Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(tiskute @ 2012 03 20, 18:48)
as nuo liepos menesio isvykau i uk

tai deklaruokit isvykima
Atsakyti
Žinau, kad ne įtemą klausimas, bet..:

Gal žinote ar matosi deklaracijoje suma, kurią atsiskaičiuoja VMI už žemės mokestį? Nes visais metais, kiek deklaruoju pajamas, man visą laiką nuskaio žemės mokestį būten per metinę pajamų deklaraciją?
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 20, 18:52)
tai deklaruokit isvykima

as isvykima deklaravus nuo liepos 1d...
Atsakyti
sveiki.viras deklaravo pajamas kovo 7,tai jis si menesi gaus ar tik balandi g.gif
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2012 03 20, 21:43)
sveiki.viras deklaravo pajamas kovo 7,tai jis si menesi gaus  ar tik balandi g.gif

Priklauso nuo konsultanto kuris tikrins deklaracija,jeigu greitai patikrins,greitai ir gausit.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 20, 21:50)
Priklauso nuo konsultanto kuris tikrins deklaracija,jeigu greitai patikrins,greitai ir gausit.

aciu uz greita atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2012 03 20, 11:50)
O tai pavedime kas nurodyta?
Gal čia ne permokos grąžinimas...

Va,kas turi būti maždaug parašyta,jei drąžinama GPM permoka :

"GPM grąžinamas po metinės pajamų mokesčio deklaracijos pateikimo dienos/mokėjimas/įmoka "

Dabar tik pamaciau,kad raso "Gyventojų pajamų mokestis mokamas nuolatinio Lietuvos gyventojo".Bet suma vistiek kazkokia keista g.gif Nes "Mokėtina (-) / grąžintina (+) pajamų mokesčio suma (Lt) 202",o "Mokėtina (-) / grąžintina (+) PSDĮ suma (Lt) -47".Tai kaip suprantu turejo gauti 202-47=155Lt. O pervede 179 Lt g.gif
Atsakyti
bukit geros pasakykit koki man ir koki vyrui rasyti mpmpd jeigu vaikas gimė 2011m gruodžio 1. 4u.gif Dėkoju atsakiusiai iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DuokDurniuiKelia @ 2012 03 20, 23:12)
bukit geros pasakykit koki man ir koki vyrui rasyti mpmpd jeigu vaikas gimė 2011m gruodžio 1.  4u.gif Dėkoju atsakiusiai iš anksto  4u.gif


Jokio. Skaičiuojama nuo sekančio mėn. po gimimo.
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2012 03 20, 23:10)
Dabar tik pamaciau,kad raso "Gyventojų pajamų mokestis mokamas nuolatinio Lietuvos gyventojo".Bet suma vistiek kazkokia keista  g.gif Nes "Mokėtina (-) / grąžintina (+) pajamų mokesčio suma (Lt) 202",o "Mokėtina (-) / grąžintina (+) PSDĮ suma (Lt) -47".Tai kaip suprantu turejo gauti 202-47=155Lt. O pervede 179 Lt  g.gif

o deklaravot tik uz 2011 metus?
Papildyta:
QUOTE(DuokDurniuiKelia @ 2012 03 20, 23:12)
bukit geros pasakykit koki man ir koki vyrui rasyti mpmpd jeigu vaikas gimė 2011m gruodžio 1.  4u.gif Dėkoju atsakiusiai iš anksto  4u.gif

Jokio,taikisit uz vaika,kai deklaruosit uz 2012 metus.
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 20, 20:19)
Žinau, kad ne įtemą klausimas, bet..:

Gal žinote ar matosi deklaracijoje suma, kurią atsiskaičiuoja VMI už žemės mokestį? Nes visais metais, kiek deklaruoju pajamas, man visą laiką nuskaio žemės mokestį būten per metinę pajamų deklaraciją?

tai pasiziurekit zemes mokescio deklaraijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 20, 16:25)
minusuos ir dar su delspinigiais, jei bus skola is praeitu metu


QUOTE(Gemma @ 2012 03 20, 16:32)
jau galima
galvociau, kad grazina skirtuma, jei jo dar lieka. arba is vis negrazina nieko

juk ir kai imone praso grazinti PVM, o yra skolinga, pvz, pelno mokesti, tai juk negrazina.

Supratau. Na, palauksi, paziureism, kaip cia bus. MB raginau uzpildyt pernykste su (-) ir siemetine su (+), tada laukt, ir skirtuma susimoket, bet neklauso manes, tai tegul zinosi biggrin.gif

QUOTE(tiskute @ 2012 03 20, 18:05)
pas mane 33 langelyj raso 471, o 46 -432.tai kaip suprast?

Bet jus turit vaika, kol jam sueis 8 metai, vienas is tevu yra draustas PSD. Tai gal iseitu ligoniu kasose susitvarkyt ta reikala, kad esat drausta.
Kitas momentas: o deklaravote isvykima ir VMI?
Atsakyti