Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 02, 21:59)
Aišku, būna visko.. bet.. tarkim.. jei mano kūdikis susirgtų kokliušu ( būtent patiems mažiausiems jis pavojingiausias ), ir dėl nuolatinio kvėpavimo stojimo jam būtų pažeistos smegenys, aš sau niekada neatleisčiau, kad jo nepaskiepijau.
o kaip nuo kokliuso skiepo nepasizeidzia smegenys??mazai domejotes apie skiepu zala,MMR skiepas pazeide smegenis mano vaikui jam 5.5metu o jis nekalba,kaip man sau atleisti??
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 02, 20:59)
Aišku, būna visko.. bet.. tarkim.. jei mano kūdikis susirgtų kokliušu ( būtent patiems mažiausiems jis pavojingiausias ), ir dėl nuolatinio kvėpavimo stojimo jam būtų pažeistos smegenys, aš sau niekada neatleisčiau, kad jo nepaskiepijau.

jusu vaikas ir paskiepintas gali susirgti kokliušu.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 12 02, 23:41)
jusu vaikas ir paskiepintas gali susirgti kokliušu.


arba parakokliušu,nuo kurio skiepo nėra biggrin.gif ,o ligos eiga identiška kokliušui
Atsakyti
Gali susirgti ir paskiepytas, bet jau didesnis ir lengvesne forma. Niekas negali duoti 100% garantijų, taip tiesiog nebūna. Visada reikia pasverti galimą žalą ir naudą. Ir svarstyklės nusvyra skiepų naudai. Laimė, dauguma tėvų skiepija savo vaikus būtinosiomis vakcinomis, ir taip išvengiame masinių sirgimų.
Nežinau, ar tikrai bijote labiau pašalinio poveikio o ne ligų? Pasekmių po jų, galų gale vaistų pašalinio poveikio. Mirė nuo kokliušo kūdikis Vilniuje. Negana to , kad jis buvo neskiepytas, bet tėvai dar atsisakė ir gydymo, nes vaistai juk nuodas... Tai šeimai iškelta byla, bet vaiko jau nebesugražinsi.
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 03, 11:08)
Gali susirgti ir paskiepytas, bet jau didesnis ir lengvesne forma. Niekas negali duoti 100% garantijų, taip tiesiog nebūna. Visada reikia pasverti galimą žalą ir naudą. Ir svarstyklės nusvyra skiepų naudai. Laimė, dauguma tėvų skiepija savo vaikus būtinosiomis vakcinomis, ir taip išvengiame masinių sirgimų.
Nežinau, ar tikrai bijote labiau pašalinio poveikio o ne ligų? Pasekmių po jų, galų gale vaistų pašalinio poveikio. Mirė nuo kokliušo kūdikis Vilniuje. Negana to , kad jis buvo neskiepytas, bet tėvai dar atsisakė ir gydymo, nes vaistai juk nuodas... Tai šeimai iškelta byla, bet vaiko jau nebesugražinsi.
Tas kudikis mire todel ,kad tevai atsisake gydymo.Susiraskite straipsni.
Taip as dabar labiau skiepu bijau ,nei ligu.As irgi kazkada zinojau tik apie skiepu nauda,dabar zinau apie ju zala.Labai daug info anglu,rusu kalbomis,video,va o lietuviu kalba mazoka,taip iseina Lietuvoje skiepai nezaloja vaiku,zmoniu ir t.t.Ar tik bijoma garsiai apie tai sneketi?

http://www.independe...th-8570596.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 03 gruodžio 2013 - 12:16
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 03, 10:08)
Gali susirgti ir paskiepytas, bet jau didesnis ir lengvesne forma. Niekas negali duoti 100% garantijų, taip tiesiog nebūna. Visada reikia pasverti galimą žalą ir naudą. Ir svarstyklės nusvyra skiepų naudai. Laimė, dauguma tėvų skiepija savo vaikus būtinosiomis vakcinomis, ir taip išvengiame masinių sirgimų.
Nežinau, ar tikrai bijote labiau pašalinio poveikio o ne ligų? Pasekmių po jų, galų gale vaistų pašalinio poveikio. Mirė nuo kokliušo kūdikis Vilniuje. Negana to , kad jis buvo neskiepytas, bet tėvai dar atsisakė ir gydymo, nes vaistai juk nuodas... Tai šeimai iškelta byla, bet vaiko jau nebesugražinsi.


