Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Gemma @ 2012 03 16, 11:12)
tai kad nelabai skiriasi tas NPD apskaiciavimas. tik uz vaikus jums pilnas NPD priklauso.
pagrindini NPD apskaiciuos deklaracija. o uz vaikus priklauso: per menesi po 100lt uz pirma, po 200 lt uz antra
per metus bus 1200+2400, viso 3600

o jums uz 2011 ar uz 2010 reik? cia virsuj paskaiciavau, kaip butu 2011

man uz 2009m reikia isnaujo deklaruoti ir 2010m,2009m dar tik vienas vaikas buvo,kai deklaravau gavau 600 lt,siais metais vel uzpildziau deklaracija ir rodo kad dar 600 gausiu,nes pries tai kai pildziau 17 langely buvau nulius surasius,o dabar kai pildziau ten buvo irasyta 1200lt
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 03 16, 11:18)
Kur deklaracijoje galima pamatyti konkreciai uz ka ir kiek grazina. Nes man turetu grazinti uz draudima ir uz motinystes pasalpa ( nes buvo pereinamieji kalendoriniai metai,tai netaike NPD)?  4u.gif 33 laukelyje yra tik bendra suma.

pas mane 46 langelyje parasyta kad -360 doh.gif tai manau pas jus irdi tas pats turetu buti
g.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2012 03 16, 11:18)
Kur deklaracijoje galima pamatyti konkreciai uz ka ir kiek grazina. Nes man turetu grazinti uz draudima ir uz motinystes pasalpa ( nes buvo pereinamieji kalendoriniai metai,tai netaike NPD)?  4u.gif 33 laukelyje yra tik bendra suma.

biggrin.gif koks skirtumas už ką ir kiek , džiaukitės kad grąžina lotuliukas.gif
Tokios info deklaracijoje nėra, o jei jau labai taip norit, teks pažaisti-pašalinkit L lapą, 33 langelyje pamatysit kokia grąžintina suma be draudimo smile.gif
Atsakyti
SOS dėl Turto deklaracijos. Kas galit padėti į az
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2012 03 16, 11:33)
SOS dėl Turto deklaracijos. Kas galit padėti į az

kas neaisku? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 16, 10:54)
kas neaisku? smile.gif

Vis metė klaidą dėl pareigų kodų, kad aš negaliu būt vyro žmona.. arba jis mano sutuoktiniu lotuliukas.gif atnaujinau formą ir viskas gerai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2012 03 16, 11:05)
aš negaliu būt vyro žmona.. arba jis mano sutuoktiniu  lotuliukas.gif 

Jei pasakė, kad negali, tai, vadinasi, ir negali. Ir neprieštarauk valstybei cool.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
pasiskaiciau jusu tema, nu bet tamsus, laaaabaaai tamsus miskas man blush2.gif doh.gif
cia suprantu dauguma dirbanciuju ar anksciau dirbusiu pildo, tariasi, o mano situacija tokia, kad nedirbu, socialine gaunu, soc stipendija. Buvom su drauge issemusios verslo liudijimus 2011 metais 1 men. Pildant prasyma del soc pasalpos buvo nesamas verslo liudijimo pajamu lapas, ten pazymeta 50 LT. ar reikia tokia suma deklaruoti vmi ir kokiu budu, ar galima tiesiai i vmi varyti? ar deklaruojant prie soc pasalu ir prie soc stipendiju nesikabineja? blush2.gif
Atsakyti
merginos , turiu dar klausimuka smile.gif mano vyras buves pareigunas, dirbo iki 2011 m., 09 men vidurio smile.gif , o paskui pradejo gaut valst.pensija smile.gif. Jam to npd nera perkelta. Tai cia as galiu suzaist ir paziuret kaip geriau??? aciu smile.gif
Atsakyti
Laba diena ,pildau sunu dekloracija jis emigravo spalio men. isvaziavimas mes uzdekloravom. ar reikia ka nors papildomai zimeti?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 16, 11:28)
Jei pasakė, kad negali, tai, vadinasi, ir negali. Ir neprieštarauk valstybei  cool.gif  hihihi.gif

biggrin.gif
mad.gif box.gif jau persigalvojo valstybė ir leido beee.gif



QUOTE(rasixe @ 2012 03 16, 12:19)
merginos , turiu dar klausimuka smile.gif mano vyras buves pareigunas, dirbo iki 2011 m., 09 men vidurio smile.gif , o paskui pradejo gaut valst.pensija smile.gif. Jam to npd nera perkelta. Tai cia as galiu suzaist ir paziuret kaip geriau??? aciu smile.gif

jei priklauso NPD tai jis ir nesikeičia... kiek vaikų turite?
(aš irgi pencinyko žmona flirt.gif )

tik pildant turto deklaraciją turi reikšmę tai, kad jis jau nebe pareigūnas.
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2012 03 16, 12:32)
biggrin.gif
mad.gif  box.gif  jau persigalvojo valstybė ir leido beee.gif
jei priklauso NPD tai jis ir nesikeičia... kiek vaikų turite?
(aš irgi pencinyko žmona flirt.gif )

tik pildant turto deklaraciją turi reikšmę tai, kad jis jau nebe pareigūnas.


1. thumbup.gif
2. mums priklausytu po 1400( antras vaikas gime 2011.04), man tai automatiskai perkelta ta suma smile.gif
3. tas manes irgi laukia, gal galite placiau i a.z. smile.gif bet reikia pildyt, nes dar praeitais metais buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasixe: 16 kovo 2012 - 12:43