Įkraunama...
Įkraunama...

Užpylėm kaimynus arba atvirkščiai

kaimyne ir as suprantu,gal del to ir nepaliekame likimo valiai, o duosime uz remonta...tik va nesinori permoketi..zinote zmoniu saziningu labai mazai...kad kartais neuzsiprasytu nerealios sumos..
ir dar mes buta nuomuojame, taigi jis senos statybos ir su vamzdziais cia vien bedos...pirma karta savo buta uzliejome tai kazkas su vamzdziais buvo...gerai kad dede santechnikas tai sutvarke..bet pasake kad vargo bus dar sutais vamzdziais..sake tokiu butu kaip musu problema...o keisti vamzdyno nesiruosiame visgi nuomuojamas butas, be to kaina keitimo irgi nereali...taigi vargstame ...
tai va tartis eisime siandien..ziuresime kaip cia viskas baigsis...bet nemalonu nors tu ka...
Papildyta:
bet vistik manau 100 litu uztektu...juolab nei ten super remontu buvo, nei baldus sugadinome...
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 05 22, 16:08)
kaimyne ir as suprantu,gal del to ir nepaliekame likimo valiai, o duosime uz remonta...tik va nesinori permoketi..zinote zmoniu saziningu labai mazai...kad kartais neuzsiprasytu nerealios sumos..
ir dar mes buta nuomuojame, taigi jis senos statybos ir su vamzdziais cia vien bedos...pirma karta savo buta uzliejome tai kazkas su vamzdziais buvo...gerai kad dede santechnikas tai sutvarke..bet pasake kad vargo bus dar sutais vamzdziais..sake tokiu butu kaip musu problema...o keisti vamzdyno nesiruosiame visgi nuomuojamas butas, be to kaina keitimo irgi nereali...taigi vargstame ...
tai va tartis eisime siandien..ziuresime kaip cia viskas baigsis...bet nemalonu nors tu ka...

taigi taip - jei uzliejat del skalbiankes slangos, tai jusu kalte ir jus nuostolius kompensuojat, jei truksta vamzdziai bute, kompensuoti turi savininkas, nebent jus tuos vamzdzius butumet nupjove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 05 22, 16:09)
kaimyne ir as suprantu,gal del to ir nepaliekame likimo valiai, o duosime uz remonta...tik va nesinori permoketi..zinote zmoniu saziningu labai mazai...kad kartais neuzsiprasytu nerealios sumos..

kaimynes vietoje paprasciausiai viska uzfiksuociau su nuotraukomis ir liudininkais ( arba susitarimas rastu) ir duociau termina - pvz savaite viskam sutvarkyti. Kaip ( ar patys darys, ar samdys)ne mano bedos ir rupesciai.
Jeigu per numatyta laiko nesutvarko, tai belieka tik pareiskimas policijai.

P.s masinos isleidimo zarna tvarkingai pajungus butu tikrai maziau problemu. Ir tai kainuoja pigiau, nei kaimynams po uzliejimo butus tvarkyti.
Atsakyti
aš pilnai suprantu kaimyne. Tokį "džiaugsmelį apturėjau ir aš ir ne vieną kartą o 5. dabar mano kantrybė trūkusi ir aš tiesiai šviesiai pasakiau: dar kartas: policija ir teismas.
Užkniso jau ir kas geriausia nei vieno karto jie nekompensavo- išsisukdavo šlykštynės. Ir šiaip turiu daaaaaaaaug nusiskundimų jais o čia dar oks džiaugsmas: "atsibundi nuo kažkokio garso- keistokas lyg tai vanduo bėga- eini prie jungiklio ir.... vanduo bėga tiesiai ties jungikliu ir tiesiog upeliukas tik kad vertikalus- aš pas kaimynus o jie vos plyšelį pradarę man atkerta: "patys matom kad bėga" pas mane kolidorius ir kambarys amen. per sienas vos išdžiūvus prasimušė kažkoks purvas ne purvas,
kitas atvejis- matyt sumanė keisti radiatorius ar ką- buvau išvažiavusi- gryžtu- visa siena ties langu nuo lubų purvu nutekėjusiu ir tikrai su rūdimis- ėjau aiškintis- žinote ką pareiškė? nusipirk viską padarysim... nu piz... atsiprašau... aš ir pati neblogiau galęėčiau pasidaryti. bet nėra reikalo- juk čia jų problema (tada taip galvojau), taigi to paties laukė mano virtuvė, ir n kartų (šiaip tai tiek kartelių, kad jau net nesuskaičiuoju, vieną kartą sieną, o lubos keliose vietose- buvo ties dujine, tada virš stalo lašėjo. Na kantrybė turi ribas.... Maniškė jau išseko- mano problema tame, kadf aš vis stengiuosi gražiai sutarti, bet kas iš to jei ant galvos vos ne šikt pradeda.

