Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

QUOTE(neiruke @ 2012 07 04, 13:42)
vakcinos kurejams, farmacininkams, tas butu tik didziulis minusas. kiek per valstybes kisene tokie skiepai pinigu nuplauna, o jei pradetu fiksuoti statistika tikslia apie vakcinos zala ir pasekmes ir dazniau per telika ar radija parekautu apie tai, daug pinigu netektu.

Yra pakankamai šalių ir referavimo apie vaistų šalutinį poveikį sistemų, veikiančių pakankamai efektyviai. Amerikietiškasis pranešimo apie vakcinų sukeltus šalutinius poveikius variantas veikia ne pirma diena. Tai ar tikrai vakcinų gamintojai blokuoja LT šalutinių poveikių registravimo sistemą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2012 07 04, 10:50)
kas dar tikite farmacininkais ir ju vaistu nauda: http://www.lrytas.lt...ki-lietuvos.htm    neabejoju greit atsiras straipsniu ir del skiepu.... B)mano vaikui nuo bronhines asmos vaistai turejo dideli pasalini poveiki,bet medikams tai normalu....dabar aisku kodel. smile.gif

Siaubas sad.gif Mums nuo astmos vaistus israse nors net astmos nera, bet kam mano nuomone idomi doh.gif palei siol jau metai laiko turime juos vartoti, ale ne karto nedaviau ir neduosiu ir ner jokios astmos doh.gif

QUOTE(dange @ 2012 07 04, 13:51)
Tai ar tikrai vakcinų gamintojai blokuoja LT šalutinių poveikių registravimo sistemą  mirksiukas.gif

O tai norit pasakyt registruoja viska Lietuvoj??? Nebejuokinkit. Gydytojai net nepripazista kad tai skiepo pasekme, apie koki dar registravima gali buti kalba? Anot musu gyd nuo skiepo gali but tik temperatura ir viskas. O daugiau jei kas atsitinka tai cia jau ne skiepas kaltas.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 05 liepos 2012 - 07:39
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 07 05, 08:39)
Siaubas sad.gif Mums nuo astmos vaistus israse nors net astmos nera, bet kam mano nuomone idomi  doh.gif  palei siol jau metai laiko turime juos vartoti, ale ne karto nedaviau ir neduosiu ir ner jokios astmos  doh.gif
Mes taip pat gereme vaistus 8men.,nutraukem,nes buvo pasalinis poveikis. Gydemes homeopatiniais,o dabar is vis nieko nereikia vartot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neiruke @ 2012 07 04, 13:42)
vakcinos kurejams, farmacininkams, tas butu tik didziulis minusas. kiek per valstybes kisene tokie skiepai pinigu nuplauna, o jei pradetu fiksuoti statistika tikslia apie vakcinos zala ir pasekmes ir dazniau per telika ar radija parekautu apie tai, daug pinigu netektu.


Jei paaiškėtų, kad buvo pranešti ir neregistruoti šalutiniai poveikiai, patikėkit, farmacinei bendrovei būtų labai nesaldu. O vat kodėl gydytojai nepraneša apie įtariamus šalutinius poveikius (rašau įtariamus, nes pranešti privaloma bet kokius, kurie galimai susiję, nereikia jokių įrodymų, juos jau nagrinėsis pati farmacinė bendrovė), gal jų reiktų ir paklausti. Viena iš priežasčių, tiesiog tingi pildyti daugybę popierių ir galbūt Lietuvoje dar nėra tokios didelės atsakomybės už tokių įvykių nepranešimą, šito nežinau, labiau susipažinus esu su užsienio įstatymais.

