Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Alekto @ 2012 03 14, 15:05)
Gimė liepos pabaigoj.Tai skaičiuoju 6 g.gif

nesvarbu, ar pradzioj, ar pabaigoj, to menesio is viso neimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2012 03 14, 14:06)
Laba diena,
esu VPA. Už gruodžio mėn. gavau mažiau iš Sodros pinigėlių dėl nepritaikyto NPD berods. Ką deklaracijoj ir kur reiktų įrašyti, kad tuos pinigėlius atgaučiau? Kaip susiskaičiuoti NPD, jei turiu 2 vaikus, antras gimęs 2011.07? Su vyru dalindavomės per pusę NPD.


o preliminarios dar nera jusu suformuotos?
PNPD priklausytu abiem su vyru po 1100 (50*12+100*5)
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2012 03 14, 15:06)
Laba diena,
esu VPA. Už gruodžio mėn. gavau mažiau iš Sodros pinigėlių dėl nepritaikyto NPD berods. Ką deklaracijoj ir kur reiktų įrašyti, kad tuos pinigėlius atgaučiau? Kaip susiskaičiuoti NPD, jei turiu 2 vaikus, antras gimęs 2011.07? Su vyru dalindavomės per pusę NPD.

KITAIS METAIS TIK ATGAUSIT.
Atsakyti
sveikos supermamos, norejau žinančiu paklausti.
kaip man apskaičiuoti ta MPNPD suma. Lelius gime 2011m. 07.
kol vaiko nebuvo tai mokedavau užspildyti ax.gif

busiu labai dėkinga
Atsakyti
Aš dar su klausimu doh.gif , bet šis jau iš smalsumo:

*Kiek procentų turėtų grąžinti nuo sumokėtos būsto paskolos?Aš kažkaip iš kažkur, kažkada matyt esu girdėjus, jog 15proc., kad man šis skaičius užsifiksavęs, ar jis teisingas?
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 15:25)
Aš dar su klausimu doh.gif , bet šis jau iš smalsumo:

*Kiek procentų turėtų grąžinti nuo sumokėtos būsto paskolos?Aš kažkaip iš kažkur, kažkada matyt esu girdėjus, jog 15proc., kad man šis skaičius užsifiksavęs, ar jis teisingas?

man tai gaunasi 15 proc, bet tiksliai tai nzn kiek turėtų būti ax.gif

Na pas mane tai viskas buvo gerai užpildyta, tai jau deklaravau smile.gif ir stoju į laukiančiųjų eilę. Praeitais metais tai tik liepos pabaigoj gavau, tikiuosi šiemet gauti greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 14, 14:17)
KITAIS METAIS TIK ATGAUSIT.


kodel KITAIS? juk cia uz 2011 gruodi nepritaike
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 15:25)
Aš dar su klausimu doh.gif , bet šis jau iš smalsumo:

*Kiek procentų turėtų grąžinti nuo sumokėtos būsto paskolos?Aš kažkaip iš kažkur, kažkada matyt esu girdėjus, jog 15proc., kad man šis skaičius užsifiksavęs, ar jis teisingas?

Bet dar priklauso, kiek pajamu gavote, nes pvz pernai kai pildziau, gavau daug daugiau, nes daugiau buvau uzdirbusi, o paskolos imokejau panasiai ir pernai ir uzpernai.
Atsakyti
Sveiki,nelabai gaudausi deklaracijose,todėl noriu patarimo.Kodėl man gali reikėti grąžinti 17LT,jei esu vaiko auginimo atostogose,jokių papildomų pajamų neturiu,už du vaikus MPNPD pritaikyta 1800.Vaiko auginimo atsotogose esu nuo 2010 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 14:14)
o preliminarios dar nera jusu suformuotos?
PNPD priklausytu abiem su vyru po 1100 (50*12+100*5)

yra, bet ten nuliai visur prie atgaunamų sumų. Su pirmu vaiku žinau, kad reikėjo kažką pakeist deklaracijoj doh.gif Ačiū už paskaičiavimą.

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 14, 14:17)
KITAIS METAIS TIK ATGAUSIT.

blink.gif Tikrai? bet juk už 2011m gruodį neprimokėjo. O dabar 2012...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazmona: 14 kovo 2012 - 14:38
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 14:25)
*Kiek procentų turėtų grąžinti nuo sumokėtos būsto paskolos?Aš kažkaip iš kažkur, kažkada matyt esu girdėjus, jog 15proc., kad man šis skaičius užsifiksavęs, ar jis teisingas?


Maksimali suma, kurią galima susigrąžinti pasinaudojus GPM lengvata, - 15 proc.
sumokėtų įmokų uz busto paskolą.
BET lengvata taikoma įmokų sumai, kuri neviršija 25 proc. metinių apmokestinamųjų pajamų. ši suma paprastai buna nurodyta 20 langelyje. Perviršį (jei toks yra) gali deklaruoti sutuoktinis ir taip pat pasinaudoti lengvata mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 15:42)
Maksimali suma, kurią galima susigrąžinti pasinaudojus GPM lengvata, - 15 proc.
sumokėtų įmokų uz busto paskolą.
BET lengvata taikoma įmokų sumai, kuri neviršija 25 proc. metinių  apmokestinamųjų pajamų. ši suma paprastai buna nurodyta 20 langelyje. Perviršį (jei toks yra) gali deklaruoti sutuoktinis ir taip pat pasinaudoti lengvata  mirksiukas.gif



aciuks.gif už išsamų paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti