Įkraunama...
Įkraunama...

Užpylėm kaimynus arba atvirkščiai

Mus viena karta apliejo kaimynai, nes kriaukle buvo pilna indu doh.gif .. kadangi tuo metu savaitei buvo isjungtas karstas vanduo..o kaimynai netycia buvo palike atsukta ciaupa.. tai kai karsta vandieni ijunge..uzliejo mus..Moralas: reikia visada plauti lekstes tongue.gif
Ir dar viena karta apliejo, kai po kaimynu sienu griovimo iskilo lauko siena ir po gero lietaus prasisunke lietus..Bet tada kaimynai ijunge durniu, cia ne mes kalti, cia lietus kaltas lotuliukas.gif
Nei uz viena, nei uz kita uzliejima kompensacijos negavom unsure.gif
Atsakyti
Mes vieną sykį esam savo kaimynus užlieje. O buvo taip atvažiavo pas mane anyta, ir sugalvojom šaldytuva atitirpinti, ir ji man sako, kad greičiau būtų reikia į kamera įdėti puoda su verdančiu vandeniu. Tai įdėjom ir nuėjom į kambarį laukti kada atitirps, ogi neužilgo girdim skambuti į duris taigi kaimynė iš apačios atėjo, sako jūs mane papipylėt. Tai mano anyta sako jei mes nieko nedarom ir neįsileido. Tai greit viską išvalėm. Jau daugiau tokių durnų anytos patarimu nebeklausysiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
o as maniau kad i saldytuva nieko karsto negalima deti..nes pasak mano vyro kazkas ten pagenda...o cia mat dar visa puoda su verdanciou vandeniu..keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 05 23, 15:12)
o as maniau kad i saldytuva nieko karsto negalima deti..nes pasak mano vyro kazkas ten pagenda...o cia mat dar visa puoda su verdanciou vandeniu..keista  g.gif

Nu aš ir taip manau, bet , kad anyta sake, tai padraiau, tai dabar jos nebeklausau ka ji sako.
Atsakyti
Mes dabar gyvename 4 a. norejome apdrausti civilines atsakomybes draudimu, bet vienu negalima. Sis draudimas eina kaip priedas prie buto draudimo. Taip yra Lietuvos draudime. O dabar papasakosiu kaip mus kaimyne uzpyle sename bute. Nakti ji grizo is kazkur girta girtutele (net mes isgirdome savo bute, kad ji parejo). Po pusvalandzio nuejau i vonia ir pajutau, kad man lasa ant galvos, kol pasikvieciau vyra vanduo jau bego gera srovele nuo lubu ir ne tik vonioje ir tualete, bet ir koridoriuje. Nubegau pas ja i II a. ji vos atidare dure dutis ir as pastebejau, kad ji stovi iki blauzdos vandenyje ir to net nepajuto. Jis tualete sudauze klozeto baleli ir vanduo trisko i buta. Mes plaukeme. Kita diena nuejau pas ja, pasikvieciau apziuret buta. Atejus pasiule mums 100 Lt ir buteli degtines. Mes pasiutom, lubas puseje buto reikia is naujo glaistyt ir dazyt, tapetus perklijuot, laminatas nuejo puslem, balta kilima teko ismest (nuejo rudom demem). Tada susitarem, kad ji pasamdo zmogu, kuris viska perdarys. Perdaryt tai perdare, bet po savaites ant lubu vel matesi rudos demes, tapetai atsiklijavo. Vel perdarem remonta patys. Po to apdraudem buta, po pusmecio vel uzpyle. Draudimas ismokejo pinigus; pasiule firma, kuri galetu kokybiskai atlikt remonta; mum tai nekainavo jokiu nervu. Po poros savaiciu atbega pas mus su priekaistais, kodel ji tiek pinigu turi moket draudimui. Jeigu musu heroje Liuda yra tokia pati akyplesa, tai as suprantu, kodel tie zmones kreipesi i teisma. O jeigu ji paprastas zmogutis nerandantis tiesos, tai as jai labai uzjauciu.
Atsakyti
Viskas priklauso nuo to kieno kaltė. Yra bendro naudojimo vamzdžiai ir vamzdžiai priklausantys šeimininkui. Konstatuojant faktą kaip apipylimą reikia išsikviesti iš buto ūkio atstovus, kurie sustato aktą, nors jis lyg ir juridinės galios neturi ir reikia išsikviesti antstolį, kuris turi juridinę galią. Priežastį nustato įvairios ekspertizės ( apie 2 tūkst.), kurias skiria teismas, jei to reikalauja viena ar kita pusė. Žalos vertę nustato tik tam sartifikatą turintys asmenys. Teisminis procesas vyksta ilgai, ilgiau jei dar spec. vilkinama. Pasibaigus teismui praktiškai patirti nuostoliai neatsiperka. Bėgant metams statybinių medžiagų kainos kyla. Besibylinėjant, jei ieškovas atsiremontuoja, galima ginčyti žalos vertę, jei remontuoja neoficialiai. Tiek mano žinių iš patirties.
O nebūtų problemų tiek, jei butas būtų apdraustas.
Atsakyti
mus kaimynai ne karta uzpyle buvo, ir niekada nieko nepasiule, tik atejo pasiziuret, kaip atrodo. ir mzd buvo nuspresta, kad zala nepakankamai didele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 05 23, 15:35)
Mes vieną sykį esam savo kaimynus užlieje. O buvo taip atvažiavo pas mane anyta, ir sugalvojom šaldytuva atitirpinti, ir ji man sako, kad greičiau būtų reikia į kamera įdėti puoda su verdančiu vandeniu. Tai įdėjom ir nuėjom į kambarį laukti kada atitirps, ogi neužilgo girdim skambuti į duris taigi kaimynė iš apačios atėjo, sako jūs mane papipylėt. Tai mano anyta sako jei mes nieko nedarom ir neįsileido. Tai greit viską išvalėm. Jau daugiau tokių durnų anytos patarimu nebeklausysiu schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


Nenoreciau su anyta jokiu savo ukio buities darbu daryti smile.gif
Atsakyti
Na va ir as kelis kartus buvau uzpylus kaimynus. viena karta tai WC bakelio slanga truko ir taip varvejo pas kaimynus o pas mus nieko:) papyko biski(nu ir siaip nekencia musu), bet praejo, daug iskados nepridarem, zinau kazkiek davem, bet nepamenu kiek. kia karta prakiuro vamzdis kur buna sienoi dureles, tai pas mus sausa, o kaimynai barasi, kad jie slampa.kol supratom ir kur jiem slampa... nes pas mus sausa visur. tai viskas baigesi taip, kad savivaldybe keite vamzdzius, ir visi kaimynai uz vamzdi ir remonto darbus mokejo , bet ten buvo po kelis litus i bendras saskaitas itraukta, nes kaip ir ne musu kalte.
Atsakyti
norėčiau paklaust kaip su tais nepriklausomais ekpertais? Ar juos galima išsikviest,jei nedraustas butas?
Draugė šįryt užliejo kaimynus. Jai vakar vakare (praktiškai naktį) santechnikas pajungė skalbimo mašiną(santechikas iš firmos,dirba ofialiai),bet blogai prijungė tą tokiį kraniuką (nu nežinau,kaip jis vadinasi tiksliai, kur vandenį užsukt ir atsukt galima),taigi, paryčiui kraniukas nušovė ir buvo užlieti kaimynai. Paskambinus į tą firmą,kur dėjo,jie pasakė,kad pasirašys su visais nepriklausomų ekpertų įvertinimais. (Kaimynai kolkas nereikalauja nuostolių atlygint,bet...)
Atsakyti
Sveikos supermamos 4u.gif

Istorija tokia, jog aukštu žemiau esantys kaimynai, nors ir ne tiesiogiai po mumis, tačiau bendra siena yra, skundžiasi, kad mes juos užpylėm. Pas juos staigiai per vieną parą pradėjo sunktis vanduo per siūlę lubose ir toliau per sieną, gan stipriai ir sparčiai.
Virš tos sienos, eina mūsų vonios kambarys, bet pas mus viskas sausa, santechnika visa nauja, pakeista prieš 1,5metų, net pagrindinis stovas pakeistas. Kiek galėjom viską išlupom, po dušo kabina sausa, vamzdžiai sausi, aplink WC irgi vamzdiai sausi blink.gif
O negali čia būt kažkur senas vamzdis po grindim, ar kt vamzdžiai?
Gal galite pasidalinti savo patirtimi, kur dabar skambinti, ką kviesti? Negi čia mano kaltė, nes kaimynai grąsina, kad reiks man čia viską lupti....
Atsakyti
Lygiai tas pats buvo pas mus pernai..Trūko vamzdis sienoje,pas mus sausa, o kaimynus apačioje užpylė, o pas mus sausa. Buvo ginčų ir barnių, kol išaiškinom, kad mes- ne pričiom,kad sienoj vamzdis senas skilo, o vamzdis- bendras, jis - visų. biggrin.gif
Kokį mėnesį aiškinosi, kam tvarkyt(butas ne mūsų). Galop-namų valdyba sutvarkė tą vamzdį, o sieną mūsų vonios , per kurią taisė, teko užsimūrinti nums patiems. verysad.gif Tuo pačiu pakeitėm visus vidinius vamzdžius.
Taigi, kreiptis reikia į namų valdybą, arba namo bendrijos pirmininką. Pas jus garantuotai trūko vidinis vamzdis, bus sunku išaiškint, kurioj vietoj, turi specas visas sienas apžiūrėti......gal net ne jūsų bute. mirksiukas.gif
Užjaučiu, nepanikuokite ir laikykitės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommerregen: 09 lapkričio 2008 - 20:32