Šiaip jau patys pacientai visados gali kreiptis tiesiogiai į farmacinę bendrovę, aš visada taip darau, sureaguojama labai greitai ir dar papildai daug popierių - nuo iki. Ir tai nenukišama į stalčius, mačiau, pvz papildytą informacinį lapelį apie tai, ką mes pranešėm.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 07 05, 10:03)
Jei paaiškėtų, kad buvo pranešti ir neregistruoti šalutiniai poveikiai, patikėkit, farmacinei bendrovei būtų labai nesaldu. O vat kodėl gydytojai nepraneša apie įtariamus šalutinius poveikius (rašau įtariamus, nes pranešti privaloma bet kokius, kurie galimai susiję, nereikia jokių įrodymų, juos jau nagrinėsis pati farmacinė bendrovė), gal jų reiktų ir paklausti. Viena iš priežasčių, tiesiog tingi pildyti daugybę popierių ir galbūt Lietuvoje dar nėra tokios didelės atsakomybės už tokių įvykių nepranešimą, šito nežinau, labiau susipažinus esu su užsienio įstatymais.

Šiaip jau patys pacientai visados gali kreiptis tiesiogiai į farmacinę bendrovę, aš visada taip darau, sureaguojama labai greitai ir dar papildai daug popierių - nuo iki. Ir tai nenukišama į stalčius, mačiau, pvz papildytą informacinį lapelį apie tai, ką mes pranešėm.

Fedea, pataisysiu mirksiukas.gif Ne farmacinė bendrovė registruoja įtariamus šalutinius poveikius(nors, gavusi tokią informaciją iš gydymo įstaigų ar vartotojų, turi pareigą apie tai pranešti), bet VVKT. Ir nagrinėja įvykius ne pati farmacinė bendrovė.
Atsakyti
Kaip jau rasiau keliose temose esu pries skiepus savo vaikui. Nesu pries skiepus apskritai. Man atrodo skiepu nauda gali persverti skiepu zala gyvenant nepatenkinamom salygom t.y. kokybisko maisto trukumas, prastos gyvenimo salygos, gyvenamoji vieta aukstos rizikos grupeje ir t.t. Musu atveju skiepu zala persvertu skiepu nauda, nes dukros imuniteta stiprinu naturaliais budais, o ne chemijos ir gyvunu ar zmoniu mirusiais embrionais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 05, 17:44)
Kaip jau rasiau keliose temose esu pries skiepus savo vaikui. Nesu pries skiepus apskritai. Man atrodo skiepu nauda gali persverti skiepu zala gyvenant nepatenkinamom salygom t.y. kokybisko maisto trukumas, prastos gyvenimo salygos, gyvenamoji vieta aukstos rizikos grupeje ir t.t. Musu atveju skiepu zala persvertu skiepu nauda, nes dukros imuniteta stiprinu naturaliais budais, o ne chemijos ir gyvunu ar zmoniu mirusiais embrionais  schmoll.gif

Va šitoji dalis man patiko labiausiai bigsmile.gif Gyveni sau aplinkoje, kur suvakcinuota daugiau nei 90 proc. svetimų vaikų ir esi prieš skiepus savo vaikui bigsmile.gif
Atsakyti
Negyvenu aukstos rizikos kontinentuose kaip Afrika ar Azija, jei ten gyventume tikrai savo dukra skiepinciau nuo mirtingu ligu tokiu kaip maliarija, viduriu siltine, geltonojo drugio ir t.t., Gyvenant Europoje, turint geras gyvenimo salygas, laikantis higienos nematau mirtino reikalo farsiruoti vaika vakcinom nuo ligu kuriu gyvenime pati esu nesirgusi. Tais laikais toks agresyvus vakcinavimas neegzistavo, kai kurie vaikai sirgo ir vejaraupiais ir kiaulyte, o dabar jei galetu turbut suskiepintu vaikus ir nuo slogos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 07 05, 08:39)
Siaubas sad.gif Mums nuo astmos vaistus israse nors net astmos nera, bet kam mano nuomone idomi  doh.gif  palei siol jau metai laiko turime juos vartoti, ale ne karto nedaviau ir neduosiu ir ner jokios astmos  doh.gif
O tai norit pasakyt registruoja viska Lietuvoj??? Nebejuokinkit. Gydytojai net nepripazista kad tai skiepo pasekme, apie koki dar registravima gali buti kalba? Anot musu gyd nuo skiepo gali but tik temperatura ir viskas. O daugiau jei kas atsitinka tai cia jau ne skiepas kaltas..  doh.gif

