Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(jovana @ 2012 03 16, 10:18)
0 rašykite
Pernai buvo gavusi kolegė -27 laišką. Manau, jei VMI turi duomenis, tai siunčia. Logiška būtų kad iššieškojimas neviršytų išieškomos sumos.. bet gal nesiplėsiu.
Čia parašė už abu vaikus po pusę

Aaa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 16, 09:07)
PNPD taikomas nuo sekančio mėnesio, jums priklauso tik už gruodį. Ir ne 200Lt, o 150Lt.

gaila kad lapkriciui nepriklauso biggrin.gif o as prisitaikysiu 300lt uz gruodi, vyras neturi jokiu pajamu, taip kad priklauso visas papildomas NPD man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2012 03 16, 08:31)
Visai ne prie ko, pažymos greičiausiai ir nebus  smile.gif



Bet taip gaunasi tas uzdarbis isvis niekur neiisiskaiciuos, nes tais metais kaip nemokejo man, tai jo neskaiciavo, dabar garantinis sumokejo ir nebesiskaito...
Atsakyti
labukas,visai nesusigaudau kiek turi grazinti tu pinigeliu deklaruojant... blush2.gif 2011 deklaravau uz 2010m,siais metais vel buvo parengta pleminari deklaracija uz 2010m,pasirodo jie man apskaiciavo ne kaip vienisai auginanciai viena vaika,o kaip susituokusiai,gal yra kur pasiziureti,kaip apskaiciuojami visi sitie dalykai?
Atsakyti
Laba diena
Nugi,negaliu kaip paime nervas. doh.gif blink.gif man motinystes pasalpos priskaiciuota 970lt -pajamu mokestis ir - sveikatos draudimas 59lt atostogu isejau nuo liepos men.
tai dabar ziurekit g.gif
kaip gali buti kad as dar pasilikau skoloje 360 lt uz sveikatos draudima -360 psdi,tai gaunasi kad sodrai doh.gif as turiu moketi ir valstybei 60 lt*6 men =360lt doh.gif nu nieko nesuprantu .Nu nieko nesuprantu. na gal supratot.Labai aukiu atsakymo ,kas susiduret 4u.gif ACIU!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astene: 16 kovo 2012 - 09:53
QUOTE(astene @ 2012 03 16, 10:47)
Laba diena
Nugi,negaliu kaip paime nervas. doh.gif  blink.gif  man motinystes pasalpos priskaiciuota 970lt  -pajamu mokestis ir - sveikatos draudimas 59lt atostogu isejau nuo liepos men.
tai dabar ziurekit  g.gif
kaip gali buti kad as dar pasilikau skoloje 360 lt uz sveikatos draudima -360 psdi,tai gaunasi kad sodrai doh.gif  as turiu moketi ir valstybei 60 lt*6 men =360lt doh.gif  nu nieko nesuprantu .Nu nieko nesuprantu. na gal supratot.Labai aukiu atsakymo ,kas susiduret 4u.gif  ACIU!! 4u.gif

Pzymoj paziurekit ar visus menesius buvot drausta.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 16, 10:53)
Pzymoj paziurekit ar visus menesius buvot drausta.

ziuriu ,kad nebuvau drausta ,tai tada kodel sodra atskaiciuoja sveikatos draudima ,ir patarkit ka man daryti tokiu atveju ,auginu vaikuti doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(astene @ 2012 03 16, 11:00)
ziuriu ,kad  nebuvau drausta ,tai tada kodel sodra atskaiciuoja sveikatos draudima ,ir patarkit ka man daryti tokiu atveju ,auginu vaikuti doh.gif  g.gif

Jeigu nebuvot drausta,tai del to ir ejo PSD skola.Uz tuos menesius irgi buvo atskaiciuotas sveikatos draudimas?O jeigu turit vaika tai i lygoniu kasas nueikit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 16 kovo 2012 - 10:09
QUOTE(dovilasas @ 2012 03 16, 09:46)
labukas,visai nesusigaudau kiek  turi grazinti tu pinigeliu deklaruojant... blush2.gif 2011 deklaravau uz 2010m,siais metais vel buvo parengta pleminari deklaracija uz 2010m,pasirodo jie man apskaiciavo ne kaip vienisai auginanciai viena vaika,o kaip susituokusiai,gal yra kur pasiziureti,kaip apskaiciuojami visi sitie dalykai?


tai kad nelabai skiriasi tas NPD apskaiciavimas. tik uz vaikus jums pilnas NPD priklauso.
pagrindini NPD apskaiciuos deklaracija. o uz vaikus priklauso: per menesi po 100lt uz pirma, po 200 lt uz antra
per metus bus 1200+2400, viso 3600

o jums uz 2011 ar uz 2010 reik? cia virsuj paskaiciavau, kaip butu 2011
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 16 kovo 2012 - 10:14
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 16, 11:08)
Jeigu nebuvot drausta,tai del to ir ejo PSD skola.Uz tuos menesius irgi buvo atskaiciuotas sveikatos draudimas?O jeigu turit vaika tai i lygoniu kasas nueikit.

taip uz visus men atskaiciuotas draudimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2012 03 16, 10:38)
Bet taip gaunasi tas uzdarbis isvis niekur neiisiskaiciuos, nes tais metais kaip nemokejo man, tai  jo neskaiciavo, dabar garantinis sumokejo ir nebesiskaito...

Taip, nes buvęs jūsų darbdavys GPM'o valstyvei ir nedeklaravo ir nesumokėjo. Tai kodėl dabar jums valstybė turėtų jį grąžinti, tai ko ji negavo ? Bankroto atveju taip jau yra..... O išmoka iš garantinio traktuojama kaip pašalpa.
Atsakyti
Kur deklaracijoje galima pamatyti konkreciai uz ka ir kiek grazina. Nes man turetu grazinti uz draudima ir uz motinystes pasalpa ( nes buvo pereinamieji kalendoriniai metai,tai netaike NPD)? 4u.gif 33 laukelyje yra tik bendra suma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo вероника: 16 kovo 2012 - 10:18