Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

Na manau teisingai sakoma del skonio nesigincijama ax.gif

Kiekvienas turi asmenine nuomone. Man asmeniskai BMW yra thumbup.gif automobiliukai. Ir manau, kad kartais tikrai verta kazkiek pakloti ir del BMW vardo, bet uztat gauni tikra komforta. Na tarkim 96m BMW 528 modeliukas, parodykite man dar kokia masinele tokiu pat metu, kurioje butu tiek elektronikos, tokia garso izoliacija ir tiek komforto. Na bet sakau, kiekvienam savo 4u.gif

QUOTE(Silvute @ 2006 05 29, 22:02)
Koks yra tobulas automobilis - saugus, ekonomiskas, talpus, manevringas, patogus. Nurodykit man nors viena toki BMW ir as tapsiu ju fanatike


Na drisciau pasiulyti 1 serijos BMW blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 12 birželio 2006 - 20:34
Na mano nuomone BMW yra sauni masinyte thumbup.gif .Vairiuoju ja jau 3 metus ir nei trupucio nesiskundziu.sekancia vel tikiuosi nusipirkti BMW.Ir tikrai ne del to kad "pasirodyti" kaip kazkas rase,o del to kad man patinka.

Kaip kazkas rase kad ziema labiau metosi,90% uzklimsta ar kad turi vaziuoti aplinkui nes i kalna neivaziuoja. lotuliukas.gif ce manau yra problema ne tame kad galas varomas.problema manau yra tarp vairo ir sedynes. Daug ka lemia vairavimo ygudziai.
Geros ziemines padangos viska issprendzia.Neturiu jokiu problemu su slidinejimu vaziuojant sniegu ar ledu pasidengusiu gatves pavirsiumi.Su uzklimpimu taippat nera problemu(mano gatve dazniausiai buna uzpustyta ir nenuvalyta)Bet isvaziuoju be jokiu problemu.
Paimkit betkokia masina kad ir priekiniais ratais varoma su prastom zieminem ar net sezoninem padangom ir pabandykit pavazinet.

Kaip kaskas rase masinos dizainas tikrai thumbup.gif .
Del ekonomiskumo tai nesiskundziu,manasis 2l 155Ag varikliukas mieste ima 10-11 o trasoje 8.aisku daug ka lemia vaziavimo stilius ir greitis.

Ir tikrai ne visi BMW vairuotojai yra gezai ir nemoka vaziuoti.
Zodziu skonio reikalas bet as uz BMW drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hella @ 2006 04 13, 20:50)
Visų genda, ne vien tik BMW  mirksiukas.gif
Sėkmės važinėjant  drinks_cheers.gif

na sakykim tas stipriai genda, tai dėl to, kad jos būna žymiai daugiau sudrožtos, nei kitos... pažiūrėkit kaip ralina su bemwais ir suprasit... sakoma, sunkiai galima rasti nesudrožtą dyzelinį bemsą lietuvoje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 14 birželio 2006 - 12:57
QUOTE(cresta @ 2006 06 12, 21:29)

Na drisciau pasiulyti 1 serijos BMW  blush2.gif

prasau issamiau, nelabai tarp ju gaudausi: kiek duru ( jeigu tik dvi iskart atkrenta), tai sedanas ar hedzbekas ( jei sedanas - netinka), kiek ryja 100 km mieste - jei daugiau nei 6 netinka.
Atsakyti
as taip pat uz BMW wub.gif thumbup.gif kitokios ir nenoreciau schmoll.gif man jos super masinytes wub.gif ypac patinka tos vadinamos kregzdutes wub.gif isvaizda nepriekaistinga ir vaziuot smagu thumbup.gif vienas minusiukas, kad rudija sad.gif po ziemos atsirado viena kita matoma rudele, o ant baltos kaip matosi doh.gif tai sakiau parduosiu ir pirksiu kita, tokia pacia tik juoda, o gal truputi naujesnio modeliuko bigsmile.gif nors balta taip pat atrodo wub.gif norejau perdazyt i perlu spalva, tai dar nzn, gal taip ir reiks padaryt, nes baisiai gaila su ja issiskirt cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aziza: 15 birželio 2006 - 12:36
QUOTE(aziza @ 2006 06 15, 12:32)
as taip pat uz BMW  wub.gif  thumbup.gif kitokios ir nenoreciau  schmoll.gif man jos super masinytes  wub.gif ypac patinka tos vadinamos kregzdutes  wub.gif isvaizda nepriekaistinga ir vaziuot smagu  thumbup.gif vienas minusiukas, kad rudija sad.gif po ziemos atsirado viena kita matoma rudele, o ant baltos kaip matosi  doh.gif tai sakiau parduosiu ir pirksiu kita, tokia pacia tik juoda, o gal truputi naujesnio modeliuko bigsmile.gif nors balta taip pat atrodo  wub.gif norejau perdazyt i perlu spalva, tai dar nzn, gal taip ir reiks padaryt, nes baisiai gaila su ja issiskirt  cry.gif