Dar jei jau kalbame apie lubas ir kreida. Jei yra padaryti nuostoliai ir jūs bandote gražiuoju atsipirkt 100lt tai šaunu. tai vat pasiskambinkit bet kokiu telefonu tiksliau pas meistrus pasakykite kiek kainuotų nuplauti, nupurkšti jūsų kvadratūros lubas ir pataps aišku kiek jūs skolingi. O šiais laikais jei virtuvė tikrai didelė niekas siu jumis už 100lt net neprasidės.
Atsakyti
turiu šiokios tokios patirties šiuo klausimu, tai kaimynės atveju kaip Silvutė sakė viską nufotografuočiau su liudininkais ir pati samdyčiaus meistrą ir dažus pirkčiaus toli gražu ne pačius pigiausius, o tadu ir sąskaitėlę pateikčiau tamstoms, jei per daug būtų, o 100lt tikrai bus per mažai jei kaimynė "apsukri" kvieščiausi ekspertus ir tadu su 200 lt mažkoka būtų rolleyes.gif

esu kategoriška nes virš manęs gyvenantys kaimynai ir patriukšmaut mėgėjai ir užliejo butą vieną kart, su 100 lt neišsisuko, buvo užlietos virtuvės ir vonios lubos, virtuvės ne daug, o vonia šiek tiek daugiau taip pat galvojo, kad ateis su rusiškais dažais ir savo pagiringu meistru lotuliukas.gif
Atsakyti
dar viena smulkmenėlė, nors ir nuėmėme dažus nuo lubų nuplovėme perdažėme, bet... prasimušė šviesios gelsvos dėmės norisi staugti. aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2007 05 22, 16:09)
aš pilnai suprantu kaimyne. Tokį "džiaugsmelį apturėjau ir aš ir ne vieną kartą o 5. dabar mano kantrybė trūkusi ir aš tiesiai šviesiai pasakiau: dar kartas: policija ir teismas.
Užkniso jau ir kas geriausia nei vieno karto jie nekompensavo- išsisukdavo šlykštynės. Ir šiaip turiu daaaaaaaaug nusiskundimų jais o čia dar oks džiaugsmas: "atsibundi nuo kažkokio garso- keistokas lyg tai vanduo bėga- eini prie jungiklio ir.... vanduo bėga tiesiai ties jungikliu ir tiesiog upeliukas tik kad vertikalus- aš pas kaimynus o jie vos plyšelį pradarę man atkerta: "patys matom kad bėga" pas mane kolidorius ir kambarys amen. per sienas vos išdžiūvus prasimušė kažkoks purvas ne purvas,
kitas atvejis- matyt sumanė keisti radiatorius ar ką- buvau išvažiavusi- gryžtu- visa siena ties langu nuo lubų purvu nutekėjusiu ir tikrai su rūdimis- ėjau aiškintis- žinote ką pareiškė? nusipirk viską padarysim... nu piz... atsiprašau... aš ir pati neblogiau galęėčiau pasidaryti. bet nėra reikalo- juk čia jų problema (tada taip galvojau), taigi to paties laukė mano virtuvė, ir n kartų (šiaip tai tiek kartelių, kad jau net nesuskaičiuoju, vieną kartą sieną, o lubos keliose vietose- buvo ties dujine, tada virš stalo lašėjo. Na kantrybė turi ribas.... Maniškė jau išseko- mano problema tame, kadf aš vis stengiuosi gražiai sutarti, bet kas iš to jei ant galvos vos ne šikt pradeda.

