Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

Labutis 4u.gif
gal kas galit padeti apskaiciuoti kiek rasyti 17 langeli?
vyras turi 50% neigaluma. dukra gimusi 2005, sunus 2010 ir turi vidutine negalia. ar keiciasi musu NPD? pasimeciau visai g.gif g.gif g.gif
aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilasas @ 2012 03 16, 10:19)
man uz 2009m reikia isnaujo deklaruoti ir 2010m,2009m dar tik vienas vaikas buvo,kai deklaravau gavau 600 lt,siais metais vel uzpildziau deklaracija ir rodo kad dar 600 gausiu,nes pries tai kai pildziau 17 langely buvau nulius surasius,o dabar kai pildziau ten buvo irasyta 1200lt

tai 2009-iems 1200 bus teisingas PNPD, o 2010-iems bus 3000 i 17 langeli

QUOTE(ewacka @ 2012 03 16, 12:18)
Sveikos 4u.gif
pasiskaiciau jusu tema, nu bet tamsus, laaaabaaai tamsus miskas man  blush2.gif  doh.gif
cia suprantu dauguma dirbanciuju ar anksciau dirbusiu pildo, tariasi, o mano situacija tokia, kad nedirbu, socialine gaunu, soc stipendija. Buvom su drauge issemusios verslo liudijimus 2011 metais 1 men. Pildant prasyma del soc pasalpos buvo nesamas verslo liudijimo pajamu lapas, ten pazymeta 50 LT. ar reikia tokia suma deklaruoti vmi ir kokiu budu, ar galima tiesiai i vmi varyti? ar deklaruojant prie soc pasalu ir prie soc stipendiju nesikabineja? blush2.gif

jei turejote verslo liudijima, privalote teikti deklaracija, net jei ne lito negauta pajamu. galima elektroniniu budu teikti, nebutina vaziuoti i vmi. soc.pasalpos ir stipendijos, kiek zinau prie nedeklaruojamu pajamu priskiriamos

QUOTE(liusi2003 @ 2012 03 16, 12:25)
Laba diena ,pildau sunu dekloracija jis emigravo spalio men. isvaziavimas mes uzdekloravom. ar reikia ka nors papildomai zimeti?

reikia 7 ir 8 langelius pirmam lape uzpildyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 16 kovo 2012 - 13:21
QUOTE(laindrusa @ 2012 03 16, 13:11)
gal kas galit padeti apskaiciuoti kiek rasyti 17 langeli? 

Vyro metinis NPD 7200Lt, jūsų metinis 5640Lt, metinis abiejų PNPD po 1800Lt. Jei vyras nedirba, galit sau taikyti 3600Lt PNPD.
Atsakyti
QUOTE(laindrusa @ 2012 03 16, 13:11)
Labutis  4u.gif
gal kas galit padeti apskaiciuoti kiek rasyti 17 langeli? 
vyras turi 50% neigaluma. dukra gimusi 2005, sunus 2010 ir turi vidutine negalia. ar keiciasi musu NPD? pasimeciau visai  g.gif  g.gif  g.gif
  aciu uz pagalba  4u.gif


vyrui nepamirskit pazymeti 15A lengelyje, kiek menesiu turejo ribota darbinguma - kad pagrindini NPD didesni pritaikytu.

o uz vaikucius kaip ir paprastai (jei vaikutis su negalia, papildomas NPD nuo to nesikeicia) - abiem kartu 3600, arba kiekvienam po 1800 i 17 langeli
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

padėkite ir man, visiškai susimaišiau. Situacija tokia: vyras neįgalusis, auginame du vaikus, turime pasiėmę būsto paskolą. Mano pajamos palyginti nedidelės, todėl iškilo klausimas ar galiu dalį paskolos palūkanų perkelti į vyro deklaraciją, nors pas jį 20 langelyje 0?

