Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(AKALIFA @ 2012 03 15, 19:55)
O jeigu 17 eilutej irasyta-1700,antras vaikas gimes 2011 sausio pirmom dienom.Ar teisingai? g.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif

12*100+11*200=3400,per puse su vyru 1700
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2012 03 15, 08:10)
Galima uz 5 paskutinius. Tik nuo 2009 m. keitesi deklaracijos forma, pildoma dabar tokia GPM308,o 2007-2008 m. pildoma GPM305
Papildyta:

mes su vyru busto palukanas daliname per puse, nesvarbu kad paskola nuskaitoma is jo saskaitos, ir nera jokiu prblemu, VMI mato. Paskola emem dar pries santuoka, savininkai esame abu.


o kai deklaruoju vyro vardu, tai reikia irasyti mano asmens koda islaidu priede, kur raso uz koki asmeni deklaruoju? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2012 03 15, 20:00)
o kai deklaruoju vyro vardu, tai reikia irasyti mano asmens koda islaidu priede, kur raso uz koki asmeni deklaruoju? tongue.gif

taip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 03 15, 18:20)
Taip, DU svyruoja... bet jis yra užsidirbtas kapeika į kapeiką sad.gif
Dirba viename darbe...

Tuomet laisvai gali susidaryti permoka ir buhalterės čia negalima kaltinti schmoll.gif Ji skaičiuoja mėnesines pajamas, o VMI skaičiuoja metines. Siūlyčiau buhalterijai pateikti naują NPD taikymo prašymą ir prašyti jo išvis netaikyti, tuomet metų gale būtų GPM grąžintas arba nulinis. smile.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 15, 18:29)
Tai jei pasiskaitytumėt įstatymus, suprastumėt, kad buhalterė niekuo dėta.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras, kas gali patikslinti pareigunams reikia i 35 A langeli 0 ar 12 įrašyti.
Labai laukiu atsakymo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu paklaust ar gali but dar ne visos preliminarios deklaracijos suformuotos g.gif As niekaip negaunu, aplink visi jau gave g.gif Kazkaip net neramu jau tongue.gif Nors kai pasiskambinau sako laukit doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 15, 07:27)
Sodros duomenys turėjo būti įkelti į preliminarią. Jei taip nėra, užsisakykite per EGAS susvestinę apie išmokas per 2011 metus ir įrašykite pati P priede 03 kodu.


dėkui. Ar reikia įraštyti iki mokesčių gautą sumą už nedarbingumo pažymą?Ar P8 laukelyje taip pat įrašyti 0 ?
QUOTE(meita @ 2012 03 15, 08:04)
Visi jau turi prliminarias deklaracijas, o man dar nera -  ar tai normalu? Ar jau reikia skambinti i VMI? Pazymos taip pat nera...

ne visi. Mano nieko,nors aš ir nedirbanti buvau,mano brolio nieko nėra irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyrinė: 15 kovo 2012 - 20:53
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 15, 20:53)
Ar reikia įraštyti iki mokesčių gautą sumą už nedarbingumo pažymą?Ar P8 laukelyje taip pat įrašyti 0 ?

Rašot ne tai, ką gavot "į rankas", o tą sumą, kuri nurodyta Sodros pažymoje. P8 rašot 0.
Atsakyti
Šeimoje 2 vaikai gimę iki 2011m.,MNPD buvo taikomas abiems,tačiau vyras tedirbo tik pusmetį.
Kokias MNPD sumas derėtų rašyti abejų deklaracijose?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 03 15, 21:00)
Šeimoje 2 vaikai gimę iki 2011m.,MNPD buvo taikomas abiems,tačiau vyras tedirbo tik pusmetį.
Kokias MNPD sumas derėtų rašyti abejų deklaracijose?

Sunku nematant deklaracijų ir patarti, kiek geriau kuriam įrašyti. Per abu jums priklauso MPNPD 3600. Jeigu vyras dirbo tik pusmetį, tai manau, kad jam ir 0 į 17 langelį įrašius nepasikeis suma, kurią jums grąžins. Tokiu atveju galite sau visą taikytis ir nesvarbu, kad jam darbe taikė.
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 15, 21:12)
Jeigu vyras dirbo tik pusmetį, tai manau, kad jam ir 0 į 17 langelį įrašius nepasikeis suma, kurią jums grąžins. Tokiu atveju galite sau visą taikytis ir nesvarbu, kad jam darbe taikė.

ar tikrai galima taikytis viską,neatsižvelgiant,kad pusmetį buvo taikyta vyrui darbe? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2012 03 15, 21:22)
ar tikrai galima taikytis viską,neatsižvelgiant,kad pusmetį buvo taikyta vyrui darbe? unsure.gif

Asmeniškai aš tokioje pat situacijoje (vyras dirbo porą mėnesių ir jam darbe taikė PNPD) esu įrašiusi 0 ir niekas neprisikabino. Deklaracijų esmė ir yra ta, kad galite pasinaudoti MPNPD, kuriuo dėl tam tikrų priežasčių (šiuo atveju nepakankamų pajamų) negali pasinaudoti jūsų sutuoktinis. Nesvarbu, kad jam taikė, iš deklaracijos matosi, kad realiai jis negali juo pasinaudoti, tai pasinaudojate jūs.
Aš tikrai rašyčiau jam 0. Blogiausiu atveju, nepriims - nieko neprarasite. O jei priims, tik išlošite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetumete pagelbeti? smile.gif Kaip supratau, savo deklaracijoje neturejau nieko pildyti, viskas yra ivesta. Susiziurejau su praeitu metu deklaracijomis ir man iskilo klausimas - 27,31 ir 33 langeliuose man buvo ta pati suma. O siais metais pasiskirstymas toks 27: 1771, 31:9, 33:-9. Tai vadinasi as turesiu grazinti valstybei 9 litus? 2011 metais dirbau visus metus, 2 kartus esu turejusi nedarbinguma. Taip pat pasiemusi paskola. Vadinasi sie dalykai padare itakos mano deklaravimui, ir taip iseina, as nieko negausiu? Aciu labai jums uz atsakyma, istie esu kiek pasimetusi..
Atsakyti