Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

aš už privaluomuosius skiepus g.gif
Atsakyti
QUOTE(220022 @ 2013 10 21, 20:30)
aš už privaluomuosius skiepus  g.gif


privalomu skiepu NERA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulale @ 2013 10 22, 12:48)
privalomu skiepu NERA  4u.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(julijandra. @ 2013 08 14, 00:42)
As ''už'', mano vaikas labai sirgo, laringitas ir taip toliau, pries metus padarem Previnar, galiu pasakyti kad tikrai maziau pradejo sirgti.

o gal tiesiog issaugo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2013 03 26, 00:53)
. Beje, neskiepyti vaiko buvo ne mano sprendimas, o vaiko pediatrės. Už tai esu jai labai dėkinga. 


o,kad daugiau tokiu pediatru butu drinks_cheers.gif

pirma vaika irgi skiepijau visais ale privalomais doh.gif svieziai iskepta ama ir tikinti viskuo ka persa medicina doh.gif ir tiek bedu turejome,labiausiai skaudzios tbb skiepo pasekmes..nekalbu apie kitus..

antro vaiko tiek neskiepijau,trecio lygoninei is vis neleisciau skiepiti schmoll.gif kudikiui per pirma para jau sugeba chimijos sukisti ,tai ko veliau noreti...kiek aplinkui visokiu alergisku vaiku jau nekalbant apie kitas bedas.
Atsakyti
Aš už skiepus. Buvau už , ir visada būsiu. Pažiūrėkit į medicinos istoriją. kiek baisių, milijonus žmonių išmarinusių ligų yra išnykusios būtent skiepų dėka. Ir Ačiū , kad tie skiepai yra. Manau , kol dar skiepijančių vaikus mamų yra dauguma, ligos dar tūno pogrindyje ir yra kontroliuojamos. Tikiuosi, kad ir toliau bus daug besiskiepijančių, nes kitaip.. pasekmės gali būti nekokios.
Dėl pašalinio poveikio - manau jis yra, bet yra minimalus ir retas. Nes jei visai nebūtų pašalinio poveikio, nebūtų ir pagrindinio poveikio. Visi vaistai turi pašalinį poveikį. Na , kad ir antiobiotikai - taip , jų pašalinis poveikis yra, ir stiprus - bet - kiek gyvybių jie gelbėja. Kai buvo atrasti antibiotikai, įvyko perversmas medicinos istorijoj. Tikrai nenorėčiau sugrįžti į tuos laikus, kai nebuvo skiepų ir antibiotikų.
Atsakyti
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 02, 15:26)
Aš už skiepus. Buvau už , ir visada būsiu. Pažiūrėkit į medicinos istoriją. kiek baisių, milijonus žmonių išmarinusių ligų yra išnykusios būtent skiepų dėka. Ir Ačiū , kad tie skiepai yra. Manau , kol dar skiepijančių vaikus mamų yra dauguma, ligos dar tūno pogrindyje ir yra kontroliuojamos. Tikiuosi, kad ir toliau bus daug besiskiepijančių, nes kitaip.. pasekmės gali būti nekokios.
Dėl pašalinio poveikio - manau jis yra, bet yra minimalus ir retas. Nes jei visai nebūtų pašalinio poveikio, nebūtų ir pagrindinio poveikio. Visi vaistai turi pašalinį poveikį. Na , kad ir antiobiotikai - taip , jų pašalinis poveikis yra, ir stiprus - bet - kiek gyvybių jie gelbėja. Kai buvo atrasti antibiotikai, įvyko perversmas medicinos istorijoj. Tikrai nenorėčiau sugrįžti į tuos laikus, kai nebuvo skiepų ir antibiotikų.
O nuo kokios vakcinos isnyko tokios ligos kaip cholera,siltine,maras?Jei sakote kad daug ligu isnyko vakcinu deka?
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2013 12 02, 16:32)
O nuo kokios vakcinos isnyko tokios ligos kaip cholera,siltine,maras?Jei sakote kad daug ligu isnyko vakcinu deka?


Na cholera ir vidurių šiltinė dar yra kai kuriose šalyse. Ir aš, vykdama į vieną pavojingesnę Afrikos valstybę, nuo vidurių šiltinės ( ir ne tik nuo jos ) skiepijausi. Skiepyčiausi ir nuo choleros, jei tektų vykti ten , kur yra pavojus užsikrėsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjjanka: 02 gruodžio 2013 - 15:00
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 02, 15:59)
Na cholera ir vidurių šiltinė dar yra kai kuriose šalyse. Ir aš, vykdama į vieną pavojingesnę Afrikos valstybę, nuo vidurių šiltinės ( ir ne tik nuo jos ) skiepijausi. Skiepyčiausi ir nuo choleros, jei tektų vykti ten , kur yra pavojus užsikrėsti.
Kazin kodel Afrikoje si liga siltine ir kt. vis dar yra?Afrikos zmoniu nuo jos neskiepija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vintazh: 02 gruodžio 2013 - 15:09
QUOTE(Vintazh @ 2013 12 02, 17:08)
Kazin kodel Afrikoje si liga siltine ir kt. vis dar yra?Afrikos zmoniu nuo jos neskiepija?


