Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(vestinuka @ 2012 03 15, 10:47)
Mes su vyru paemia busto paskola.Bankas visus skaiciavimus atsiuntes y vyro deklaracija.Norejau jusu paklausti ar negeriau butu man deklaruoti sia paskola,nes mano pajamos buvo didesnes??? ax.gif


O ar daug didesnės? Čia labai individualu, nes mano taip pat pajamos didesnės, bet paskolą mes dalinamės - truputį deklaruoju jam, didesnę dalį sau - reikia bandyti vis žaidimo forma ir žiūrėti kaip geriau, ar visą tik sau deklaruoti ar dalintis. Kolkas mums buvo geriau dalintis 4u.gif

QUOTE(vestinuka @ 2012 03 15, 12:14)
Yterpiau L prieda,viska perkeliau is vyro deklaracijos ir man ismeta KLAIDA
KLAIDA: Nepažymėtas formos priedas. Pašalinkite priedą arba pažymėkite priedo žymę.
Kur cia reikia pazymeti? g.gif



Pirmame lape uždėkite varnelę prie šio priedo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 15, 12:04)
Už pirmą vaiką 12x100 + 10x200 už antrą vaiką, tai viso 3200 abiem su vyru. Jums pusė 1600. Tai rašo teisingai smile.gif

Aciuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2012 03 15, 12:59)
Gal galit patart kaip elgtis, jei laukelyje PSDĮ yra suma 144 lt, taip išeina, akd už 2 mėn, kuriuos nedirbau turėčiau sumokėt. Bet turiu 2 vaikus ir jiem abiem iki 8 metų dar. Tai aš turiu gaut pažymą kažkur? Juk mamos automatiškai yra draustos nuo PSDĮ iki kažkelių metų.

Turėjote nuvykti į teritorinę ligonių kasą patvirtinti savo draustumo kaip mama, auginanti vaiką, jei to nepadarėte tai privalomojo sveikatos draudimo informacinėje sistemoje nėra informacijos apie Jūsų draustumą pagal šią kategoriją. Tokiu atveju reikalinga nuvykti į artimiausiai gyvenamos vietos esančią teritorinę ligonių kasą ir pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) bei vaiko gimimo liudijimo originalą. Tik tada draustumą pagal šią kategoriją patvirtinantys duomenys bus įvesti į informacinę sistemą.
Atsakyti
as dar su savo kvailais klausimais blush2.gif

ar as viena galiu deklaruoti tik busto paskola,tada vyrui neliktu ko deklaruot,ai gal ir mnpd galiu visa sau taikyti ?
ar vis tik rasyti perpus su vyru,o paskola tik man deklaruot,nes mano pajamos didesnes nei jo.
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2012 03 15, 11:59)
Gal galit patart kaip elgtis, jei laukelyje PSDĮ yra suma 144 lt, taip išeina, akd už 2 mėn, kuriuos nedirbau turėčiau sumokėt. Bet turiu 2 vaikus ir jiem abiem iki 8 metų dar. Tai aš turiu gaut pažymą kažkur? Juk mamos automatiškai yra draustos nuo PSDĮ iki kažkelių metų.


jei nezinote, ar tikrai esate drausta, reikia pasitikrinti g.gif tai galima padaryti pvz, cia: https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx

deja, cia parodo tik, kaip yra tikrinimosi diena.
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2012 03 15, 13:46)
as dar su savo kvailais klausimais  blush2.gif

ar as viena galiu deklaruoti tik busto paskola,tada vyrui neliktu ko deklaruot,ai gal ir mnpd galiu visa sau taikyti ?
ar vis tik rasyti perpus su vyru,o paskola tik man deklaruot,nes mano pajamos didesnes nei jo.
Aciu!

Galit viska taikit sau,jeigu naudingiau,bet vyro deklaracija vistiek reikes siusti.
Atsakyti
Sveikos ir as turiu klausimeli, pernai nuo balandzio 27 d pradejau dirbti po vaiko prieziuros atostogu, 3 kartus turejau nedarbingumo lapeli. Deklaracijoje uz 2011 metus gaunasi kad as skolinga vmi, del ko taip nutiko? Juk kai buvau prieziuros atostogose tai i pliusa gaudavos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 15, 14:48)
Galit viska taikit sau,jeigu naudingiau,bet vyro deklaracija vistiek reikes siusti.



aciu labai,tai palauksim tada vyro deklaracijos ir ziuresim :)nes jam dar nera,tikiuosi greit sulauksim!
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2012 03 15, 13:46)
as dar su savo kvailais klausimais  blush2.gif

ar as viena galiu deklaruoti tik busto paskola,tada vyrui neliktu ko deklaruot,ai gal ir mnpd galiu visa sau taikyti ?
ar vis tik rasyti perpus su vyru,o paskola tik man deklaruot,nes mano pajamos didesnes nei jo.
Aciu!



Tikrai galit viską, bet kaip ir minėjau reikia žiūrėti, kaip labiau apsimoka, nes kaip ir Gemma anksčiau rašė yra dar lengvata, kuria gali pasinaudoti sutuoktinis, cituoju Gemmą:"lengvata taikoma įmokų sumai, kuri neviršija 25 proc. metinių apmokestinamųjų pajamų. ši suma paprastai buna nurodyta 20 langelyje. Perviršį (jei toks yra) gali deklaruoti sutuoktinis ir taip pat pasinaudoti lengvata"

Žodžiu susitelkit ir žaiskit - bandykit visaip ir žiūrėkit kaip gausis geriau 4u.gif
Atsakyti
Jei aš esu skolinga valstybei, tai VMI pati nuskaičiuos pinigus iš mano sąskaitos man nusiuntus deklaraciją? Ar man pačiai pervesti? g.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Gal kas gali patarti kurį lapą pildyti norint deklaruoti mokestį už studijas, taip pat kokius laukelius pildyti. 4u.gif Preliminarioj formoj duomenų nėra.
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2012 03 15, 14:00)
Jei aš esu skolinga valstybei, tai VMI pati nuskaičiuos pinigus iš mano sąskaitos man nusiuntus deklaraciją? Ar man pačiai pervesti?  g.gif

paciai reikes moket.
Papildyta:
QUOTE(deizi @ 2012 03 15, 14:01)
Laba  4u.gif

Gal kas gali patarti kurį lapą pildyti norint deklaruoti mokestį už studijas, taip pat kokius laukelius pildyti.  4u.gif Preliminarioj formoj duomenų nėra.

i L prieda,reikia sumos,asmens kodo to zmogaus uz kuri norit atgaut ir mokymo istaigos pavadinimo
Atsakyti