Įkraunama...
Įkraunama...

Vakcinos

Mano vienas skiepintas, kitas ne (bent jau buvo iki pernai, kada gavo DTaP). Galiu pasakyti, kad mazas nuo 3men labai sirgo, kosuliai, ausys, bronchitai. Labai daug antibu gaves. Va tik sis sezonas mums,engvesnis, matyt isaugo. Tad bent jau musu atveju taip pat labai sirgo abu ir skiepintas ir ne.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2013 03 04, 14:50)
As nesu nei uz nei pries skiepus, bet tokios nesamones pateikiamos kaip faktai nervina.

thumbup.gif lygiai taip pat pateikiami faktai kad skiepai naudingi, t.y. kokios baisios tos ligos, kiek mire ir t.t..

Mano abu panasiai sakyciau serga, palyginus nedaug. Mazasis neskiepytas visai, pirmoji skiepyta 6 men.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 03 04, 14:54)
thumbup.gif  lygiai taip pat pateikiami faktai kad skiepai naudingi, t.y. kokios baisios tos ligos, kiek mire ir t.t..

Mano abu panasiai sakyciau serga, palyginus nedaug. Mazasis neskiepytas visai, pirmoji skiepyta 6 men.

drinks_cheers.gif cia skaitydama sypsojausi. klausimai ir atsakymai endemiko direktoriui apie priesgripine vakcina.

http://www.ieskantys...epai-nuo-gripo/
Atsakyti
Faktai:
Nuo šių metų pradžios Vilniaus Santariškių klinikų Vaikų ligoninėje nuo kokliušo:
gydyti du naujagimiai;
gydyti 1 ir 2 mėnesių amžiaus kūdikiai, kurie dar per jauni skiepijimui;
nuo kokliušo mirė 6 mėnesių amžiaus neskiepytas kūdikis;
gydyti du vienerių metų amžiaus neskiepyti vaikai.

ULAC (http://www.ulac.lt ) duomenimis iki šių metų birželio 15 dienos Lietuvoje užregistruoti 59 susirgimų kokliušu atvejai: 0-3 metų amžiaus vaikai – 11 atvejų, 4-6 metų – 5, 7-9 metų – 0, 10-14 metų – 25, 15-17 metų – 13, 18-20 metų – 2, vyresni, nei 20 metų – 3 atvejai.

11 susirgusiųjų – vaikai iki 3 metų amžiaus. Deja, nežinome apie jų skiepijimą.
Info: http://infoskiepai.l...iusa-lietuvoje/


Ir ka tai rodo? Kad mire vienas vienintelis vaikas, kuris buvo pats mamos nugydytas ir nebuvo kreiptasi laiku i medikus. Mamos aplaidumas (visa spauda skalambijo). O kiek susirgusiu vaiku? Ir visi beveik skiepyti!!

11 susirgusiųjų – vaikai iki 3 metų amžiaus. Deja, nežinome apie jų skiepijimą. Nu pasakykit kaip gali nezinoti ar vaikas skiepytas ar ne?? Sunku tevu paklaust? Ar tevai debilai kad nepamena ar skiepytas vaikas ar ne?? Guldant i ligonine kiekviena syki klausiama, ar skiepytas vaikas, uzrasoma i kortele. Tai ka visu sirgusiu 11 vaiku tevai dundukai, kad nezino ar skiepijo vaikus ar ne?? Tokias pievas raso kad baisu..
Beje auksciau patys parase kad gydyti 2 vieneriu metu amziaus vaikai neskiepyti smile.gif)))) o veliau jau matai nebezino nieko smile.gif)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 04 kovo 2013 - 15:20
QUOTE(Forgete @ 2013 03 04, 16:01)
drinks_cheers.gif  cia skaitydama sypsojausi. klausimai ir atsakymai endemiko direktoriui apie priesgripine vakcina.

http://www.ieskantys...epai-nuo-gripo/

Puikus straipsnis. Ypač man patiko vieno komentatoriaus Moskito nuoroda http://www.homosanit..._neuzkreciantis
Pažiūrėjau dešiniajame kamputyje, ogi Endemik reklamuojamas. lotuliukas.gif
Atsakyti
kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif manoji turiu turi apsoliuciai visus skiepus ir LT ir UK varom mes pagal plana, nes nenoriu rizikuoti, mano giminaite pati baigusi medicina vaiko neskiepijo tai tas metuku netureja dar o jau rauduniuke ir visokiais galais sirges buvo, tao man kazkaip baisu. tik as papildomu skiepu nedariau tokiu kaip gripo ir roto viruso as neskiepinau, pas UK as apie roto virusa kazkaip negirdejau, tai kam be reikalo skiepinti. o siaip tai as uz skiepus, nes ju tikrai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Kalile82 @ 2013 03 25, 13:55)
tas metuku netureja dar o jau rauduniuke ir visokiais galais sirges buvo


