Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 08, 13:19)
Skiepu efektyvumas yra didelis melas. As vaikysteje buvau pilnai skiepyta tiek nuo kokliuso tiek nuo kiaulytes ir vistiek sirgau ir dar labai sunkiai. Tai KAIP, sakykite man, tie skiepai mane apsaugojo?  g.gif


Netiesa. Nebuvote skiepyta nuo kiaulytes schmoll.gif Jus esate 1980 gimimo, o skiepai Lietuvoje pasirode nuo 1985 metu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 11 rugsėjo 2013 - 14:12
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 11, 14:11)
Netiesa. Nebuvote skiepyta nuo kiaulytes schmoll.gif Jus esate 1980 gimimo, o skiepai Lietuvoje pasirode nuo 1985 metu. 4u.gif



Kodėl gi? Skiepai galėjo būti gauti 1986 ir 1992 metais, panašiai ir aš buvau vakcinuota.
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 08, 13:19)
Skiepu efektyvumas yra didelis melas. As[B] vaikysteje buvau pilnai skiepyta tiek nuo kokliuso tiek nuo kiaulytes ir vistiek sirgau ir dar labai sunkiai. Tai KAIP, sakykite man, tie skiepai mane apsaugojo?  g.gif


tiesiog pritrenkiantis įrodymas cool.gif , paskiepyjo, bet vis tiek susirgo. Vienas asmuo. O kiti tūkstančiai, šimtai tūkstančių nesusirgusių dėl to, kad skiepyjosi ?
Retorinis klausimas. Jei net po skiepo sunkiai sirgote, tai ar nemanote, kad buvo reali galimybė nesiskiepijusi turėti nekokią prognozę.
Atsakyti
QUOTE(LasiukeUK @ 2013 09 08, 13:19)
Skiepu efektyvumas yra didelis melas. As vaikysteje buvau pilnai skiepyta tiek nuo kokliuso tiek nuo kiaulytes ir vistiek sirgau ir dar labai sunkiai. Tai KAIP, sakykite man, tie skiepai mane apsaugojo?  g.gif

O kas teigia kad tik skiepu pagalba nugalejom daugeli ligu - tegu geriau pasiziuri i statistika, nes ligu atvejai sparciai mazejo dar pries pradedant masini skiepijima, del to kad gerejo sanitarines salygos, kilo gyvenimo lygis, zmoniu mityba gerejo, imunitetas stiprejo.

As taip pat manau, kad kiekviena seima, kuri nusprendzia skiepyti turi buti pilnai supazindinta su VISAIS galimais pasaliniais poveikiais (ne tik -  "temperatura ir paraudimas"). Paprasykit gydytojo parodyti skiepu pakuote su gamintojo isvardintais galimais pasaliniais poveikiais ir skiepu sudetimi.

Nu matyt baisiomis sąlygomis gyvenote, kad susirgote.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2013 09 11, 22:01)
*tiesiog pritrenkiantis įrodymas  cool.gif , paskiepyjo, bet vis tiek susirgo. Vienas asmuo. O kiti tūkstančiai, šimtai tūkstančių nesusirgusių dėl to, kad skiepyjosi ?
**Retorinis klausimas. Jei net  po skiepo sunkiai sirgote, tai ar nemanote, kad buvo reali galimybė nesiskiepijusi  turėti nekokią prognozę.

*O jus turit irodymu, kad tie tukstanciai, simtai tukstanciu nesusirgo butent del to, kad buvo paskiepyti? Sakyciau, irgi idomus jusu mastymas cool.gif
**Cia tik jusu prielaida, kuri nera irodymas ar faktas, o paprasciausiai eilinis blevyzgojimas cool.gif


QUOTE(bebenčiukė @ 2013 09 12, 11:34)
Nu matyt baisiomis sąlygomis gyvenote, kad susirgote.

Na cia jau kaip teskete, tai nei juokis, nei verk. Dabar pradesim spresti apie zmoniu socialines, sanitarines bei finansines gyvenimo salygas pagal tai ar jie susirgo po skiepu, ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limni @ 2013 09 12, 13:43)

Na cia jau kaip teskete, tai nei juokis, nei verk. Dabar pradesim spresti apie zmoniu socialines, sanitarines bei finansines gyvenimo salygas pagal tai ar jie susirgo po skiepu, ar ne  doh.gif

