Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Samarija @ 2012 03 20, 12:44)
Nes ne tokia suma,kokia deklaravom.


tai vyras buvo skolingas uz PSD pavyzdziui, ar is ankstesniu metu buvo GPM skola
Atsakyti
o kada bus galima pildyti mokesciuose?aciu
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 20, 13:55)
tai vyras buvo skolingas uz PSD pavyzdziui, ar is ankstesniu metu buvo GPM skola

o jeigu pvz., pernai buvo skolingas, bet nesiunte, o siemet suma su +, ir siuncia, tai gaus ta suma, ar minusuos uz pernai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 20 kovo 2012 - 15:01
QUOTE(Smilla @ 2012 03 20, 16:00)
o jeigu pvz., pernai buvo skolingas, bet nesiunte, o siemet suma su +, ir siuncia, tai gaus ta suma, ar minusuos uz pernai?  g.gif  biggrin.gif

minusuos ir dar su delspinigiais, jei bus skola is praeitu metu
Atsakyti
QUOTE(camil@ @ 2012 03 20, 14:57)
o kada bus galima pildyti mokesciuose?aciu

jau galima

QUOTE(Smilla @ 2012 03 20, 15:00)
o jeigu pvz., pernai buvo skolingas, bet nesiunte, o siemet suma su +, ir siuncia, tai gaus ta suma, ar minusuos uz pernai?  g.gif  biggrin.gif


galvociau, kad grazina skirtuma, jei jo dar lieka. arba is vis negrazina nieko

juk ir kai imone praso grazinti PVM, o yra skolinga, pvz, pelno mokesti, tai juk negrazina.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2012 03 15, 13:32)
Turėjote nuvykti  į teritorinę ligonių kasą patvirtinti savo draustumo kaip mama, auginanti vaiką, jei to nepadarėte tai privalomojo sveikatos draudimo informacinėje sistemoje nėra informacijos apie Jūsų draustumą pagal šią kategoriją. Tokiu atveju reikalinga nuvykti į artimiausiai gyvenamos vietos esančią teritorinę ligonių kasą ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) bei vaiko gimimo liudijimo originalą. Tik tada draustumą pagal šią kategoriją patvirtinantys duomenys bus įvesti į informacinę sistemą.


O tada aš kažkur dar turiu kreiptis, akd pataisytų mano preliminarią deklaraciją? Ar galiu pati redaguoti? O nepateikus ten dokumentų, negliu redaguot deklaracijos?
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2012 03 20, 16:01)
O tada aš kažkur dar turiu kreiptis, akd pataisytų mano preliminarią deklaraciją? Ar galiu pati redaguoti? O nepateikus ten dokumentų, negliu redaguot deklaracijos?

Tiesiog tai priims kaip neteisingą informaciją ir deklaraciją atmes kaip klaidingą.
Pirmiausiai turite susitvarkyti ligonių kasose (TLK).
Atsakyti
Sveikos
Gal ir durnas kl.,bet...
O kas kaltas,kad per mazai is manes nuskaite PSD?
Uz ka as jiems tureciau damoket,kai patys turi man dar grazint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gustomama @ 2012 03 20, 16:30)
Sveikos
Gal ir durnas kl.,bet...
O kas kaltas,kad per mazai is manes nuskaite PSD?
Uz ka as jiems tureciau damoket,kai patys turi man dar grazint doh.gif


variantu gali buti daug. nezinant situacijos sunku komentuoti, o cituoti istisus istatymus irgi nera prasmes...
Atsakyti
pas mane 33 langelyj raso 471, o 46 -432.tai kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2012 03 20, 18:05)
pas mane 33 langelyj raso 471, o 46 -432.tai kaip suprast?

6 menesius buvot nedrausta,t.y nedirbot ir birzoj nestovejot,cia pagal tai kiek skolingi uz PSD.
Atsakyti
as nuo liepos menesio isvykau i uk
Atsakyti