Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

QUOTE(Liutaure @ 2012 07 08, 13:32)
o poveikis ir skirtumas, skiepytas ir ne, patikekit yra  4u.gif


o kaip jus ji nustatot, ta poveiki? g.gif
jei turetumet identiskus dvynius ir viena skiepytumet, kito- ne, tai gal ir butu galima kazkaip ta poveiki ivertint, o dabar? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 08 liepos 2012 - 17:15
QUOTE(uups @ 2012 07 08, 18:14)
o kaip jus ji nustatot, ta poveiki? g.gif
jei turetumet identiskus dvynius ir viena skiepytumet, kito- ne, tai gal ir butu galima kazkaip ta poveiki ivertint, o dabar? g.gif

drinks_cheers.gif

negali lygint, mano vyresnis skiepintas praktiskai visais skiepais (negaves tik MMR). mazas (2.5m) pries pora menesiu gavo DTaP, pries tai gi buvo visiskai be jokios vakcinos. O sirgo tai abu vienodai, tikrai ne ka maziau . Nematau jokio skirtumo tarp savo skiepinto ir neskiepinto vaiku. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 08 liepos 2012 - 20:15
QUOTE(Forgete @ 2012 07 08, 20:14)
Nematau jokio skirtumo tarp savo skiepinto ir neskiepinto vaiku.  doh.gif


Kad nėra ar nematote skirtumo tai ir džiaukitės. Tarp mano vaikų skirtumas yra. Vienas skiepus gavo tik nuo 2 m 3 mėn (beveik pilnai suskiepytas, o atidėti skiepai buvo dėl atopinio dermatito) Mažajam dėl tos pačios priežasties kita gydytoja nenorėjo atidėti skiepų ir mane įkalbėjo skiepyti 3 mėn Po sio skiepo daugiau skiepų vaikas nebegavo, nes užteko to vienintelio. Gaila kad pasidaviau gydytojų provokacijom ir nepalaukiau su skiepais kaip palaukiau augindama vyresnėlį.
Aš už skiepus, bet tik individualiu grafiku, atsižvelgiant į kiekvieno vaiko sveikatos būklę.
Atsakyti
QUOTE(Liutaure @ 2012 07 08, 14:32)
Va čia ir esme  tongue.gif jei tie 90% pasiskiepijo ir tie skiepai neva padeda, tai ko jiems bijoti tu nesiskiepijančių ir galinčių užkrėsti ?


Taip. Labiausiai nerimauti turėtų tų vaikų tėvai, kurie dėl tam tikrų priežasčių negalėjo būti paskiepyti: sergantys lėtinėmis ligomis, patyrę organų transplantaciją, gydomi imunosupresantais, žodžiu- silpniausi. Didesnė dalis sveikų vaikų pajėgūs išgyventi pvz tymus. O apie tuos likusius galima sau leisti negalvoti, tiesa mirksiukas.gif

QUOTE(uups @ 2012 07 08, 18:14)
o kaip jus ji nustatot, ta poveiki? g.gif
jei turetumet identiskus dvynius ir viena skiepytumet, kito- ne, tai gal ir butu galima kazkaip ta poveiki ivertint, o dabar? g.gif

Man taip pat įdomu. bigsmile.gif Niekada jokie,net tos pačios šeimos vaikai, jei jie nėra, kaip rašo uups, identiški dvyniai nebus vienodi savo sveikatos parametrais ar ligų rinkiniu.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2012 07 09, 13:17)
Kad nėra ar nematote skirtumo tai ir džiaukitės. Tarp mano vaikų skirtumas yra. Vienas skiepus gavo tik nuo 2 m 3 mėn (beveik pilnai suskiepytas, o atidėti skiepai buvo dėl atopinio dermatito) Mažajam dėl tos pačios priežasties kita gydytoja nenorėjo atidėti skiepų ir mane įkalbėjo skiepyti 3 mėn Po sio skiepo daugiau skiepų vaikas nebegavo, nes užteko to vienintelio. Gaila kad pasidaviau gydytojų provokacijom ir nepalaukiau su skiepais kaip palaukiau augindama vyresnėlį.
Aš už skiepus, bet tik individualiu grafiku, atsižvelgiant į kiekvieno vaiko sveikatos būklę.

o kas atsitiko mazajam po pirmos vakcinos?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 07 09, 22:54)
o kas atsitiko mazajam po pirmos vakcinos?


