Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(rassi @ 2012 03 15, 09:13)
sveiki,

reikia jūsų patarimo, vakar pažiūrėjome suformuotą vyro deklaraciją ir nežinau, ar klaida ar taip turi būti. Per šiuos metus nedirbau, t.y. yra negavau su darbo santykiais susietų pajamų, todėl vyras darbovietėje parašė, kad jam taikytų PNPD už mus abu (auginam 1 vaiką), darbovietė taip ir padarė ir pritaikė 1200 PNPD. o pateiktoje preliminarioje deklaracijoje taikytina įrašyta tik 600. man sausio mėnesį buvo biuletenis ir po to sausio 18 atleido, tik priskaičiavo už nepanaudotas atostogas 300 ir pritaikė tą PNPD ir mano deklaracijoje rašoma, kad man taikytinas taip pat 600 PNPD, bet kaip minėjau, daugiau aš nebedirbau. tai ar galima ištaisyti vyro deklaracijoje taikytina PNPD iš 600 į 1200, o savojoje įrašyti 0 ir sumokėti man permoką?

vyro darbovietej negalejo taikyti uz jus abu, galejo tik vienam 600. kita dali gali prisitaikyti per deklaracija. cia jau buhalteres nekompetencija.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 15, 09:16)
vyro darbovietej negalejo taikyti uz jus abu, galejo tik vienam 600. kita dali gali prisitaikyti per deklaracija. cia jau buhalteres nekompetencija.


o, kaip įdomiai, priėmė prašymą ir skaičiavo wub.gif o tai kaip dabar reikia daryti, kreiptis į mokesčių inspekciją, ar patiems įsirašyti deklaracijoje kaip mums reikia? Ir iš viso ar galima viena iš tėvų taikyti jį viena iš tėvų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rassi: 15 kovo 2012 - 08:36
QUOTE(rassi @ 2012 03 15, 09:31)
o, kaip įdomiai, priėmė prašymą ir skaičiavo wub.gif o tai kaip dabar reikia daryti, kreiptis į mokesčių inspekciją, ar patiems įsirašyti deklaracijoje kaip mums reikia? Ir iš viso ar galima viena iš tėvų taikyti jį viena iš tėvų?

deklaracijoj galite pasiskirstyti kaip jums naudingiau tuos 1200lt. bet darbovietej gali taikyti tik 600 lt kiekvienam, nebent butu vienisas tevas/motina, tada visa suma taikoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 03 15, 09:39)
deklaracijoj galite pasiskirstyti kaip jums naudingiau tuos 1200lt. bet darbovietej gali taikyti tik 600 lt kiekvienam, nebent butu vienisas tevas/motina, tada visa suma taikoma smile.gif


viskas aišku ačiū jums labai už atsakymą, reikia informuoti vyro darbovietės buhalterę, kad šiaip metai nebeskaičiuotų doh.gif
Atsakyti
Kazko itartinai ilgai apdoroja duomenis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 03 15, 09:47)
Kazko itartinai ilgai apdoroja duomenis  g.gif

Kodel ilgai? Stadija nepasikeicia, ar jau norit is karto gaut pinigelius? biggrin.gif

As vakar issiunciau pries pietus, po pietu jau buvo stadija pakeista PRIIMTA. Bet laiskelyje buvo parasyta, "jeigu niekas daugiau nesikeis"...

Atsakyti
Gal galite man paaiskinti 17 langelio reiksme (Taikytino MPNPD suma ),vyro deklaracijoje irasyta 600lt,auginame 1 vaika,as jokiu pajamu negaunu ir deklaraciju neteikiu.Ar neturetu buti jo deklaracijoje 1200lt tam langelyje,pagal ka ji apskaiciuoti?Padekite.
Atsakyti
QUOTE(Sneznaja @ 2012 03 15, 00:31)
:Labai prasau paaiskinti, kur ir i koki langeli irasyti isvykimo data i GPM308 forma, jei asmuo isvyko 2011-06-22. Iki 2011-05 buvo draustas.

Dekoju 4u.gif


i 7 langeli irasykite 2011-06-22, o 8 pazymekit varnele
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2012 03 15, 09:04)
Kodel ilgai? Stadija nepasikeicia, ar jau norit is karto gaut pinigelius?  biggrin.gif

As vakar issiunciau pries pietus, po pietu jau buvo stadija pakeista PRIIMTA. Bet laiskelyje buvo parasyta, "jeigu niekas daugiau nesikeis"...

Ne apie pinigus kalba tongue.gif Dar vis apdorojama g.gif Vakar apie pietus pridaviau, ankstesniais metais kaizkaip greiciau priimdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Orchidėja* @ 2012 03 15, 09:12)
Gal galite man paaiskinti 17 langelio reiksme (Taikytino MPNPD suma ),vyro deklaracijoje irasyta 600lt,auginame 1 vaika,as jokiu pajamu negaunu ir deklaraciju neteikiu.Ar neturetu buti jo deklaracijoje 1200lt tam langelyje,pagal ka ji apskaiciuoti?Padekite.


taip, turetumet rasyti 1200. tiesiog darboviete negali taikyti viso NPD uz vaikuti metu eigoj, galima prisitaikyti uz sutuoktini tik teikiant deklaracija
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 15, 10:15)
taip, turetumet rasyti 1200. tiesiog darboviete negali taikyti viso NPD uz vaikuti metu eigoj, galima prisitaikyti uz sutuoktini tik teikiant deklaracija

aciu uz atsakyma,sakykite,o jeigu pernai metu deklaracijoje buvo irasyta 600 dabar jau per velu kazka taisyti,jeigu ji buvo pakeikta doh.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Gal galite pasakyti, koki MNPD rasyti, jeigu auginame 3 vaikus ?
Atsakyti