Ačiū už komentarą. 4u.gif
Atsakyti
deklaravau pajamu deklaracija,man turi sugrazinti dali pinigeliu,(buvo isdirbti nepilni metai) idomu kaip jie skaiciuosis,jei kitais metais deklaruosiu?man cia grazina 2011 metu,bet grazina 2012-ais,tai kaip suprantu tuos gautus pinigelius skaiciuos prie pajamu,tik idomu prie 2011 metu,ar 2012 metu pajamu.
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 03 16, 16:16)
kaip suprantu tuos gautus pinigelius skaiciuos prie pajamu

Čia ne pajamos, niekas niekur jų neskaičiuos, nes jie jau priskaičiuoti. Čia permokėti mokesčiai.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 16, 13:20)
jei turejote verslo liudijima, privalote teikti deklaracija, net jei ne lito negauta pajamu. galima elektroniniu budu teikti, nebutina vaziuoti i vmi. soc.pasalpos ir stipendijos, kiek zinau prie nedeklaruojamu pajamu priskiriamos



dekui 4u.gif
oi, kad matyt pati neuzpildysiu as tos deklaracijos, visiskai nieko ten nesuprantu blush2.gif verysad.gif

gal kuri galetu pasakyti koki langeli reiketu pildyti ar ka, nes ziuriu cia vis apie langeliu nr ivairius eina kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2012 03 16, 18:21)
dekui  4u.gif
oi, kad matyt pati neuzpildysiu as tos deklaracijos, visiskai nieko ten nesuprantu  blush2.gif  verysad.gif

gal kuri galetu pasakyti koki langeli reiketu pildyti ar ka, nes ziuriu cia vis apie langeliu nr ivairius eina kalba  blush2.gif

jei turejote VL, jums reiketu uzpildyti GPM308V priedo II dali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linutialt @ 2012 03 16, 16:09)
Sveikos mergaitės,

padėkite ir man, visiškai susimaišiau. Situacija tokia: vyras neįgalusis, auginame du vaikus, turime pasiėmę būsto paskolą. Mano pajamos palyginti nedidelės, todėl iškilo klausimas ar galiu dalį paskolos palūkanų perkelti į vyro deklaraciją, nors pas jį 20 langelyje 0?

Ačiū už komentarą. 4u.gif


gal vyro pajamos per mazos, kad pasinaudotu lengvata?
jei iterptas priedas L, ir perkelti visi duomenys apie pajamas, paspaustas raudonas sauktukas, o vis vien 0, tuomet, deja, jis per mazai gavo pajamu, per mazai sumokejo pajamu mokescio, kad galetu pasinaudoti lengvata 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ewacka @ 2012 03 16, 17:21)
dekui  4u.gif
oi, kad matyt pati neuzpildysiu as tos deklaracijos, visiskai nieko ten nesuprantu  blush2.gif  verysad.gif

gal kuri galetu pasakyti koki langeli reiketu pildyti ar ka, nes ziuriu cia vis apie langeliu nr ivairius eina kalba  blush2.gif


ar jus esate drausta? studente, auginate vaikuti iki 8 m., turite ribota darbinguma ar pan?
jei taip, tuomet daug pildyti nereikes:
1. pirmam lape uzpildyti asmeninius duomenis,
2. ismesti visus priedus, paliekant tik V,
3. V priede uzpildyti V13 ir V14 langelius,
4. tada spausti raudona sauktuka,
5. visur, kur ismes raudona veliavele, irasyti 0, (jei prasys uzpildyti 35 langeli - ten irasykit savo banko sak. nr.)
6. vel spaudziat sauktuka, jei viskas OK, pateikit
Atsakyti
gal kas pildot deklaracijas,gal galit suvest mano blush2.gif
i az
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. gal kas patars. 2010 apsidraudem su vyru gyvybes draudimu. imokas moka vyras. noretume susigrazinti mokescius. kazka juk reikia uzpildyti? pagal nutylejima juk nepaskaiciuoja? deklaracijoje matau, kad yra suskaiciuota kiek imoku sumoketa. tik tiek. nes kaip suprantu jas gali susigrazinti jei nori, arba nesigrazinti jei nenori. reikia kazka kazkur irasyti?

kitas kl. o jei mes skolingi mokesciu i vmi kazkokia saskaita reikia pervesti? kur galima rasti i kur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 16 kovo 2012 - 19:56