriausiai BMW centre tepalus ruosesi keisti. Tik ten tokios kainos, o visur kitur kainos kaip kainos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2006 06 21, 22:42)
Tai tikriausiai BMW centre tepalus ruosesi keisti. Tik ten tokios kainos, o visur kitur kainos kaip kainos  4u.gif


Tikrai nezinau kur zadejo keisti. O gal cia nuo BMW modelio priklauso ta kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 06 22, 15:48)
Tikrai nezinau kur zadejo keisti. O gal cia nuo BMW modelio priklauso ta kaina g.gif


Mano vienas pažistamas BMW centre keite tepalus, nes kazkaip jei iš salono perki auto, tai tik tam centre turi keisti, nes kitaip garantinis negalioja. Tai suplojo 1500. Iš pradžių nepatikėjau, bet kai sąskaitą parodė, tai akys ant kaktos iššoko blink.gif
Siaip pakeitimas su viskuo apie 200 Lt išeina rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 22 birželio 2006 - 16:24
QUOTE(ROMA'ntike @ 2006 06 21, 22:01)
Super tema thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aš tai prie BMW gerbėju mirksiukas.gif

BMW šifruoju taip : Begalo Malonu Vairuoti biggrin.gif
Aplamai nežinau nei vienos mašinos kuri taip minkštai ir lengvai važiuotu kaip bmw.Paprasčiausiai yra toks dalykas,kad už malonumą reikia mokėti...Ne kiekvienam su ja lemta važinėti hihihi.gif


Is dalies pritariu, bet ji tikrai nera minksta schmoll.gif , mano manymu ir siokios tokios patirties miksciausios yra prancuziskos masinos. Nor jei tai 5 ar 7 klase taip sutinku, visos masinos kuriu baze didele yra minkstos. BMW dedu pliusa uz tai kad si masina yra gaminta VAIRUOTOJUI. Zinoma keleiviai nesiskundzia, bet didziausias patogumas suteiktas vairuotojui. Dar vienas pliusas butu uz sauguma, ju skardos labai kietos, tarkim karteriui yra gera apsauga. Ir ji LABAI GRAZI (jos forma)

QUOTE(cresta @ 2006 06 22, 16:56)
Mano vienas pažistamas BMW centre keite tepalus, nes kazkaip jei iš salono perki auto, tai tik tam centre turi keisti, nes kitaip garantinis negalioja. Tai suplojo 1500. Iš pradžių nepatikėjau, bet kai sąskaitą parodė, tai akys ant kaktos iššoko  blink.gif
Siaip pakeitimas su viskuo apie 200 Lt išeina  rolleyes.gif


Mes taip pat turejom BMW, karta vyras uztrenke bagazinej raktus, skambina i autocentra ir sako:- kiek kainuotu atrakinti bagazine. Jo klausia :- koks automobilis? vyras : BMW. Jam -100Lt po to sako ai pasuksiu meistriukui kuris dirba garazelyje. Nuvaziaves sumokejo 5Lt.
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2006 06 23, 14:06)
Is dalies pritariu, bet ji tikrai nera minksta schmoll.gif , mano manymu ir siokios tokios patirties miksciausios yra prancuziskos masinos. Nor jei tai 5 ar 7 klase taip sutinku, visos masinos kuriu baze didele yra minkstos. BMW dedu pliusa uz tai kad si masina yra gaminta VAIRUOTOJUI. Zinoma keleiviai nesiskundzia, bet didziausias patogumas suteiktas vairuotojui. Dar vienas pliusas butu uz sauguma, ju skardos labai kietos, tarkim karteriui yra gera apsauga. Ir ji LABAI GRAZI (jos forma)
Mes taip pat turejom BMW, karta vyras uztrenke bagazinej raktus, skambina i autocentra ir sako:- kiek kainuotu atrakinti bagazine. Jo klausia :- koks automobilis? vyras : BMW. Jam -100Lt po to sako ai pasuksiu meistriukui kuris dirba garazelyje. Nuvaziaves sumokejo 5Lt.

as turejau kregzdute, labai minksta buvo thumbup.gif
Atsakyti
O kaip su BMW X5? turit kas nors? sakyčiau nereali mašina wub.gif bet jaučiu kainos irgi.. šiaip BMW nemėgstu išvis, bet ta angel.gif
Atsakyti
As tai siaip esu sau kazkada pasakiusi- niekada nevairuosiu nei BMV nei Merso- nes kai gyvenau Vokietijoje susidariau tokia nuomone, kad siu masinu vyrai vairuotojai tikri macos.

Na aisku yra isimciu, bet man sios masinos ne prie dusios biggrin.gif
Atsakyti
Aš anksčiau sakydavau - niekad nepirksiu BMW... Tačiau jau daugiau nei metai važinėju BMW:lotuliukas: ir man ji thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir žiemą nekilo jokių problemų, nors prieš tai važinėjau su auto varoma priekiniais.
Atsakyti
Jeigu kartais pasiemu vyro BMW (nors tai retas atvejis, nes pati turiu 2 masinas), tai taip aptogu sedeti, kad nejauciu kartais, jog uz vairo sedziu... biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka BMW bet jauciu ju prieziura ir remontas labai brangus g.gif
Atsakyti
man bmw thumbup.gif savo kregzdutes i nieka nekeisciau thumbup.gif draugas norejo beske man i rankas ikisti, tai kategoriskai atsisakiau schmoll.gif aisku statoile etatine vartotoja, bet kad pati ir prisidedu prie kuro sanaudu, nes greiti tai myliu smile.gif
Atsakyti