Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kas žinot blogo apie BMW?

galvojam pirkti bmw penktuką 95m., dyzelis, automatas.
gal kas turėtų kokių komentarų?
ačiū 4u.gif
Atsakyti
niugi patarkit iš savo patiries ax.gif
mane dar jaudina automatas, nes iki šiol vairavau mechaninę.Kažin kaip su tuo automatu vairuojasi doh.gif
Atsakyti
benzo daug daugiau rija, na tavo atveju- dyzelino smile.gif O vairuot su automatu paprasčiau ir maloniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIVESITA @ 2006 04 10, 15:39)
galvojam pirkti bmw  penktuką 95m., dyzelis, automatas.
gal kas turėtų kokių komentarų?
ačiū  4u.gif

Na del automato tai mieste paprasciau. Na o del dyzelio...........? Mano brolis sake kad BMW turbo dyzeliu siurblys genda, stipriai genda ant kokiu 3000lt
Atsakyti
JAU NUSIPIRKOM ax.gif BUS MATYT... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grida1 @ 2006 04 12, 21:56)
Na del automato tai mieste paprasciau. Na o del dyzelio...........? Mano brolis sake kad BMW turbo dyzeliu siurblys genda, stipriai genda ant kokiu 3000lt

Visų genda, ne vien tik BMW mirksiukas.gif

QUOTE(DAIVESITA @ 2006 04 13, 15:59)
JAU NUSIPIRKOM  ax.gif BUS MATYT... rolleyes.gif

Sėkmės važinėjant drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sėkmės važinėjant drinks_cheers.gif
[/quote]

ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Teisingas pasirinkimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2006 04 14, 16:19)
Teisingas pasirinkimas  biggrin.gif


as irgi savo BMW patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
taigi taigi taigi... karts nuo karto iskyla koks ginciukas su mano Princu del to, ar BMW geriausias automobilis... Niekada neneigsiu, kad Sveicariski laikrodziai geriausi, o ir ju Sig sauer nepeikiami, bet vat kad BMW geriausi pasaulyje automobiliai... na, nors uzmusk negaliu sutikti! Ir nezinau, ar kvailas uzsispyrimas, ar isitikinimas, ar neapykanta Kauno gezams, kurie drasko tuos BMW veikia...
Mano pagrindinis argumentas - asmeniskai nemegstu galiniu varomu. Pameginau ziema, nepatiko.

O ka jus BLOGO zinote? ;-) Nagi, padekite laimeti kova :-D
Atsakyti
Sitokiuose gincuose reikia pasitelkti i pagalba kritini mastyma kad atrusiuoti pelus nuo grudu. Kokie kriterijai yra naudojami vertinamui ir "geriausio" vardo suteikimui: isvaizda, prasmatnumas, galingumas, vairavimo kokybe, saugumas, patvarumas, patikimumas, tt. Jeigu gincai eina apie skoni, lukescius ir ivaizdi tai sunku ka nors konkretaus nuspresti. Mano subjektyvia ir tikrai nepilnapuse nuomone BMW yra neblogos masinos, bet kainos ir kokybes santykiu neprilygsta japoniskomis hondom ir toyotom.
Atsakyti
Mane tai labiausiai nervina, kai nuo vyro BMW pastoviai pavagia šonines juostas, tai daba nutarė jų nedėti, važinėja "apipešiotas".
Atsakyti