Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

Nesupratau, kaip galima skelbt kad LT nebuvo rimtu reakciju i skiepus? blink.gif
Taigi pasauline statistika yra. Kas, mes dievo pateptieji kokie kad lietuviu tai neishtinka? g.gif
Po MMR skiepo pasaulyj, pvz buna 1 anafilaksinis shokas 100 000 doziu (Patja et al duomenimis).
Reiketu anotacijas ishtaisyt...kad lietuviu jokia zaraza negriebia, ten kitiems viskas nutinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2014 06 19, 18:06)
Nesupratau, kaip galima skelbt kad LT nebuvo rimtu reakciju i skiepus? blink.gif
Taigi pasauline statistika yra. Kas, mes dievo pateptieji kokie kad lietuviu tai neishtinka? g.gif
Po MMR skiepo pasaulyj, pvz buna 1 anafilaksinis shokas  100 000 doziu (Patja et al duomenimis).
Reiketu anotacijas ishtaisyt...kad lietuviu jokia zaraza negriebia, ten kitiems viskas nutinka  doh.gif

Pas mus komplikaciju nebuna tik SUTAPIMAI.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2014 06 19, 17:15)
tai jeigu jūs nesirgę tom ligom ir nesiskiepiję,tai ir neturit atsparumo,nebent kuria nors liga,pvz raudonuke persirgot besimptome forma,kitom ligom tai būtų mažai tikėtina


Bet as isivaizduoju, kad kiekvienas organizmas skirtingai atsparus ir galbut kazkurioms ligoms savaime yra didesnis atsparumas, ar taip negali buti?
Atsakyti
QUOTE(deimanciukas_ @ 2014 06 19, 22:36)
Bet as isivaizduoju, kad kiekvienas organizmas skirtingai atsparus ir galbut kazkurioms ligoms savaime yra didesnis atsparumas, ar taip negali buti?

gali mirksiukas.gif mano dvi dukros iš trijų sirgo parakokliušu,trečia(vidurinioji) ne.Bet to niekaip nepatikrinsi ir nesužinosi iš anksto
Atsakyti
Aš esu už skiepus, manau, kad tai yra vienas iš geriausių medicinos atradimų, kuris išgelbėjo daug gyvybių.
Neseniai Italijoje mirė 28 dienų naujagimė nuo kokliušo.Tokio amžiaus naujagimiai dar neskiepijami, skiepijami vėliau.Manoma, kad užsikrėtė kokliušu, nes yra daug neskiepytų vaikų ir Italijoje, tad atsirado palankesnė terpė atgyti infekcinėms ligoms.
Manau, kad būtina skiepytis dar ir iš pilietinės pareigos, kad apsaugotume naujagomius ir vaikus, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių negali skiepytis.
Atsakyti
QUOTE(Lybera @ 2015 10 12, 14:22)
Aš esu už skiepus, manau, kad tai yra vienas iš geriausių medicinos atradimų, kuris išgelbėjo daug gyvybių.
Neseniai Italijoje mirė 28 dienų naujagimė nuo kokliušo.Tokio amžiaus naujagimiai dar neskiepijami, skiepijami vėliau.Manoma, kad užsikrėtė kokliušu, nes yra daug neskiepytų vaikų ir Italijoje, tad atsirado palankesnė terpė atgyti infekcinėms ligoms.
Manau, kad būtina skiepytis dar ir iš pilietinės pareigos, kad apsaugotume naujagomius ir vaikus, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių negali skiepytis.


Kūdikiai kokliušu dažniausiai užsikrečia nuo suaugusiųjų, kurie jau seniai praradę atsparumą šiai ligai.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 10 12, 15:01)
Kūdikiai kokliušu dažniausiai užsikrečia nuo suaugusiųjų, kurie jau seniai praradę atsparumą šiai ligai.


Bet skirtumas tame, kad suaugęs žmogus nuo šios ligos gali išskapstyti, o ką tik gimusiam naujagimiui, kuris dar negali būti paskiepytas, tai gal tapti mirtina liga kaip matome šiuo atveju.
Atsakyti
Tai gal vertėtų skatinti suaugusius revakcinuotis, o ne vien piktintis neskiepijamais vaikais, kurie kartais labai sunkiai perneša vakcinas ypač su kokliušo komponentu?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 10 13, 08:32)
Tai gal vertėtų skatinti suaugusius revakcinuotis, o ne vien piktintis neskiepijamais vaikais, kurie kartais labai sunkiai perneša vakcinas ypač su kokliušo komponentu?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Beveik į temą. :]

http://totallythebom...inate-your-kids
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 11 14, 20:30)

"... nes mama iš prigimties žino daugiau, nei visi kiti". lotuliukas.gif Eilinis kliedesys 4u.gif
Atsakyti
Viską perskaitėt? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 14 lapkričio 2015 - 22:03