Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

QUOTE(kackac @ 2015 11 17, 16:13)
Negaliu patikėti savo akimis bigsmile.gif "...nes visi turi būti paskiepyti be išimčių wink.gif". Džiuginančios permainos 4u.gif  Nuo kalbų - prie darbų.


Nesidžiauk, mano nuomonė apie vakcinas ir vakcinavimą nepasikeitė wink.gif
Rašydama, kad visi turi būti paskiepyti be išimčių tiesiog persakiau tavo nuomonę, nes būtent tu taip galvoji, tik va medikams kažkodėl suteiktum galimybe nesivakcinuot, bent jau taip rašei: "Jei tobulieji pacientukai bus pasiskiepiję, tai ir medikiukams poreikis revakcinuotis sumažės."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 17 lapkričio 2015 - 16:22
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 17, 16:15)
Tik po visų medikų ir farmacininkų 4u.gif Rodykite pavyzdį wub.gif

Visi medikai ir farmacininkai seniai vakcinuoti. Ne tos mados sklandė 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bevardė @ 2015 11 17, 16:21)
Nesidžiauk, mano nuomonė apie vakcinas ir vakcinavimą nepasikeitė wink.gif
Rašydama, kad visi turi būti paskiepyti be išimčių tiesiog persakiau tavo nuomonę, nes būtent tu taip galvoji, tik va medikams kažkodėl suteiktum galimybe nesivakcinuot, bent jau taip rašei: "Jei tobulieji pacientukai bus pasiskiepiję, tai ir medikiukams poreikis revakcinuotis sumažės."

Patvirtinu, visi. Išimtys - tik pagal kontraindikacijas.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 11 17, 16:29)
Visi medikai ir farmacininkai seniai vakcinuoti. Ne tos mados sklandė 4u.gif


"Tos mados" buvo visais laikais. Žinau asmeniškai ne vieną mediką, kuris nei pats vakcinavosi (suaugęs) nei savo vaikų vakcinuoja, ar bent jau vakcinuoja ne visomis rekomenduojamomis vakcinomis, beja, dažniausiai atsisakoma būten HB vakcinos.

Papildyta:
QUOTE(kackac @ 2015 11 17, 16:32)
Patvirtinu, visi. Išimtys - tik pagal kontraindikacijas.


O medikiukai? A, apsigalvojai, jau ir jie privalo? O pati ar esi vakcinuota nuo HB, aš asmeniškai ne, nes tiesiog tos vakcinos dar nebuvo, o kai ji atsirado aš jau pati vaikus gimdžiau. Tiesa, abiejų nėštumų metu tyriausi nuo HB, pas mane jo nerado.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 11 17, 16:32)
Visi medikai ir farmacininkai seniai vakcinuoti. Ne tos mados sklandė 4u.gif


Be įrodymų,tai tik kalbos.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 11 17, 16:40)
O medikiukai?

Nu. Jai pakišau straipsnį, o ką ji jame pamatė? g.gif Špygą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 11 17, 16:40)
"Tos mados" buvo visais laikais. Žinau asmeniškai ne vieną mediką, kuris nei pats vakcinavosi (suaugęs) nei savo vaikų vakcinuoja, ar bent jau vakcinuoja ne visomis rekomenduojamomis vakcinomis, beja, dažniausiai atsisakoma būten HB vakcinos.

Papildyta:
O medikiukai? A, apsigalvojai, jau ir jie privalo? O pati ar esi vakcinuota nuo HB, aš asmeniškai ne, nes tiesiog tos vakcinos dar nebuvo, o kai ji atsirado aš jau pati vaikus gimdžiau. Tiesa, abiejų nėštumų metu tyriausi nuo HB, pas mane jo nerado.

Senesnės kartos chirurgai praktiškai dauguma įgijo natūralų imunitetą. Dabartinis jaunimas dauguma jau suvakcinuotas pagal kalendorių. Prievolės dėl HB nėra, tad galit netryzniot. Tačiau, turėtum žinoti, kad būtent vaikystėje hepatitas B yra labai pavojingas dėl perėjimo į lėtinę formą praktiškai 90 proc. atvejų. Saugusiojo persirgimas nėra toks pavojingas - apie 2 proc. lėtinių formų. Kūdikis, beje, turi pakankamai daug rizikų:
Many anti-vaxers express concern over the hepatitis B vaccine, often claiming that hepB is a sexually transmitted disease. While that is primarily true, it can be transmitted via other means, such as “Direct contact with the blood or open sores of an infected person”. What this means is that if an infant comes in contact with the body fluids of an infected individual (e.g., family, hospital visitors, undiagnosed hospital staff, children at day care or day care workers), then they can contract the disease. This can be quite serious, because the younger a person is when infected, the more likely they are to develop chronic infection, which can lead to liver cancer and other serious complications.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 17, 17:06)
Nu. Jai pakišau straipsnį, o ką ji jame pamatė? g.gif Špygą? unsure.gif

Tokiam straipsniui vieta lauko tualete ant vinies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 11 17, 17:17)
Tačiau, turėtum žinoti, kad būtent vaikystėje hepatitas B yra labai pavojingas dėl perėjimo į lėtinę formą praktiškai 90 proc. atvejų.


Žinau tai, bet taip pat žinau, kad yra ir daugybė kitų būdų vaiką nuo šios ligos apsaugoti, ir tai nebūtinai turi būti skiepai, išskyrus atvejus, kai pati mama serga hepatitu B.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 11 18, 09:34)
Žinau tai, bet taip pat žinau, kad yra ir daugybė kitų būdų vaiką nuo šios ligos apsaugoti, ir tai nebūtinai turi būti skiepai, išskyrus atvejus, kai pati mama serga hepatitu B.

Kokių: neskaitant bendrųjų priemonių, taikomų visoms krauju perduodamoms infekcijoms ?
Atsakyti
O bendrosios priemonės tai tik skiepai?
Kodėl prašot vardinti kitas o ne bendrasias priemones, tų bendrųjų užtektinai yra, jas ir turėjau omenyje įvardindama kaip alternatyvą kūdikio skiepui. Tikrai ne apie žolininikių užkalbėjimus rašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 11 18, 12:22)
O bendrosios priemonės tai tik skiepai?
Kodėl prašot vardinti kitas o ne bendrasias priemones, tų bendrųjų užtektinai yra, jas ir turėjau omenyje įvardindama kaip alternatyvą kūdikio skiepui. Tikrai ne apie žolininikių užkalbėjimus rašiau smile.gif

Skiepai- ne bendrosios mirksiukas.gif
Jei bendrųjų būtų užtektinai, neturėtumėm trečdalio populiacijos su serologiniais virusinio hepatito B žymenimis mirksiukas.gif Nebent darom prielaidą, kad kas trečias gyventojas pas mumi narkomanas, homoseksualas arba medikas bigsmile.gif
Atsakyti
Hepatitu gali užsikrėsti ir kirpyklose ar grožio salonuose. Manikiūrai pedikiūrai ir visokios kitokios procedūros.
Tiesa yra atvejai kai hepatitu užsikrečiama stomatologijos kabinetuose ar perpilant kraują. Bet negi skiepai tinkami dengti grubias nedovanotinas medikų klaidas?
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 11 17, 17:17)
Tokiam straipsniui vieta lauko tualete ant vinies 4u.gif

Tuomet jūsų visus įkeltus irgi. Nė viena nestovėjome prie atseit mokslininkų ir netikrinome jų darbo skaidrumo smile.gif
Atsakyti