Esmė tame, kad kiekvienam vaikui tai yra labai individualu. O skiepijama masiškai neatsižvelgiant į nieką, lyg tie skiepai būtų koks obuolys, kuris labai naudingas žmogaus sveikatai. Va kame problema. Negalima kategoriškai teigti, kad skiepai tik blogis, ar kad skiepai tik gėris. Bet skiepyti visus iš eilės ir dažnai net nepaisant, jog pvz vaikas sloguoja ar ką tik po ligos ir pan., tikrai negalima. Prieš dvidešimt metų mano pirmagimio pediatrė kontroliavo mano vaiko skiepijimą ir tai darė pagal individualų planą, skirtą būtent mano vaikui, nes turėjome dermatito problemų. Iki metų mano vaikas augo visiškai neskiepytas ir niekas manęs negąsdino, kad vaje kaip baisu, vaikas neskiepytas, sėdėkite namie, niekur neikite, kad tik neužsikrėstų, kad tik nesusirgtų ir pan., vienintelį skiepą nuo tuberkuliozės vaikas buvo gavęs gimdymo namuose. Dabar dermatitas niekam nerūpi, medikai aiškina, jog skiepyti galima ir dermatitu sergantį vaiką. Svarbu padėti pliusiuką, jog vaikas paskiepytas. Medikams tinka skiepyti ir sloguojantį vaiką. Ir ką tik po ligos. Nors po ligos vaiko negalima skiepyti mėnesį laiko, kad organizmas atsistatytų, imunitetas sustiprėtų. Anksčiau taip nebūdavo. Mano pirmagimio pediatrė net antibiotikų neskirdavo pirmas tris ligos dienas, jei tai nebūdavo kažkoks aiškiai rimtas reikalas antibiotikų gėrimui. O kiek medikų apsidrausdami kiša antibiotikus iš karto. Paskui stebimės, baisimės, kad ligos tampa atsparios antibiotikams. Ir su skiepais panašiai - gyvenimas lyg ir gerėja, o skiepų tik daugėja, o skiepų padaryta žala irgi ne taip jau retai nuskamba. Žodžiu, skiepų tema galima diskutuoti labai daug. Bet aš esu už tai, kad kiekvienam vaikui skiepijimai būtų atliekami pagal individualų planą, kad būtų rimtai apgalvojama ar tikrai vaikui reikia vieno ar kito skiepo, kad būtų skiepijimas tik visiškai sveikas vaikas, kad po skiepo būtų patikrinama ar susidarė organizme atitinkamas antikūnų kiekis ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2013 12 03, 13:34)
Esmė tame, kad kiekvienam vaikui tai yra labai individualu. O skiepijama masiškai neatsižvelgiant į nieką, lyg tie skiepai būtų koks obuolys, kuris labai naudingas žmogaus sveikatai. Va kame problema. Negalima kategoriškai teigti, kad skiepai tik blogis, ar kad skiepai tik gėris. Bet skiepyti visus iš eilės ir dažnai net nepaisant, jog pvz vaikas sloguoja ar ką tik po ligos ir pan., tikrai negalima. Prieš dvidešimt metų mano pirmagimio pediatrė kontroliavo mano vaiko skiepijimą ir tai darė pagal individualų planą, skirtą būtent mano vaikui, nes turėjome dermatito problemų. Iki metų mano vaikas augo visiškai neskiepytas ir niekas manęs negąsdino, kad vaje kaip baisu, vaikas neskiepytas, sėdėkite namie, niekur neikite, kad tik neužsikrėstų, kad tik nesusirgtų ir pan., vienintelį skiepą nuo tuberkuliozės vaikas buvo gavęs gimdymo namuose. Dabar dermatitas niekam nerūpi, medikai aiškina, jog skiepyti galima ir dermatitu sergantį vaiką. Svarbu padėti pliusiuką, jog vaikas paskiepytas. Medikams tinka skiepyti ir sloguojantį vaiką. Ir ką tik po ligos. Nors po ligos vaiko negalima skiepyti mėnesį laiko, kad organizmas atsistatytų, imunitetas sustiprėtų. Anksčiau taip nebūdavo. Mano pirmagimio pediatrė net antibiotikų neskirdavo pirmas tris ligos dienas, jei tai nebūdavo kažkoks aiškiai rimtas reikalas antibiotikų gėrimui. O kiek medikų apsidrausdami kiša antibiotikus iš karto. Paskui stebimės, baisimės, kad ligos tampa atsparios antibiotikams. Ir su skiepais panašiai - gyvenimas lyg ir gerėja, o skiepų tik daugėja, o skiepų padaryta žala irgi ne taip jau retai nuskamba. Žodžiu, skiepų tema galima diskutuoti labai daug. Bet aš esu už tai, kad kiekvienam vaikui skiepijimai būtų atliekami pagal individualų planą, kad būtų rimtai apgalvojama ar tikrai vaikui reikia vieno ar kito skiepo, kad būtų skiepijimas tik visiškai sveikas vaikas, kad po skiepo būtų patikrinama ar susidarė organizme atitinkamas antikūnų kiekis ir pan.
Pritariu Jums 100%,cia UK pavizdziui nera problema nesiskiepyti tokios ligos:asma,diabetas,dermatitas,sienlige,maisto netoleravimas ir kt.Tipo cia ne problema ,galima skiepytis drasiai. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 12 02, 21:41)
jusu vaikas ir paskiepintas gali susirgti kokliušu.