jo, gydytojai dar netgi itikineja mama kad cia vaikui nealergija pirmomis alergijos dienomis, o kai jau alergija paumeja jau nebezino ka sakyti ir tyli. bet to kortelese nefiksuoja kazkodel. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2012 07 05, 13:18)
Fedea, pataisysiu  mirksiukas.gif Ne farmacinė bendrovė registruoja įtariamus šalutinius poveikius(nors, gavusi tokią informaciją iš gydymo įstaigų ar vartotojų, turi pareigą apie tai pranešti), bet VVKT. Ir nagrinėja įvykius ne pati farmacinė bendrovė.


Na, su Lietuva nedirbu, VVKT tiksliai funkcijų nežinau. tikiu, kad gydytojams tai pirmoji instancija kreiptis. bet net Lietuvoj aš, kaip vartotoja pranešinėjau tiesiai farmacinėms. turėtų būti abu keliai kaip pirmasis pranešimo etapas. paskui jau viskas plaukia į pharmacovigilance department.

esmė aišku ne tame, o kad pranešti apie pašalinius poveikius nėra vien gydytojo privilegija ar pareiga, o ir mūsų, vartotojų. Negalim skųstis ir kaltinti gydytojų ar farma bendrovių dėl jų neveiklumo, jei patys nieko nedarom.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2012 07 06, 00:27)
Na, su Lietuva nedirbu, VVKT tiksliai funkcijų nežinau. tikiu, kad gydytojams tai pirmoji instancija kreiptis. bet net Lietuvoj aš, kaip vartotoja pranešinėjau tiesiai farmacinėms. turėtų būti abu keliai kaip pirmasis pranešimo etapas. paskui jau viskas plaukia į pharmacovigilance department.

esmė aišku ne tame, o kad pranešti apie pašalinius poveikius nėra vien gydytojo privilegija ar pareiga, o ir mūsų, vartotojų. Negalim skųstis ir kaltinti gydytojų ar farma bendrovių dėl jų neveiklumo, jei patys nieko nedarom.

dalis tiesos yra , bet kai visuose galuose zmones atsimusa i siena, tai ir nera ko cia draskytis, nes nieko nepadaryti budamas mazas zmogeliukas. va jei kokio didelio pono vaikui taip nutiktu tai skandala padarytu.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2012 07 05, 16:47)
Va šitoji dalis man patiko labiausiai  bigsmile.gif Gyveni sau aplinkoje, kur suvakcinuota daugiau nei 90 proc. svetimų vaikų ir esi prieš skiepus savo vaikui  bigsmile.gif



Va čia ir esme tongue.gif jei tie 90% pasiskiepijo ir tie skiepai neva padeda, tai ko jiems bijoti tu nesiskiepijančių ir galinčių užkrėsti ?


Papildyta:
Pasisakysiu ir aš 4u.gif

Turiu tris vaikus, 2003, 2007 ir 2012 metu gimimo

vyriausioji skiepyta pagal programa, turejom dideli salutini poveiki, jei kas atsuktu laika - neskiepyciau,

2007 ir 2012 yra skiepyti tik nuo tuberkuliozes ir hepatito gimdymo namuose ir po to dar hepatito pakartotinis. Daugiau NESISKIEPYSIM. Jauciu spaudima ir priziurinciu gydytoju. Nesu aplamai prieš skiepus, tiesiog man gaila sveikiems vaikams svirksti nuodu kokteilius, todel laukiu, kol atsiras vienvalentes vakcinos ir pakiepysiu berniukus nuo kiaulytes (parotito) tikiu, kad atsiras, nes jau nuo raudoniukes yra vienvalentes vakcinos 4u.gif
Galbut veliau skiepysimes ir daugiau, pvz. nuo meningito, bet laukiu, nes dar nesu sukaupusi daug informacijos, nesu isigilinus, tiesiog noriu vaikams ko geriausio smile.gif
o poveikis ir skirtumas, skiepytas ir ne, patikekit yra 4u.gif
Atsakyti