Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 14, 13:33)
12*100+12*200=3600,per puse su vyru 1800 turi buti,nebent vaikas gimes 2011 metais.


taip 2011 sausio 10 smile.gif kaip suprantu vyras irgi turi pas save 1700 irasyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomassella: 14 kovo 2012 - 12:36
Sveikos, kaip su mokesčiu uz mokslus, ar imanoma kazka grazintis jei mano pajamos 4600 o uz mokslus pernai mokejau 1100 lt. Neturiu ant ko kito deklaruoti. be to jei imanoma ,tai kokius dokumentus reikia vezti?
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2012 03 14, 13:36)
taip 2011 sausio 10  smile.gif kaip suprantu vyras irgi turi pas save 1700 irasyti?

12*100*11*200=3400 vienam,jeigu per puse 1700,kaip pas jus ir irasyta.
Atsakyti
DAr noriu pasakyti, del situacijos, kur issiskyre tevai. Su Mb kalbejaus, jis "Labas rytas" ziurejo, tai sake, kad aiskino, jog jeigu tevai issiskyre, tai nebutinai tik motina gali prisitaikyti uz vaika pilna suma. Jeigu susitaria jie abu, tai gali prisitaikyti kuris nors vienas visa, arba per puse g.gif

Tai kur anksciau klausiau, kad jei motina isvykusi, nedeklaruoja nieko, tai tevas gali prisitaiyti uz pirma vaika.

Gal kas nors irgi matete, girdejote, ka ten sake ryte per Labas rytas tuo klausimu???
Atsakyti
QUOTE(Itališkabandelė @ 2012 03 14, 13:39)
Sveikos, kaip su mokesčiu uz mokslus, ar imanoma kazka grazintis jei mano pajamos 4600 o uz mokslus pernai mokejau 1100 lt.  Neturiu ant ko kito deklaruoti. be to jei imanoma ,tai kokius dokumentus reikia vezti?

Tai uzpildykit deklaracija ir pamatisit,kiek galit grazinti.
Atsakyti
QUOTE(Itališkabandelė @ 2012 03 14, 13:39)
Sveikos, kaip su mokesčiu uz mokslus, ar imanoma kazka grazintis jei mano pajamos 4600 o uz mokslus pernai mokejau 1100 lt.  Neturiu ant ko kito deklaruoti. be to jei imanoma ,tai kokius dokumentus reikia vezti?

vezti nieko neriekia, arba interentu pati pildot, arba jei i VMI vaziuosit, kad ten uzpildytu, tai reikia turet asmens dokumenta, visi duomenys pas juos yra.
ai, nors gal riekia zinot, kiek uz moksla sumoketa, nes buna, kad uz moksla neitraukia i pazyma 4u.gif
Atsakyti
iškilo klausimas durnai bobai biggrin.gif aš ištaisiau visas klaidas ir pataisiusi dešinėje pusėje paspaudžiau tą žalią varnelę ("Pateikti"). ar čia jau skaitosi tas pateikimas ar man reikia visą dokumentą atsisiųsti į kompiuterį ir pateikti atskirai kažkaip? g.gif susimakalavau...
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2012 03 14, 11:05)
Prasom.
Mano darbo nasumas siandien sumazejo 50 proc.: ner akada dirbti, rupi deklaravimas  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2012 03 14, 13:44)
iškilo klausimas durnai bobai  biggrin.gif  aš ištaisiau visas klaidas ir pataisiusi dešinėje pusėje paspaudžiau tą žalią varnelę ("Pateikti"). ar čia jau skaitosi tas pateikimas ar man reikia visą dokumentą atsisiųsti į kompiuterį ir pateikti atskirai kažkaip?  g.gif susimakalavau...

skaitos, kad pateiket. Dabar prie pateiktu deklaraciju, kur ismeta, jog pernai, ir kt. metais pateiket, turi atsirast ir siemetine. Ir prie jos stadija bus : APDOROJAMA. tada stadija pasikeis i atmesta arba priimta. Ir gausit laiska, kad priimta. 4u.gif
Atsakyti

gal atsakys kas? uz draudima 11m. buvo sumoketa 390 lt, ir 2011 lapkricio men draudima nutraukem, gavom ismokas, kadangi ankstesniais metais buvo susigrazinti pinigai jie nutraukdami atskaiciavo . dabar atsidariau dekl. ir yrasyta draudimo suma, ka su ja man daryti? palikti ar ismesti? draudimas nutrauktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine`: 14 kovo 2012 - 12:49
QUOTE(Smilla @ 2012 03 14, 12:39)
DAr noriu pasakyti, del situacijos, kur issiskyre tevai. Su Mb kalbejaus, jis "Labas rytas" ziurejo, tai sake, kad aiskino, jog jeigu tevai issiskyre, tai nebutinai tik motina gali prisitaikyti uz vaika pilna suma. Jeigu susitaria jie abu, tai gali prisitaikyti kuris nors vienas visa, arba per puse  g.gif

Aš išsituokusi, visada prisitaikau pilną PNPD sau, nes vaikai auga su manimi smile.gif

Tuo pačiu klausimas: jei suklydau, deklaruodama už 2010 m., išmoką jau gavau, bet mažesnę nei priklausė, ar uždeklaravus tuos metus iš naujo, VMI matys, kad man reik grąžint tik skirtumą, ar kažką turėčiau atskirai dėl to informuoti?
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2012 03 14, 13:45)
skaitos, kad pateiket. Dabar prie pateiktu deklaraciju, kur ismeta, jog pernai, ir kt. metais pateiket, turi atsirast ir siemetine. Ir prie jos stadija bus : APDOROJAMA. tada stadija pasikeis i atmesta arba priimta. Ir gausit laiska, kad priimta.  4u.gif

koks operatyvus atsakymas bigsmile.gif ačiū user posted image jau matau, kad apdorojimo stadijoje
Atsakyti