Dar jei jau kalbame apie lubas ir kreida. Jei yra padaryti nuostoliai ir jūs bandote gražiuoju atsipirkt 100lt tai šaunu. tai vat pasiskambinkit bet kokiu telefonu tiksliau pas meistrus pasakykite kiek kainuotų nuplauti, nupurkšti jūsų kvadratūros lubas ir pataps aišku kiek jūs skolingi. O šiais laikais jei virtuvė tikrai didelė niekas siu jumis už 100lt net neprasidės.



nu tu ir gera kaimynka 4u.gif

aš jau būč plikus ir basus juos paleidus

jie su manim nesisveikina, nes tipo tik vieną kart užliejom, o jau vos ne antstoliai pas jų eina lotuliukas.gif vai vai kokia aš baisi kaimynka

Atsakyti
Dar skirtumas kokį butą užliejo.. Jei jame gyvena (atsiprašau) chroniai tikrai net minties neturėčiau samdyt meistrą ir supirkt pačias geriausias priemones, kad netyčia po kelerių metelių kokia ruda dėmė neišlįstų doh.gif Jei normalūs, tvarkingi žmonės, tai savaime aišku ir požiūris į nuostolių atlyginimą būtų kitoks. ČIA TIK MANO NUOMONĖ mirksiukas.gif
Atsakyti
tai va vakar viska isprendeme...pasiskambinau pazystamam meistrui...ir jis man patare ..daugiausia 50 litu duoti ir tiek ...o jei neims ir sakys kad per mazai tada patiems padaryti ..ir dar maziau kainuos...nes kreidos ten vieno maiselio uzteks, be to visu lubu purksti nebutina, reikia tik ta maza lopineli padazyti..tik pries tai sake ace isbalinti kad rudu demiu neliktu ir vsio...
tai vienu zodziu..pasitarem su vyru davem 100 lt ir dar sampano ir sokolado nupirkom...vistik nesinori su kaimynka pliektis...
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 05 23, 07:36)
tai va vakar viska isprendeme...pasiskambinau pazystamam meistrui...ir jis man patare ..daugiausia 50 litu duoti ir tiek ...o jei neims ir sakys kad per mazai tada patiems padaryti ..ir dar maziau kainuos...nes  kreidos ten vieno maiselio uzteks, be to visu lubu purksti nebutina, reikia tik ta maza lopineli padazyti..tik pries tai sake ace isbalinti kad rudu demiu neliktu ir vsio...
tai vienu zodziu..pasitarem su vyru davem 100 lt ir dar sampano ir sokolado nupirkom...vistik nesinori su kaimynka pliektis...



tai gerai, kad susitarėt bigsmile.gif

Atsakyti
o taip pamoka buvo gera....dabar stengsimes kad nebepasikartotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Riole @ 2007 05 22, 13:11)
taigi vakar nakti ijungiau skalbimo masina ir uzmigau..brangusis tuo tarpu sedejo prie kompiuterio..taigi tiek vienas tiek ir kitas atsijunge nuo realybes..zodziu nukrito masinos slanga( kur vanduo isbega) ant zemes ir paslo pajechalo...uzpyle musu vonia , karidori bei virtuve...ir mes susizgribom tik tada kad atsitiko kazkas blogo, kai kaiminka atbejo ir pradejo baladotis i musu buto duris...joo...tokio isterisko saukimo rekimo nebuvau girdejusi...taigi nezinau musu laimei ar kaip..bet vanduo prabego tik i jos virtuve...isvalem sutvarkem viska...vyras nuejo apziureti nuostolius..taigi pas kaiminka remontu jokiu tik sienos kalkemis purkstos...vyras sake kad prabege ten mazai..taigi kaip manote, kiek reiketu duoti kaimynams nuostoliams atlyginti..ar uztektu 100 lt...ar reiketu nusamdyti statybininka, kad ispurkstu jiems su kalke lubas kur pratekejo...???ir is vis kiek tos kalkes kainuoja...


pagyra už žmogiškumą 4u.gif pas mus kaimynai, kai užpildavo, tai net durų nesiteikdavo atidaryti, ką jau kalbėti apie nuostolių atlyginimą doh.gif
Atsakyti