Kaip suprantu, buvo atsakyta į teiginį, kad ligų atvejų sparčiai mažėjo gerėjant sanitarinėms salygoms, mitybai ir gyvenimo lygiui, o skiepai infekcinių ligų kontrolei įtakos neturėjo.
Atsakyti
QUOTE(Limni @ 2013 09 12, 13:43)
*O jus turit irodymu, kad tie tukstanciai, simtai tukstanciu nesusirgo butent del to, kad buvo paskiepyti? Sakyciau, irgi idomus jusu mastymas  cool.gif
**Cia tik jusu prielaida, kuri nera irodymas ar faktas, o paprasciausiai eilinis blevyzgojimas  cool.gif


Irodymai moksliniuose traktatuose' nesiremiu vienu asmeniniu atveju. O kuom remiasi Jusu mastymas?
Taip, tai prielaida, Jusu konkreciu atveju be jokio irodymo, prielaida igalinanti pamastyti.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2013 09 15, 12:57)
Irodymai moksliniuose traktatuose' nesiremiu vienu asmeniniu atveju. O kuom remiasi Jusu mastymas?
Taip, tai prielaida, Jusu konkreciu  atveju be jokio irodymo, prielaida igalinanti pamastyti.

Noreciau pamatyti tuos mokslinius traktus kur irodyta, kad zmones, kurie pasiskiepijo nuo tam tikru ligu nesusirgo butent todel, kad buvo paskiepyti, nes kitu atveju jie butu tikrai susirge. Man atrodo, cia neirodomas dalykas, gal labiau statistika cool.gif
Na taip, pamastymai ir laki fantazija kai kada yra gerai. Siulyciau pradeti rasyti romanus, fantastines istorijas, etc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Limni @ 2013 09 15, 20:02)
Noreciau pamatyti tuos mokslinius traktus kur irodyta, kad zmones, kurie pasiskiepijo nuo tam tikru ligu nesusirgo butent todel, kad buvo paskiepyti, nes kitu atveju jie butu tikrai susirge. Man atrodo, cia neirodomas dalykas, gal labiau statistika  cool.gif
Na taip, pamastymai ir laki fantazija kai kada yra gerai. Siulyciau pradeti rasyti romanus, fantastines istorijas, etc.  drinks_cheers.gif

Tai jei nieko nematete, ner apie ka ir diskutuoti. Kur semetes informacijos ir ieskojote irodymu? Forumuose, placiai pasklidusiuose filmukuose, kur plepama bele kas ?
Mastymas ir fantazija kalbant apie mokslinius dalykus yra skirtingi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2013 09 15, 21:21)
Tai jei nieko nematete, ner apie ka ir diskutuoti. Kur semetes informacijos ir ieskojote irodymu? Forumuose, placiai pasklidusiuose filmukuose, kur plepama bele kas ?
Mastymas ir fantazija kalbant apie mokslinius dalykus yra skirtingi dalykai.

Tai bukit tokia maloni ir pasakykit kur tu irodymu ieskoti? bigsmile.gif
Tai norit pasakyti, kad si jusu fraze "Retorinis klausimas. Jei net po skiepo sunkiai sirgote, tai ar nemanote, kad buvo reali galimybė nesiskiepijusi turėti nekokią prognozę" buvo mokslinis mastymas, o ne fantazija? biggrin.gif

Atsakyti
Nauja knyga 4u.gif

user posted image

Kurie tėvai nenori gera savo vaikams? Kaip tik dėl to patys buvome skiepijami nuo visokiausių ligų ir galvojame apie savo vaikų imunizaciją. Tačiau vis dažniau pasigirsta nuomonių, kad vakcinos tėra farmacininkų verslas – beje, labai pelningas – ir jos atneša daugiau žalos negu naudos. Vis daugiau tėvų ryžtasi atidėti skiepus vėlesniam laikui manydami, kad grėsmės užsikrėsti kokia nors liga iš vakcinuotos visuomenės beveik nėra. Medikai, priešingai, visi kaip vienas skatina skiepytis, nors daugiausia neskiepytų vaikų yra jų pačių. Ar jie papirkti vaistų gamintojų, kad reklamuotų jų produkciją? Ar patys tiki tuo, ką skelbia? Ar verta pasikliauti naujomis vakcinomis nuo gimdos kaklelio vėžio ir kiaulių gripo, ar tai tik dar viena gera viešųjų ryšių akcija? Ši knyga supažindina su kiekvienos vakcinos sudėtinėmis dalimis, šalutiniu poveikiu, atliktais tyrinėjimais, suteikia galimybę kiekvienam apsispręsti dėl skiepų rizikos ir galimos naudos.

ČIA
Atsakyti
Pingvinukas,ačiū už rekomendaciją,nusipirkau šią knygą,belieka sulaukti 4u.gif
Atsakyti