Pirma pasiziuirinek ar apsimokes perdazyti, gal ka sudesi i senaja, pavyktu pasikeisti i naujesne mirksiukas.gif Visada sunku skirtis su tuo prie ko pripranti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 06 15, 21:31)
Pirma pasiziuirinek ar apsimokes perdazyti, gal ka sudesi i senaja, pavyktu pasikeisti i naujesne mirksiukas.gif Visada sunku skirtis su tuo prie ko pripranti.  mirksiukas.gif

zinau, kad neapsimoka sad.gif visi nuo to atkalbineja, nes sake, kad vistiek tos rudys islys po metu doh.gif tai ko gero teks pirkti kita sad.gif dar apmastysiu kaip cia geriau padarius rolleyes.gif
Atsakyti
Šeštadienį mačiau dar vieną rimtą priežastį, kodėl niekada nenorėčiau bmw - važiavau paskui velkamą bmw, o kitoj kelio pusei stovėjo policija, tai jie apsisuko ir sustabdė tą bmw. vyro klausiu, ką jie ne taip darė, tai jis atsakė - nieko, bmw visad po padidinamuoju stiklu, tikrins ar ne vogta biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras seniai svajojo apie Bumeri. Pavazinejo menesi ir atsikrate lotuliukas.gif , nors jeigu finansai leistu jauciu butu iki siol su juo vaziaves. Kadangi labai daug vazineja, tai kurui apie 100 Lt. i diena reikejo. Manau tikrai per daug. Gal cia tik musu tiek valge, nezinau doh.gif. Aisku daug ka lemia vaziavimo greitis ir stilius, o manasis megsta palakstyti, barames del to pastoviai. Uz tepalu pakeitima ir kazkokius filtrus (nelabai ismanau) reikejo 1500 Lt sumoketi, tai nekeite. Nors detales ir brangios, bet uztat laiko gerai.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 06 14, 18:30)
prasau issamiau, nelabai tarp ju gaudausi: kiek duru ( jeigu tik dvi iskart atkrenta), tai sedanas ar hedzbekas ( jei sedanas - netinka), kiek ryja 100 km mieste - jei daugiau nei 6 netinka.


4u.gif durys keturios, 100 km dyzeliukas ryja apie 6 litrus. Visi BMW pribumbasai smile.gif
Na man tai labai fainas masiniukas, tik vienas minusas - man patinka dideli auto doh.gif Nors si masinyte viduje yra tikrai erdvi ir tiek prieky tiek gale pilnai uztenka vietos keleiviams mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 21 birželio 2006 - 14:10
QUOTE(cresta @ 2006 06 21, 14:08)
4u.gif  durys keturios, 100 km dyzeliukas ryja apie 6 litrus. Visi BMW pribumbasai smile.gif
Na man tai labai fainas masiniukas, tik vienas minusas - man patinka dideli auto  doh.gif  Nors si masinyte viduje yra tikrai erdvi ir tiek prieky tiek gale pilnai uztenka vietos keleiviams  mirksiukas.gif

user posted image

Nooooooooriuuuuu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2006 06 20, 23:20)
Mano vyras seniai svajojo apie Bumeri. Pavazinejo menesi ir atsikrate  lotuliukas.gif , nors jeigu finansai leistu jauciu butu iki siol su juo vaziaves. Kadangi labai daug vazineja, tai kurui apie 100 Lt. i diena reikejo. Manau tikrai per daug.  Gal cia tik musu tiek valge, nezinau doh.gif. Aisku daug ka lemia vaziavimo greitis ir stilius, o manasis megsta palakstyti, barames del to pastoviai. Uz tepalu pakeitima ir kazkokius filtrus (nelabai ismanau) reikejo 1500 Lt sumoketi, tai nekeite. Nors detales ir brangios, bet uztat laiko gerai.

Na, nezinau is kur tokios kosmines kainos g.gif Pries menesi keiciau savai masinai tepalus, keiciant tepalus filtras automatiskai keiciamas, plius pakeite oro filtra, uz viska sumokejau 230lt
Kai maniskis vairuoja , tai tuomet ir gali pilti ir pilti benza. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 21 birželio 2006 - 21:02