Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(tiskute @ 2012 03 20, 19:23)
as isvykima deklaravus nuo liepos 1d...


pacioj deklaracijoj reikia pazymet, kad teikiate isvykstanciojo deklaracija 7 ir 8 langelius
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 21, 05:40)
o deklaravot tik uz 2011 metus?

Dabar supratau,cia pervede uz 2009 metus bigsmile.gif O uz 2011 dar tik gausim,tiik idomu kada prades pervedineti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2012 03 21, 11:04)
Dabar supratau,cia pervede uz 2009 metus  bigsmile.gif O uz 2011 dar tik gausim,tiik idomu kada prades pervedineti  g.gif



Žada pradėti mokėti kovo pabaigoj jau g.gif
Atsakyti
ar galite man kasnors imesti nuoroda kur ta forma pildykui internetu gauti?
Atsakyti
QUOTE(izabelec @ 2012 03 21, 11:06)
ar galite man kasnors imesti nuoroda kur ta forma pildykui internetu gauti?


Prisijungimas prie VMI: cia

prisijunkite (per savo el.bankininkyste, per elektronini parasa, jei toki turite - kaip jums patogiau)) ir rasite suformuota preliminaria deklaracija, jos pagrindu ir uzpildysite savo metine pajamu deklaracija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 21 kovo 2012 - 12:07
labas mergaites,
zodziu okia situacija gavosi- MB buvo pernai isvykes 2 men ir deklaravo isvykima, taciau deklaracijoj yra pazymeta, kad jis turi grazinti 144lt (suprantu cia psd mok. 72x2=144), taciau as deklaravau jau, o sian tik pagalvojau, kad jis juk deklaravo ta isvykima.ka man db daryti?nes deklaracija pateikta ir jau apdorojama.
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2012 03 21, 13:08)
labas mergaites,
zodziu okia situacija gavosi- MB buvo pernai isvykes 2 men ir deklaravo isvykima, taciau deklaracijoj yra pazymeta, kad jis turi grazinti 144lt (suprantu cia psd mok. 72x2=144), taciau as deklaravau jau, o sian tik pagalvojau, kad jis juk deklaravo ta isvykima.ka man db daryti?nes deklaracija pateikta ir jau apdorojama.

Pildykite ir siuskit dar karta, ana bus negaliojanti. mirksiukas.gif

p.s. o kuriame langelyje pazymeta ta suma? Jeigu 46 langelyje, tai vadinasi, cia ta sPSD.
Jeigu deklaravot,m tai idomu, kodel rodo, kad nedeklaravot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 21 kovo 2012 - 12:12
QUOTE(Smilla @ 2012 03 21, 12:11)
Pildykite ir siuskit dar karta, ana bus negaliojanti.  mirksiukas.gif


dekui smile.gif
o kaip man ja istaisyt?
taip, ta suma rodo 46 langelyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devolesa: 21 kovo 2012 - 12:16
QUOTE(devolesa @ 2012 03 21, 13:13)
dekui smile.gif
o kaip man ja istaisyt?

Vel isijungiat, tiap kaip ir pirma pildet, ji bus tuscia, ta prasme, duomenys bus perkelti, vel reikes 17 langeli pakoreguoti, sauktuka spaust, istaisyt trukumus ir vel siust. Tie patys veiksmai, kaip pirmaja pildant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2012 03 21, 12:08)
labas mergaites,
zodziu okia situacija gavosi- MB buvo pernai isvykes 2 men ir deklaravo isvykima, taciau deklaracijoj yra pazymeta, kad jis turi grazinti 144lt (suprantu cia psd mok. 72x2=144), taciau as deklaravau jau, o sian tik pagalvojau, kad jis juk deklaravo ta isvykima.ka man db daryti?nes deklaracija pateikta ir jau apdorojama.


ar jis buvo tuos du menesius draustas? ta prasme, ar legaliai dirbo ir turi visus algalapius, kur matytusi, jog buvo isskaiciuoti mokesciai? ir i kokia sali isvyko? jei ES arba norge ar sveicarija, tuomet jei ten legaliai dirbo ir gali tai irodyti, jis bus laikomas draustu ir LT. tai tuomet reikia paziureti, kas yra irasyta 35A langelyje. ten turetu buti 0
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 21, 12:15)
ar jis buvo tuos du menesius draustas? ta prasme, ar legaliai dirbo ir turi visus algalapius, kur matytusi, jog buvo isskaiciuoti mokesciai? ir i kokia sali isvyko? jei ES arba norge ar sveicarija, tuomet jei ten legaliai dirbo ir gali tai irodyti, jis bus laikomas draustu ir LT. tai tuomet reikia paziureti, kas yra irasyta 35A langelyje. ten turetu buti 0


buvo UK, dirbo legaliai, bet algalapiai gali but like londone.35a langelyje irasyta sk.2
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2012 03 21, 12:18)
buvo UK, dirbo legaliai, bet algalapiai gali but like londone.35a langelyje irasyta sk.2


kai irasysit 0, nebeliks PSD skolos. o del algalapiu, tai ju nereikia prideti prie deklaracijos, bet gali paprasyti pateikti veliau
Atsakyti