Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

Deklaruoju draugei,iškilo klausimas. Ji vien su nepilnamečiu sūnumi.Išsiskyrusi. Praeitais metais dirbo tik pradžioj metų,po to stovėjo darbo biržoj. Ką man reik rašyti į 17 langelį? 1200 ?
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 18, 16:12)
Deklaruoju draugei,iškilo klausimas. Ji vien su nepilnamečiu sūnumi.Išsiskyrusi. Praeitais metais dirbo tik pradžioj metų,po to stovėjo darbo biržoj. Ką man reik rašyti į 17 langelį? 1200 ?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(dovilasas @ 2012 03 18, 09:56)
labukas,gal kas zino,per kiek laiko yra grzinami pinigeliai,kai deklaruoji uz 2008m ir 2009m. pakartotinai,po deklaraciju atnaujinimo? ax.gif


per 90 dienu nuo patikslintos deklaracijos gavimo dienos
Atsakyti
sveikutes, turiu keleta klausimuku, gal kas zino, kaip su metalo lauzu, butina ji rasyti, ir i koki prieda? ar jis ka keicia
pernai sudeklaravus buvau skolinga gpm, tai sumokejau, o siemetinej deklaracijoj, ta suma turetu kur figuruot? jei taip.i koki langeli,
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidabas @ 2012 03 18, 16:20)
sveikutes, turiu keleta klausimuku, gal kas zino, kaip su metalo lauzu, butina ji rasyti, ir i koki prieda? ar jis ka keicia
pernai sudeklaravus buvau skolinga gpm, tai sumokejau, o siemetinej deklaracijoj, ta suma turetu kur figuruot? jei taip.i koki langeli,
aciu 4u.gif


jei pridavet metalo lauza ir jums buvo iskaiciuotas gpm (priduodant turejot gauti pazyma apie tai), gali atsirasti galimybe ta mokesti susigrazinti. reiktu uzpildyti priedo T III dali
jei GPM neisskaiciavo ir jeigu iš metalo pardavimo pajamų atėmus įsigijimo kainą susidaręs skirtumas neviršija 8000 Lt, deklaruoti nebutina

pernai sumoketas mokestis deklaracijoje niekur nefiguruoja
Atsakyti
Gemma, aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 18, 17:19)
per 90 dienu nuo patikslintos deklaracijos gavimo dienos

aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
labas. turiu klausima. ka ir kur reikia irasyti jei turiu 2vaikus, 1 mano ir 1 bendras su vyru?
vyro pajamos jau deklaruotos, nieko neprirasem, ar pas ji jau buvo irasyta, jei gimus vaikui nese gimimo liudijima i darba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mur-miau: 18 kovo 2012 - 18:07
QUOTE(mur-miau @ 2012 03 18, 18:06)
labas. turiu klausima. ka ir kur reikia irasyti jei turiu 2vaikus, 1 mano ir 1 bendras su vyru?
vyro pajamos jau deklaruotos, nieko neprirasem, ar pas ji jau buvo irasyta, jei gimus vaikui nese gimimo liudijima i darba?


NPD uz vaikucius rasom i 17 langeli.
ar buvo pritaikyta vyrui, galite pasitikrinti paziureje 17 langeli. jam priklauso 600 (jei jis neturi kitu vaiku, kuriu gyvenamoji vieta priskirta su juo).
jei vyras neivaikines jusu nebendro vaiko, tuomet jums uz ji priklauso 1200. uz bendra vaikuti jums priklauso 1200, taigi is viso butu 2400.
Atsakyti
nemoku pildyt deklarcijos 4u.gif sausi ir vasari dirbau uz min. vasari isejau i dekreta (2 vaikiukas) kur man ka rasyti? gal galit pagelbeti? gavau valstybes remiama paskola studijoms.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 18, 19:45)
NPD uz vaikucius rasom i 17 langeli.
ar buvo pritaikyta vyrui, galite pasitikrinti paziureje 17 langeli. jam priklauso 600 (jei jis neturi kitu vaiku, kuriu gyvenamoji vieta priskirta su juo).
jei vyras neivaikines jusu nebendro vaiko, tuomet jums uz ji priklauso 1200. uz bendra vaikuti jums priklauso 1200, taigi is viso butu 2400.

perziurejau savo, pas mane i 17 langeli irasyta 1800, ar man reikia pertaisyti? gal uz bendra vaika ir man tik 600 reikia pridet?
Atsakyti
QUOTE(mur-miau @ 2012 03 18, 22:17)
perziurejau savo, pas mane i 17 langeli irasyta 1800, ar man reikia pertaisyti? gal uz bendra vaika ir man tik 600 reikia pridet?


aritmetika tokia: uz pirma vaika po 100/men arba 1200 per metus, uz antra po 200/men arba 2400 per metus. cia abiem tevams kartu, kiekvienam po 50 uz pirma, po 100 uz antra. bet jei pirmasis tik jusu, tai ir NPD priklausytu tik jums. as rasyciau 2400.
vyrui uz vaika priklausys tik 600 (50*12), nes jam tai skaitosi pirmas vaikas

tiesa, o kada gimes antras vaikutis? gal 2011?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 18 kovo 2012 - 22:40