Manau , kad tai tikrai nėra užtikrinama. Vakcinos efektyvumą lemia du faktoriai: tinkamas vakcinų laikymas ir vakcinacijos režimo laikymasis. Jei tai būtų tikrai užtikrinta, plius skiepijami visi, ir laikomasi atitinkamų higienos sąlygų, būtų ir kiti rezultatai.
Žinoma, yra ir lietuvių, vykstančių į rizikos šalis ir nesiskiepijančių, nors rekomenduojama. O ką jau kalbėti apie afrikos genčių skaityt ir rašyt nemokančius žmones. Jie ne tik neskiepijami, jie nesilanko pas gydytojus visai, bent jau ten, kur aš buvau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjjanka: 02 gruodžio 2013 - 15:23
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 02, 16:21)
Manu , kad tai tikrai nėra užtikrinama. Vakcinos efektyvumą lemia du faktoriai: tinkamas vakcinų laikymas ir vakcinacijos režimo laikymasis. Jei tai būtų tikrai užtikrinta, plius skiepijami visi, ir laikomasi atitinkamų higienos sąlygų, būtų ir kiti rezultatai.
Vadinasi ne vien vakcinu pagalba ligos isnyko,bet ir higiena savo padare.Ka as ir norejau pasakyt.O kudikiams ir vaikams tikrai nereikia visomis vakcinomis skiepyti,nes greit ju bus nuo 50ligu ir ka visomis skiepysite vaika?Juk jose yra labai daug nuodu.Vaikai jau paprasciausiai neatlaiko tokiu skiepijimosi masto.Mano laikais buvo tik 4vakcinos.Esame tikrai sveikesne karta,nei musu vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2013 12 02, 17:30)
Vadinasi ne vien vakcinu pagalba ligos isnyko,bet ir higiena savo padare.Ka as ir norejau pasakyt.O kudikiams ir vaikams tikrai nereikia visomis vakcinomis skiepyti,nes greit ju bus nuo 50ligu ir ka visomis skiepysite vaika?Juk jose yra labai daug nuodu.Vaikai jau paprasciausiai neatlaiko tokiu skiepijimosi masto.Mano laikais buvo tik 4vakcinos.Esame tikrai sveikesne karta,nei musu vaikai.


Tai žinoma, kad ne vien vakcinų pagalba, o visa visuma - vakcinos, vaistai , higiena, gyvenimo būdas, visuomenės švietimas ir samoningumas. Aš skiepijau savo vaiką pagrindinėmis - kurios yra skiepų plane ( kalendoriuje ) + erkinio encefalito. Manau tai būtina.
Tiesiog, pasiskaičius šioje temoje kai kuriuos postus, susidarė įspūdis, kad jei būtų, tarkim, referendumas už/prieš , kad panaikintų vakcinaciją nuo visų ligų ir visame pasaulyje, tai būtų balsuojančių už blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjjanka: 02 gruodžio 2013 - 15:49
QUOTE(Bjjanka @ 2013 12 02, 14:26)
Aš už skiepus. Buvau už , ir visada būsiu. Pažiūrėkit į medicinos istoriją. kiek baisių, milijonus žmonių išmarinusių ligų yra išnykusios būtent skiepų dėka. Ir Ačiū , kad tie skiepai yra. Manau , kol dar skiepijančių vaikus mamų yra dauguma, ligos dar tūno pogrindyje ir yra kontroliuojamos. Tikiuosi, kad ir toliau bus daug besiskiepijančių, nes kitaip.. pasekmės gali būti nekokios.
Dėl pašalinio poveikio - manau jis yra, bet yra minimalus ir retas. Nes jei visai nebūtų pašalinio poveikio, nebūtų ir pagrindinio poveikio. Visi vaistai turi pašalinį poveikį. Na , kad ir antiobiotikai - taip , jų pašalinis poveikis yra, ir stiprus - bet - kiek gyvybių jie gelbėja. Kai buvo atrasti antibiotikai, įvyko perversmas medicinos istorijoj. Tikrai nenorėčiau sugrįžti į tuos laikus, kai nebuvo skiepų ir antibiotikų.

Yra posakis "niekada nesakyk niekada". Tik pagalvokit, jeigu tas retas pašalinis poveikis būtų jūsų vaikui...gal pasikeistų nuomonė. Mano pasikeitė.
Atsakyti
Aišku, būna visko.. bet.. tarkim.. jei mano kūdikis susirgtų kokliušu ( būtent patiems mažiausiems jis pavojingiausias ), ir dėl nuolatinio kvėpavimo stojimo jam būtų pažeistos smegenys, aš sau niekada neatleisčiau, kad jo nepaskiepijau.
Atsakyti