As buvau skiepyta ir sirgau kokliusu, ir dar labai ziauriai. Mano brolis - taip pat. Ir kas is to skiepo?
Atsakyti
Galiu stipriai parekomenduoti paziureti filma "The Greater Good" - jame pateiktos nuomones ir informacija tiek is skiepu priesininku, tiek is gydytoju, kurie pritaria dabartiniam skiepu rezimui, tiek is tevu, kuriu vaikai nukentejo nuo skiepu, is gydytoju kuriu nuomone skiepijama per daug ir per daznai, taip pat - issami informacija apie tai kaip skiepai gaminami, kas ju sudetyje, ir kaip farmacines komanijos tiria ju sauguma ir gauna leidimus masiniam naudojumui. TIKRAI privers susimastyti ir bentjau issikelti sau klausima ar TIKRAI skiepai yra tokie saugus ir efektyvus, kaip teigia daugelis mediku.

The Greater Good Movie Trailer

Nezinau ar yra internete kur ikeltas visas filmas - verta paieskoti.

Radau nuoroda, ziurekit gal veiks - tereikia uzsiregistruoti.

The Greater Good Movie nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LasiukeUK: 03 gruodžio 2013 - 14:45
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 12 03, 14:35)
Galiu stipriai parekomenduoti paziureti filma "The Greater Good"  - jame pateiktos nuomones ir informacija tiek is skiepu priesininku, tiek is gydytoju, kurie pritaria dabartiniam skiepu rezimui, tiek is tevu, kuriu vaikai nukentejo nuo skiepu, is gydytoju kuriu nuomone skiepijama per daug ir per daznai, taip pat - issami informacija apie tai kaip skiepai gaminami, kas ju sudetyje, ir kaip farmacines komanijos tiria ju sauguma ir gauna leidimus masiniam naudojumui. TIKRAI privers susimastyti ir bentjau issikelti sau klausima ar TIKRAI skiepai yra tokie saugus ir efektyvus, kaip teigia daugelis mediku.



aciu uz rekomendacija 4u.gif paziurejau.
Tik, aisku, nera ta informacija tokia jau ivairiapuse smile.gif Sakyciau, gerokai i vienus vartus. Ir labai dideliu emociniu kruviu. Nei vienos sheimos, gedincios mirusio neskiepyto kudikio ar priziurincio ligos suluoshinta vaika nerode...
Nors tiems, kas besalygishkai tiki visuotinu vakcinavimo geriu, turbut verta paziuret smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 12 04, 22:10)
aciu uz rekomendacija  4u.gif  paziurejau.
Tik, aisku, nera ta informacija tokia jau ivairiapuse smile.gif Sakyciau, gerokai i vienus vartus. Ir labai dideliu emociniu kruviu. Nei vienos sheimos, gedincios mirusio neskiepyto kudikio ar priziurincio ligos suluoshinta vaika  nerode...
Nors tiems, kas besalygishkai tiki visuotinu vakcinavimo geriu, turbut verta paziuret smile.gif


Pritariu, nera 100% objektyvu, tikrai galejo iveiresniu istoriju ideti. Bet privercia nors susimastyti apie tai, kad yra ir kita - labai negrazi- skiepu puse.
Atsakyti

gal ne toje temoje klausiu, bet mane domina, ar po kokliuso, difterijos, stabliges, poliomielito, haemophilus influenzae b tipo infekcijos skiepo, gali vemti? temperaturos nera, bet vemia. g.gif Ar kam taip buvo?
Atsakyti