Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Gemma @ 2012 03 16, 18:16)
gal vyro pajamos per mazos, kad pasinaudotu lengvata?
jei iterptas priedas L, ir perkelti visi duomenys apie pajamas, paspaustas raudonas sauktukas, o vis vien 0, tuomet, deja, jis per mazai gavo pajamu, per mazai sumokejo pajamu mokescio, kad galetu pasinaudoti lengvata  4u.gif
Papildyta:
ar jus esate drausta? studente, auginate vaikuti iki 8 m., turite ribota darbinguma ar pan?
jei taip, tuomet daug pildyti nereikes:
1. pirmam lape uzpildyti asmeninius duomenis, 
2. ismesti visus priedus, paliekant tik V,
3. V priede uzpildyti V13 ir V14 langelius,
4. tada spausti raudona sauktuka,
5. visur, kur ismes raudona veliavele, irasyti 0, (jei prasys uzpildyti 35 langeli - ten irasykit savo banko sak. nr.)
6. vel spaudziat sauktuka, jei viskas OK, pateikit


nuosirdziai dekoju jums 4u.gif o man dar toks klausimas kyla, ar vmi tikrina nurodytos saskaitos likucius, per tam tikra laika iplaukusias pajamas i saskaita ir pan nedirbantiems (kazkada buvau girdejusi tokiu kalbu) g.gif
Papildyta:
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 16, 17:36)
jei turejote VL, jums reiketu uzpildyti GPM308V priedo II dali smile.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 03 16, 19:43)
gal kas pildot deklaracijas,gal galit suvest mano blush2.gif

O kas nors sudėtingo, be darbo užmokesčio?
QUOTE(dushianerami @ 2012 03 16, 19:52)
reikia kazka kazkur irasyti?
kitas kl. o jei mes skolingi mokesciu i vmi kazkokia saskaita reikia pervesti? kur galima rasti i kur?

Šiaip turėtų būti jau įrašyta L priede, draudikai tvarkingai pateikia duomenis VMI. Tokiu atveju nieko rašyti nebereikia.
Jei yra nedamoka, sumokat į VMI surenkamąją sąskaitą, rasite ją internete.
Papildyta:
QUOTE(ewacka @ 2012 03 16, 20:07)
ar vmi tikrina nurodytos saskaitos likucius, per tam tikra laika iplaukusias pajamas i saskaita ir pan nedirbantiems

Jei nesate įtariama mokesčių slėpimu, nelegalia veikla ir pan., niekas nieko netikrina.
Atsakyti
O kaip yra su skatinamosios stipendijomis? Ar jos rašosi?
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 16, 22:06)
O kaip yra su skatinamosios stipendijomis? Ar jos rašosi?

Stependijos man atrodo nedeklaruojamos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 16, 14:26)
vyrui nepamirskit pazymeti 15A lengelyje, kiek menesiu turejo ribota darbinguma - kad pagrindini NPD didesni pritaikytu.

o uz vaikucius kaip ir paprastai (jei vaikutis su negalia, papildomas NPD nuo to nesikeicia) - abiem kartu 3600, arba kiekvienam po 1800 i 17 langeli

o jei mano vyras visai nepildys deklaracijos, nes isvykes, tai man uz vaikus pildyti 1800 ?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 16, 21:10)

Šiaip turėtų būti jau įrašyta L priede, draudikai tvarkingai pateikia duomenis VMI. Tokiu atveju nieko rašyti nebereikia.
Jei yra nedamoka, sumokat į VMI surenkamąją sąskaitą, rasite ją internete.
Papildyta:


na ten irasyta radau kiek mes sumokejom. o del susigrazinimo. automatiskai turetu buti jau itraukta? g.gif
ta prasme jei raso, kad vyras turi VMI sumoketi X suma, tai jau ji kartu su ta suma supliusuota kiek susigrazinti turejom ir liko vistien nepriemoka? na kazkaip netikiu ir nematau, kad butu kazkur isskaidyta ir parasyta kad uz draudima tiek ir tiek butu grazinta g.gif man va ta vieta ir neaiski. juk prievoles susigrazinti uz draudima nera, tai man atrodo, kad jei nori - tada pats gal dar kazka pildai? ar as neteisi?
sorry jei kazka netaip cia surasiau. tiesiog nesenai apsidraude esam ir dar man sita vieta neaiski. o vyras gavo neplanuotu pajamu ir se tau, nepriemoka gavosi doh.gif doh.gif
Atsakyti
na stai issiaiskinau su tuo psdi skola doh.gif sodra kazka prikevarzojo doh.gif .sake perdarys visa deklaracija. tai dabar man idomu jei as jau esu drausta valstybes iki 2019 m tai ar man turi atskaiciuoti sodra dar is gaunamos vaiko uginimo pasalpos g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2012 03 16, 19:52)
kitas kl. o jei mes skolingi mokesciu i vmi kazkokia saskaita reikia pervesti? kur galima rasti i kur?

