Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas už 2011 m.

QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 22:17)
niekas gi specialiai blogu duomenu neteikia, visko pasitaiko: zmones klysta, kompiuteriai grybauja... viskas tikrai nenukreipta asmeniskai pries jus  4u.gif

4u.gif
Aišku, kad nespecialiai ir tikrai ne asmeniškai man, bet tikrai pikta, kad vėl nesąmonės doh.gif Pernai kaitaliojo ir kaitaliojo tuos duomenis. Jie ir patys pripažįsta, kad su tom dekretininkėm marazmai: vieni teikia vienaip, kiti suveda kitaip - patys galų neatseka paskui. Tikiuosi kitos apsižiūrės, nes žinau ne vieną, kuri nepažiūri - svarbu ne minusas ir gerai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 14 kovo 2012 - 22:43
Sveikutes,
Man neuztenka pajamu susigrazinti busto palukanas. Gal zinot, ar galima didziaja dali perkelti ant vyro deklaracijos? Buto paskola imta jau santuokoje. Visi pavedimai daryti is mano saskaitos.
Atsakyti
Sveikutes,
turiu ir as klausimeli. uz kiek metu galima deklaruoti pajamas? bandziau rasti pati info tai labai pasenusios zinios, gal jau kas pasikeite, o as nerandu ax.gif . aciu smile.gif
Atsakyti
4u.gif padekite prasau.

"Tiems gyventojams, kurie išvyko iš Lietuvos, tačiau, remiantis Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo nuostatomis, gyvenamosios vietos pakeitimų Gyventojų registre nedeklaravo, siūlome:

Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu ar kitu būdu pateikti laikotarpio, kada asmuo išvyko, atitinkamą Metinės pajamų deklaracijos formą ir joje nurodyti išvykimo iš Lietuvos datą (ši data gali būti einamieji metai arba penkeri praėję metai):

· jei asmuo išvyko 2009 ar 2010 metais, pateikiama GPM308 forma,

· jei asmuo išvyko 2007-2008 metais, pateikiama GPM305 forma,

· jei asmuo išvyko 2006 metais, pateikiama GPM302 forma..."


Labai prasau paaiskinti, kur ir i koki langeli irasyti isvykimo data i GPM308 forma, jei asmuo isvyko 2011-06-22. Iki 2011-05 buvo draustas.

Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sneznaja: 15 kovo 2012 - 00:39
QUOTE(ciukcia76 @ 2012 03 15, 00:14)
Sveikutes,
turiu ir as klausimeli. uz kiek metu galima deklaruoti pajamas? bandziau rasti pati info tai labai pasenusios zinios, gal jau kas pasikeite, o as nerandu  ax.gif . aciu smile.gif

uz 5 metus atgal galima deklaruoti.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 03 14, 22:17)
jei sirgo tik dvi dienas, tai ismokas mokejo darbdavys (uz pirmas dvi biuletenio dienas moka darbdavys), jei ilgiau, tada reikia ir sodros duomenu


vaikas sirgo,tai dėl to gavo nedarbingumą.Ką gi,reik laukti iš sodros duomenų.
Atsakyti
QUOTE(ciukcia76 @ 2012 03 15, 00:14)
Sveikutes,
turiu ir as klausimeli. uz kiek metu galima deklaruoti pajamas? bandziau rasti pati info tai labai pasenusios zinios, gal jau kas pasikeite, o as nerandu  ax.gif . aciu smile.gif

Galima uz 5 paskutinius. Tik nuo 2009 m. keitesi deklaracijos forma, pildoma dabar tokia GPM308,o 2007-2008 m. pildoma GPM305
Papildyta:
QUOTE(donatele @ 2012 03 14, 23:57)
Sveikutes,
Man neuztenka pajamu susigrazinti busto palukanas. Gal zinot, ar galima didziaja dali perkelti ant vyro deklaracijos? Buto paskola imta jau santuokoje. Visi pavedimai daryti is mano saskaitos.

mes su vyru busto palukanas daliname per puse, nesvarbu kad paskola nuskaitoma is jo saskaitos, ir nera jokiu prblemu, VMI mato. Paskola emem dar pries santuoka, savininkai esame abu.
Atsakyti
QUOTE(Sneznaja @ 2012 03 15, 00:31)
[u]Labai prasau paaiskinti, kur ir i koki langeli irasyti isvykimo data i GPM308 forma

Pirmo lapo 7 langelis.
QUOTE(Safyrinė @ 2012 03 15, 07:04)
Ką gi,reik laukti iš sodros duomenų.

Sodros duomenys turėjo būti įkelti į preliminarią. Jei taip nėra, užsisakykite per EGAS susvestinę apie išmokas per 2011 metus ir įrašykite pati P priede 03 kodu.
Atsakyti
Visi jau turi prliminarias deklaracijas, o man dar nera - ar tai normalu? Ar jau reikia skambinti i VMI? Pazymos taip pat nera...
Atsakyti
QUOTE(meita @ 2012 03 15, 08:04)
ar tai normalu?

Normalu. Ne pas visus yra. Palaukit iki kovo pabaigos.
Atsakyti
sveikos, aš dėl vaiko auginimo pašalpos, kur už gruodį išmokėjo sausį mažesnę, visur rašė, kad susigrąžinsim skirtumą deklaruodamos, o dabar man rodo 15 lt, nors skirtumas tarp gaunamos ir gautos buvo 75 lt g.gif
Atsakyti
sveiki,

reikia jūsų patarimo, vakar pažiūrėjome suformuotą vyro deklaraciją ir nežinau, ar klaida ar taip turi būti. Per šiuos metus nedirbau, t.y. yra negavau su darbo santykiais susietų pajamų, todėl vyras darbovietėje parašė, kad jam taikytų PNPD už mus abu (auginam 1 vaiką), darbovietė taip ir padarė ir pritaikė 1200 PNPD. o pateiktoje preliminarioje deklaracijoje taikytina įrašyta tik 600. man sausio mėnesį buvo biuletenis ir po to sausio 18 atleido, tik priskaičiavo už nepanaudotas atostogas 300 ir pritaikė tą PNPD ir mano deklaracijoje rašoma, kad man taikytinas taip pat 600 PNPD, bet kaip minėjau, daugiau aš nebedirbau. tai ar galima ištaisyti vyro deklaracijoje taikytina PNPD iš 600 į 1200, o savojoje įrašyti 0 ir sumokėti man permoką?
Atsakyti