Prasidėjo bronchinė astma. Plius virš poros metų vaiką vargino kas vakarą sukylanti temperatūra nuo 37.2 iki 37.6 kartą į du mėnesius (maždaug) kankino karštinės kai temperatūra sukyla iki 40 ir laikosi nuo 3 iki 5 parų (nors vaikas nesilankė nei prekybos centruose, nelankė darželio, jam užteko to, kad kažkas matyt iš šeimos kokį virusą jam užnešdavo, nors pačių mūsų tokie virusai neėmė, net vyresnėlio broliuko). Atlikom įvairiausius tyrimus, rado tik padidėjusią blužnį, o priežasties jokios neišsiaiškino, nurašė viską vaiko jautrumui virusam, na tipo visiškai neatsparus.
Tiesa, nors medikai teigia, kad po pirmos Pentaxim vakcinos reakcijos neturėtų būti, mano vaikui sukilo temperatūra ir stipriai ištino šlaunis su didžiuliu guzu skiepo vietoje (prieš skiepą ir po jo vaikui daviau Claritin sumažinti alerginei reakcijai, bet negelbėjo). Aišku tas per dvi savaites praėjo. Bet mane labiau neramino vėlesnė reakcija, o ne ta pirmoji.
Atsakyti
mano vyriausiąjai,kuri gavusi visus skiepus pagal kalendorių,irgi būdavo tos karštinės,tik ne taip dažnai,maždaug kartą per pusmetį,prasidėjo apie 7mėn;pirmą kartą su bėrimu po trijų dienų,o paskui be bėrimų,tiesiog sukarščiuoja vaikas nei iš šio,nei iš to iki 40 ir serga 3-4dienas,nei slogos,nei kosulio ir praeina taip be niekur nieko unsure.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 10 liepos 2012 - 13:34
Maniškiui buvo taip kad karščiuoja 5 dienas, tada 5 dienas nėra temperatūros ir vėl 5 dienas sukyla iki 40.
Atsakyti
mano neskiepintas tiek atsirgo, kad as jau tikrai taip neburnoju ant tu skiepu, stengiuosi ziureti objektyviai ir laikytis aukso vidurio. Bet jei norisi rasti atpirkimo ozi tai visada galima rast.
Atsakyti
Jei tai būtų buvęs sirgimas su slogom, kosuliais aš suprasčiau, visi vaikai serga, pati vaikystėje darželio praktiškai nelankiau nes visada sirgau. Bet šiuo atveju buvo pastovūs aukšti temperatūros svyravimai be aiškio priežasties.
Atsakyti
Kadangi daug sirgom, velavom su skiepais, dabar 1,6men gavom 6men skiepa, velniop kad as daugiau skiepyciau vaika... doh.gif Dvi dienas temperatura, nakti nemiega, pradejo kosinti, vemti, viduriuoti....nevalgo jau 7 para...einu is proto, jau vaziuosim i ligonine...gydytoja sako negali buti, na kaip negali buti, iki tol buves sveikas vaikas visiskai pasikeite, tapo piktas, irzlus, o kur dar visa puokste salutiniu poveikių..dieve maldauju kad tik nebutu ko blogiau doh.gif ir kur buvo mano galva, kam as skiepinau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2012 07 11, 14:09)
Kadangi daug sirgom, velavom su skiepais, dabar 1,6men gavom 6men skiepa, velniop kad as daugiau skiepyciau vaika... doh.gif Dvi dienas temperatura, nakti nemiega, pradejo kosinti, vemti, viduriuoti....nevalgo jau 7 para...einu is proto, jau vaziuosim i ligonine...gydytoja sako negali buti, na kaip negali buti, iki tol buves sveikas vaikas visiskai pasikeite, tapo piktas, irzlus, o kur dar visa puokste salutiniu poveikių..dieve maldauju kad tik nebutu ko blogiau doh.gif ir kur buvo mano galva, kam as skiepinau.. verysad.gif

vat dazniausiai mamos apie skiepyjimasi pagalvojai kai susiduria gyvenime su jo pasekmemis, tada ima save kaltinti. juk negimeme visko zinodami.
Atsakyti