GPM ir PSD imoku mokejimas

QUOTE(Nulika @ 2012 03 16, 21:49)
o jei mano  vyras visai nepildys deklaracijos, nes isvykes, tai man uz vaikus pildyti 1800 ?


tokiu atveju galit sau 3600 isirasyti
Papildyta:
QUOTE(dushianerami @ 2012 03 16, 22:24)
ta prasme jei raso, kad vyras turi VMI sumoketi X suma, tai jau ji kartu su ta suma supliusuota kiek susigrazinti turejom ir liko vistien nepriemoka? na kazkaip netikiu ir nematau, kad butu kazkur isskaidyta ir parasyta kad uz draudima tiek ir tiek butu grazinta  g.gif  man va ta vieta ir neaiski. juk prievoles susigrazinti uz draudima nera, tai man atrodo, kad jei nori - tada pats gal dar kazka pildai? ar as neteisi?
sorry jei kazka netaip cia surasiau. tiesiog nesenai apsidraude esam ir dar man sita vieta neaiski. o vyras gavo neplanuotu pajamu ir se tau, nepriemoka gavosi  doh.gif  doh.gif

viskas, ka grazinates/esate skolingi sueina i viena deklaracijos langeli - 33 (cia GPM, PSD - 46 langelis). jei norite suzinoti, koks butu rezultatas be draudimo istrinkit L prieda ir pamatysit.
o neplanuotos pajamos, ypac jei suma didesne, tikrai galejo jus palikti skoloje valstybei.
tiesa, ar nepamirsote uz vaikuti irasyti?

QUOTE(astene @ 2012 03 16, 23:05)
na stai issiaiskinau su tuo psdi skola doh.gif sodra kazka prikevarzojo doh.gif .sake perdarys visa deklaracija. tai dabar man idomu jei as jau esu drausta valstybes  iki 2019 m tai ar man turi atskaiciuoti sodra dar is gaunamos vaiko uginimo pasalpos g.gif Aciu 4u.gif


taip, nuo motinystes pasalpos skaiciuojasi ir GPM ir sodros mokesciai
Atsakyti
QUOTE(astene @ 2012 03 16, 23:05)
. tai dabar man idomu jei as jau esu drausta valstybes  iki 2019 m:

O kas čia per "navarotas" "drausta valstybės iki..." g.gif
Atsakyti
Pasimetus ir as toje deklaracijoje. Esu motinystes atostogose. Vaikas gime 2011 sausi. Deklaracijoje taikytinas mpnpd irasyta 550 Lt. doh.gif Ar cia teisingai, ar tureciau pataisyti.... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linutialt @ 2012 03 16, 16:09)
Sveikos mergaitės,

padėkite ir man, visiškai susimaišiau. Situacija tokia: vyras neįgalusis, auginame du vaikus, turime pasiėmę būsto paskolą. Mano pajamos palyginti nedidelės, todėl iškilo klausimas ar galiu dalį paskolos palūkanų perkelti į vyro deklaraciją, nors pas jį 20 langelyje 0?

Ačiū už komentarą. 4u.gif


galite perkelti vyrui dali palukanu,bet jei 20 nulis,tai nieko neislosit verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kosmonaute:) @ 2012 03 16, 23:19)
Pasimetus ir as toje deklaracijoje. Esu motinystes atostogose. Vaikas gime 2011 sausi. Deklaracijoje taikytinas mpnpd irasyta 550 Lt.  doh.gif Ar cia teisingai, ar tureciau pataisyti.... doh.gif  verysad.gif


sausi gime ,pradejo nuo vasario skaiciuot papildoma 50 lt uz vaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 16 kovo 2012 - 23:26
QUOTE(jovana @ 2012 03 17, 00:16)
O kas čia per "navarotas" "drausta valstybės iki..."  g.gif

siandien nuejau i ligoniu kasa ir man taip sutvarke dokus ,kad kol vaikui sukaks 8 metai as esu drausta valstybes ,nors ir nedirbu.
nes dabar skaitosi as jau esu bedarbe tik vaiko prieziuros atostogose ,nes pas mane buvo terminuota darbo sutarti.
tai va tas ir man idomu su tuo psdi ax.gif tai pagal ideja sodra jau neturetu atskaitiuoti psdi tik pajamu mokesti g.gif ,o jei taip tai turetu sugrazinti ,ka nuskaiciavo ,kaip manot ar netaip as mastau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astene: 16 kovo 2012 - 23:37