Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

Susideklaravau jau. karsta.gif Vienas vargas su ta individualia veikla ir papildomom pajamom bei leidžiamais atskaitymais..... doh.gif
Atsakyti
kazkaip nesitikejau tai ir neskubejau, matau kad yra bet bijau pati pateikti seses laukiu, nieko ten rasyt nenoriu o ir suma nebloga 234 lt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 14, 11:55)
Tai nejau nesimato smile.gif jau puse uzpilde ir pateike smile.gif o jus tik atsibudot smile.gif
Papildyta:
PADEKIT PASKAICIUOTI
"ka man irasyt i 17 langeli,jei du vaikucius auginu is pirmos santuokos,skaitosi kaip viena,o trecias vaikas antroj santuokoj kartu jau su vaiko tevu"

4800 Lt jums, o vyrui reikia rasyt 600.

QUOTE(mijaxxx @ 2012 03 14, 11:56)
kazkaip nesitikejau tai ir neskubejau, matau kad yra bet bijau pati pateikti seses laukiu, nieko ten rasyt nenoriu o ir suma nebloga 234 lt.

tai dar suma gali keistis, jeigu viska suvesti, ka reikia smile.gif


Pas mane varijuoja 200 Lt: jei viska sau prisitaikau, arba su Mb per puse.
Atsakyti
Labai ačiū, kad taip operatyviai atsakėt į mano klausimus, bandysiu deklaruoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 12:04)
Labai ačiū, kad taip operatyviai atsakėt į mano klausimus, bandysiu deklaruoti 4u.gif

Prasom.
Mano darbo nasumas siandien sumazejo 50 proc.: ner akada dirbti, rupi deklaravimas lotuliukas.gif
Atsakyti
nieko nepildziau paspaudziau pateikti ir tikiuosi kad pasiteike
Papildyta:
Lauksim pinigeliu, praeitais metais gavau balandzio 7, gal ir siemet greitai gausiu:)
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2012 03 14, 12:08)
nieko nepildziau paspaudziau pateikti ir tikiuosi kad pasiteike
Papildyta:
Lauksim pinigeliu, praeitais metais gavau balandzio 7, gal ir siemet greitai gausiu:)

O sauktuka spaudet?
Atsakyti
Dar vienas klausimas:

* Jeigu mano vyras 2011 metais buvo beveik 1 mėnesį išvykęs iš Lietuvos, išvykimą deklaravo, ar kas nors dėl to keičiasi? Pvz.: PNPD dėl 2 vaikų? Ar nekreipt į tai dėmesio?
Atsakyti
laba diena,atsiverciau deklaracija bet jau nebeatsimenu kokius numeriukus pildyti blush2.gif gal padetumet,as dirbu ir pas mane vienas vaikas smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, užpildžiau ir savo, ir vyro...
O kaip dabar sekti ar viskas gerai, gal yra koks tel.
Nes kai paspaudi "Pateikti" tik sumirksi ir psio biggrin.gif iššoka dar langas ~Deklaracija išsiųsta.

Duoda tai padaryti daugybę kartų (spaudžiau prieš šauktuko patikrinimą ir po jo) ir neaišku, ar išsisiuntė ar viskas gerai. Gal istorija kokia yra ar pan. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almg: 14 kovo 2012 - 11:18
QUOTE(lapinuke84 @ 2012 03 14, 12:15)
laba diena,atsiverciau deklaracija bet jau nebeatsimenu kokius numeriukus pildyti blush2.gif gal padetumet,as dirbu ir pas mane vienas vaikas smile.gif

Saukstuka spauskit.
Papildyta:
QUOTE(almg @ 2012 03 14, 12:16)
Mergaitės, užpildžiau ir savo, ir vyro...
O kaip dabar sekti ar viskas gerai, gal yra koks tel.
Nes kai paspaudi "Pateikti" tik sumirksi ir psio biggrin.gif  iššoka dar langas ~Deklaracija išsiųsta.

Duoda tai padaryti daugybę kartų (spaudžiau prieš šauktuko patikrinimą ir po jo) ir neaišku, ar išsisiuntė ar viskas gerai. Gal istorija kokia yra ar pan. g.gif

Yra deklaravimo istorija kairei pusei ir pranesimas turi ateiti.
Papildyta:
QUOTE(milduks* @ 2012 03 14, 12:13)
Dar vienas klausimas:

* Jeigu mano vyras 2011 metais buvo beveik 1 mėnesį išvykęs iš Lietuvos, išvykimą deklaravo, ar kas nors dėl to keičiasi? Pvz.: PNPD dėl 2 vaikų? Ar nekreipt į tai dėmesio?

Nieko nesikeicia.
Atsakyti
sauktuku nera pas mane dar blush2.gif
Atsakyti