Na nuo raudoniukės vakcinuoja tik 15 mėn vaikus, taigi iki to laiko susidūręs su užkratu iki MMR vakcinos vaikas susirgtų. Kokliušo ar kokia kita vakcina nuo raudoniukės neapsaugo, taip pat neapsaugo nuo "visokių galų" kaip jūs pavadinot kažkokias ligas. Vat man ir labai įdomu, kas tie "visokie galai" g.gif
Atsakyti
Teko issamiai dometis skiepu tema ir esu visiskai rami del to, kad neskiepijom savo mazosios.
As pati buvau pilnai paskiepyta nuo visu ligu, ir ka - sirgau ir kokliusu (ir dar labai ziauriai), ir kiaulyte. Tai papasakokit man dabar KAIP tie visi skiepai mane apsaugojo nuo ligu?
Brolis mano vos nenumire nuo skiepu komplikacijos, vyras amerikietis, tai ten tuos vaikus tiek tos chemijos privaro, kad baisu - ir ka, vargsta zmogus dabar su astma, alergijom ir kt problemom (beje, skiepu rysys su autoimuniniais susirgimais yra irodytas, astma, alergijos, egzema ir kt priklauso tokiems susirgimams).
Atsakyti
QUOTE(Kalile82 @ 2013 03 25, 13:55)
kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif manoji turiu turi apsoliuciai visus skiepus ir LT ir UK varom mes pagal plana, nes nenoriu rizikuoti, mano giminaite pati baigusi medicina vaiko neskiepijo tai tas metuku netureja dar o jau rauduniuke ir visokiais galais sirges buvo, tao man kazkaip baisu. tik as papildomu skiepu nedariau tokiu kaip gripo ir roto viruso as neskiepinau, pas UK as apie roto virusa kazkaip negirdejau, tai kam be reikalo skiepinti. o siaip tai as uz skiepus, nes ju tikrai reikia.


Skiepai neapsaugo nuo ligos 100proc., tad Jūsų skiepytas vaikas lygiai taip pat gali susirgti ta liga, nuo kurios buvo skiepytas, kaip ir tas vaikas, kuris nuo tos ligos nebuvo skiepytas. Mano vyresnėlis iki metų augo be skiepų ir sveikas, turėjo tik TBC skiepą. Beje, neskiepyti vaiko buvo ne mano sprendimas, o vaiko pediatrės. Už tai esu jai labai dėkinga.


QUOTE(bevardė @ 2013 03 25, 14:48)
Na nuo raudoniukės vakcinuoja tik 15 mėn vaikus, taigi iki to laiko susidūręs su užkratu iki MMR vakcinos vaikas susirgtų. Kokliušo ar kokia kita vakcina nuo raudoniukės neapsaugo, taip pat neapsaugo nuo "visokių galų" kaip jūs pavadinot kažkokias ligas. Vat man ir labai įdomu, kas tie "visokie galai"  g.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalile82 @ 2013 03 25, 14:55)
mano giminaite pati baigusi medicina vaiko neskiepijo tai tas metuku netureja dar o jau rauduniuke ir visokiais galais sirges buvo, tao man kazkaip baisu.

Na idomiai rasot, sirges visokiais galais? O tai prie ko cia skiepijimas ar ne skiepijimas? Visokiais galais serga ir skiepyti ir neskiepyti. Maniskis neskiepytas, 2,5 metu jam nesirges ne viena liga nuo kurios skiepija (isskyrus vejaraupius). Dukra irgi neskiepyta MMR, nesirgus dar. Seses mesgaite virs 2 metuku, gyvena UK nuo gimimo, neskiepyta, nesirgo ne viena liga nuo kurios skiepija. Bet gi buna visko. Ir skiepyti ir neskiepyti serga, ir lengviau ir sunkiau..
As pries skiepus nes ju nereikia, taip kaip jums atrodo kad reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 26 kovo 2013 - 08:53
Mano vaikai(vyriausia ir mažiausia) serga kokliušu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 09 balandžio 2013 - 15:57
QUOTE(žydrynė @ 2013 04 09, 14:57)
Mano vaikai(vyriausia ir mažiausia) serga kokliušu


g.gif
o skiepytos jos?
Atsakyti