Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

Yterpiau L prieda,viska perkeliau is vyro deklaracijos ir man ismeta KLAIDA
KLAIDA: Nepažymėtas formos priedas. Pašalinkite priedą arba pažymėkite priedo žymę.
Kur cia reikia pazymeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2012 03 15, 10:53)
Paparašiau moderatorės, kad ištrintų mano sapaliones. Nu gi tikrai protas iš paskos vaikšto. Prigąsdino aplinkiniai, kad bus ir 2011 priskaičiuota, tai ir sudurniavau didesnę sumą pamačiusi doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ar cia mano klausimui pritaikyta?? unsure.gif

Help dar karta:
1. deklaruosiu pajamas tik as
2.pas mus 2 vaikai , gime iki 2010 01 01
3. Koks skaiciu t.b. 17 eil? (1800 ar 3600?)
4.Jei pazymoje nurodyta gyvyb.draudimo islaidos 1800Lt., tai kur deklaracijoje tai turi buti - kokioj eilutej?

Aciu jei dar kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2012 03 15, 11:12)
lotuliukas.gif Nieko, visiems pasitaiko, jau geriau pasitikrinti, ir pasiskaiciuoti  mirksiukas.gif

Aš visada persiskaičiuoju, pasitikrinu ir kitiems rekomenduoju. Bet gi skaičiuoti tai teisingai reikėtų su mokesčiais, o ne kaip aš šįkart blush2.gif doh.gif

QUOTE(Belty @ 2012 03 15, 11:17)
Ar cia mano klausimui pritaikyta?? unsure.gif

Help dar karta:
1. deklaruosiu pajamas tik as
2.pas mus 2 vaikai , gime iki 2010 01 01
3. Koks skaiciu t.b. 17 eil? (1800 ar 3600?)
4.Jei pazymoje nurodyta gyvyb.draudimo islaidos 1800Lt., tai kur deklaracijoje tai turi buti - kokioj eilutej?

Aciu jei dar kas atsakys  4u.gif

Tikrai ne jūsų klausimui. Jeigu deklaruositės viena, į 17 laukelį galite rašytis 3600. Tik turėsite pateikti ir vyro deklaraciją, kurioje 17 langelyje turite įrašyti 0.
O dėl draudimo nieko negaliu parašyti - neteko susidurti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 15 kovo 2012 - 11:27
sveikos,

kodel neleidzia deklaruoti,raso,kad kazkokio sertifikato nera ar pan g.gif

ir ar yra,kam dar nera idetu deklaraciuju,mano vyrui vis dar nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2012 03 15, 12:14)
Yterpiau L prieda,viska perkeliau is vyro deklaracijos ir man ismeta KLAIDA
KLAIDA: Nepažymėtas formos priedas. Pašalinkite priedą arba pažymėkite priedo žymę.
Kur cia reikia pazymeti? g.gif

Pirmam formos lape po data ir pan. yra formos priedai, pazymekite ten L prieda
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2012 03 15, 11:35)
sveikos,

kodel neleidzia deklaruoti,raso,kad kazkokio sertifikato nera ar pan  g.gif

ir ar yra,kam dar nera idetu deklaraciuju,mano vyrui vis dar nera sad.gif

Tikriausiai bandote pildyti deklaraciją parsisiuntusi į savo kompiuterį? unsure.gif Tokiu atveju reikia atnaujinti eFormFiller programą.

Jei vyras negavęs jokių pajamų, tai ir nebus suformuota pažyma, o tuo pačiu ir deklaracija. O jei gavęs, tai dar reikėtų palaukti. merginos rašė, kad dar ne visiems suformuotos.
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2012 03 15, 12:35)
sveikos,

kodel neleidzia deklaruoti,raso,kad kazkokio sertifikato nera ar pan  g.gif

ir ar yra,kam dar nera idetu deklaraciuju,mano vyrui vis dar nera sad.gif

tai spauskit pateikti, o ne pasirasyti ir pateikti. nes elektroniniam parasui reikia sertifikato
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2012 03 15, 11:04)
Aciu  4u.gif taip, abu gime iki 2010 01 01, tai reiskias 1800 teisingai
Galit dar patikslinti: perziurint preliminariai deklaracija, kurioje eiluteje turi buti irasyta suma uz mokama gyvybes draudima? (ta suma irgi nurodyta pazymoje 1800 Lt., ) Aciu.


reikia iterpti L prieda ir ji uzpildyti smile.gif
Atsakyti
aciu labai!

jis gavo pajamu,ir paskola jo vardu.man tik idomiai jis,2011 metais keite darba,kai paziuri pazymas meta atseit 2010 metu,bet jau yrasyta 2011 darboviete,tik pazymoje visur rasi neperkelta,kazkur radau nebaigta pildyti deklaracija,bet jau siu metu,tai teks dar palaukti .
Atsakyti
Laba diena, mergaites 4u.gif
O koks turetu buti taikytinas MPNPD (17laukelis) jeigu seimoje yra 2 vaikai, bet antrasis gime 2011.02.15d.? Dabar man raso, kad 1600lt. Ar tikrai tiek turi buti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal galit patart kaip elgtis, jei laukelyje PSDĮ yra suma 144 lt, taip išeina, akd už 2 mėn, kuriuos nedirbau turėčiau sumokėt. Bet turiu 2 vaikus ir jiem abiem iki 8 metų dar. Tai aš turiu gaut pažymą kažkur? Juk mamos automatiškai yra draustos nuo PSDĮ iki kažkelių metų.
Atsakyti
QUOTE(~me2za~ @ 2012 03 15, 11:59)
Laba diena, mergaites  4u.gif
O koks turetu buti taikytinas MPNPD (17laukelis) jeigu seimoje yra 2 vaikai, bet antrasis gime 2011.02.15d.? Dabar man raso, kad 1600lt. Ar tikrai tiek turi buti?
Aciu  4u.gif

Už pirmą vaiką 12x100 + 10x200 už antrą vaiką, tai viso 3200 abiem su vyru. Jums pusė 1600. Tai rašo teisingai smile.gif
Atsakyti